Yapı Kredi'den 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Yapı Kredi’den 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

İŞ

1 Aralık 2020 Salı 16:56:37

Yapı Kredi’den 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Yapı Kredisi ihtiyaç kredisi avantajları neler? Yapı Kredi ödeme koşulları neler? Yapı Kredi taksit ödemeleri?

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Yapı Kredisi ihtiyaç kredisi avantajları neler? Yapı Kredi ödeme koşulları neler? Yapı Kredi taksit ödemeleri?

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi vatandaşlara uygun ödeme koşulları ile nakit imkanı sunuyor. Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi özellikleri ve avantajları neler? İşte Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi özellikleri;

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi ile uygun faiz oranları ile 36 aya varan vade imkanı sunuyor. Yapı Kredi, gelir durumunuza göre ön onaylı limit seçeneği kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Yapı Kredi ilk taksit ödemesi için 3 aya varan taksit erteleme fırsatı sunuyor.

Yapı Kredi Bankası kapama koşullu kredi imkanı ile Yapı Kredi bankasında açık olan kredilerinizi tek kredide birleştirme imkanı sunuyor.

Yapı Kredi’de ayrıca ipotekli ve diğer teminatlı ihtiyaç kredisi seçenekleriyle şubeye gitmeden hızlı ve sorunsuz kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Yapı Kredi müşterisiyseniz İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil, ya da İnternet Şubesi’nden hemen bireysel ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Kredinizi şubeye gitmeden, haftanın her günü anında kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşterisi değilseniz Hemen Başvur butonuna tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz ya da Yapı Kredi Mobil’i indirip görüntülü işlem asistanımıza bağlanarak kolayca Yapı Kredi müşterisi olabilirsiniz.

Yapı Kredi SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Gelirinizi” yazıp 4411’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca 444 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Son olarak size en yakın Yapı Kredi ATM’sine giderek de hemen ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı