Yatırım Yapmak İsteyenlere Müjdeli Haber! O Bankalar Mevduat Faiz Oranlarını Yükseltti
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Yatırım Yapmak İsteyenlere Müjdeli Haber! O Bankalar Mevduat Faiz Oranlarını Yükseltti

İŞ

23 Ekim 2020 Cuma 18:20:07

Son Güncelleme: 23/10/2020 13:13:32

Yatırım Yapmak İsteyenlere Müjdeli Haber! O Bankalar Mevduat Faiz Oranlarını Yükseltti

Birikim yapmak isteyen vatandaşlarımız müjde! Bankalar mevduat hesaplarında artışa geçtiler. Kredi faiz oranlarının yükselmeye başlamasıyla birlikte birikimlerini e ve araba alarak yapacak olan vatandaşlar bu durumdan memnun olmamıştı. Ama bununla birlikte bankaların mevduat oranlarını arttırmaları vatandaşlarımızın doğru yere yatırım yapmaları için bir umut kaynağı oldu.

Birikim yapmak isteyen vatandaşlarımız müjde! Bankalar mevduat hesaplarında artışa geçtiler. Kredi faiz oranlarının yükselmeye başlamasıyla birlikte birikimlerini e ve araba alarak yapacak olan vatandaşlar bu durumdan memnun olmamıştı. Ama bununla birlikte bankaların mevduat oranlarını arttırmaları vatandaşlarımızın doğru yere yatırım yapmaları için bir umut kaynağı oldu. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan yatırımlar için vatandaşlarımız en çok hangi bankaların mevduat faiz oranları arttı? Mevduat faiz oranlarından yararlanmak için vatandaşlarımızın ne yapmaları gerekiyor? Sorulardır. Vatandaşlarımızın gündeminde olan bu sorular vatandaşlarımız tarafından oldukça merak ediliyor ve her yerden araştırılıyor. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan yatırımlar için ayrıntıları sizler için haber kaynağımızda paylaştık.

Vatandaşlarımız korona virüs ile birlikte gelen ekonomik sıkıntılardan oldukça etkilenmişlerdir. Korona virüs sadece belli kesimden vatandaşlarımızı değil hemen hemen her kesimden vatandaşımızı etkilemiştir. Vatandaşlarımız bu ekonomik kriz ile önceleri kendileri mücadele etmeye çalışsalar da daha sonra bankalardan yardım almışlardır. Vatandaşlarımız geçtiğimiz günlerde vatandaşlarımıza uygulanan tarihin en düşük faizli kredilerinden yararlanmışlardır. Bununla birlikte de vatandaşlarımız bu kredilerden ödeme kolaylıkları ile de ev ve araba sahibi oldular. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak ola birikimler bu dönemde oldukça önem kazanmıştır.

Mevduat hesapları faiz oranlarında son durum nedir?

Vatandaşlarımız mevduat hesaplarındaki son durumları merak ediyorlar. Vatandaşlarımız birikim yapmak istiyorlar ama yaptıkları birikimin de değerlenmesini istiyorlar. Vatandaşlarımız bu konu ile araştırmalarına devam ediyorlar. Bankaların mevduat oranları banka kredilerinin de faiz oranlarının artmaya başlaması ile birlikte vatandaşlarımız tarafından yatırım yapmak isteyen vatandaşlarımız bu konuda bankaların mevduat hesaplarına yönelmişlerdir. Bunun için de vatandaşlarımız tarafından güncel oranlar bekleniyor. Merak ede her yerden takip eden vatandaşlarımız için güncel oranları haber kaynağımızda sizler için paylaştık.

İşte o bankalar ve mevduat faiz oranları!

 • Akbank TL mevduat faiz oranı: %4-9
 • Burgan Bank TL mevduat faiz oranı: %10,25 – 13
 • Enpara TL mevduat faiz oranı: %9,5 – 12,25
 • Fibabanka TL mevduat faiz oranı: %10 – 13
 • Garanti BBVA TL mevduat faiz oranı: %5 – 11,5
 • ING TL mevduat faiz oranı: %10 – 12,5
 • Odeabank TL mevduat faiz oranı: %9 – 13
 • Alternatifbank TL mevduat faiz oranı: %10,5 – 13
 • CEPTETEB TL mevduat faiz oranı: %13 – 13
 • Denizbank TL mevduat faiz oranı: %6 – 11,1
 • Halkbank TL mevduat faiz oranı: %9,25 – 10,25
 • HSBC TL mevduat faiz oranı: %9 – 11,5
 • İş Bankası TL mevduat faiz oranı: %8,75 – 12,15
 • N Kolay TL mevduat faiz oranı: %15 – 15
 • QNB Finansbank TL mevduat faiz oranı: %7 – 10,8
 • Şekerbank TL mevduat faiz oranı: %6,5 – 11
 • Vakıfbank TL mevduat faiz oranı: %4,5 – 10,5
 • Yapı Kredi TL mevduat faiz oranı: %4,6 – 11,5

Mevduat faiz oranları ve yararlanmak için ayrıntılar!

Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan birikimler için vatandaşlarımız hangi bankayı seçeceklerine karar verecekler. Açıklanan bankalar ile birlikte vatandaşlarımız yatırım yapmak istedikleri bankaları belirleyecekler. Daha sonra da seçtikleri bankanın en yakın şubesine T.C kimlik numaraları ile giderek hem istedikleri daha detaylı bilgilere sahip olacaklar bunun yanında da vatandaşlarımız bu şubelerde istedikleri hesabı açtırabilecekler. Vatandaşlarımızın Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve 18 yaşını doldurmuş olmaları banka hesabını açtırmaları için yeterli olacaktır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı