Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Vodafone Mobil Ödeme Hediye GB Kazandırıyor!

İŞ

4 Nisan 2020 Cumartesi 12:36:54

Vodafone Mobil Ödeme Hediye GB Kazandırıyor!

Vodafone hediye GB kazanın! Vodafone mobil ödeme yöntemi ile GB kazandırıyor! Vodafone hediye GB nasıl kazanılır? Vodafone hediye GB şartları ve başvuruları neler? Vodafone nasıl hediye internet kazanırım? Hangi operatör hediye GB internet veriyor? 24 Mart – 31 Mayıs tarihleri arasında Apple App Store ve Google Play Store hesabı üzerinden ödeme yöntemi Vodafone Mobil Ödeme olarak tanımlanmış Vodafone aboneleri, 10 TL ve üzeri ilk işlemleri sonrasında 1 hafta geçerli 1 GB hediye kazanıyor.

Vodafone hediye GB kazanın! Vodafone mobil ödeme yöntemi ile GB kazandırıyor! Vodafone hediye GB nasıl kazanılır? Vodafone hediye GB şartları ve başvuruları neler? Vodafone nasıl hediye internet kazanırım? Hangi operatör hediye GB internet veriyor? 24 Mart – 31 Mayıs tarihleri arasında Apple App Store ve Google Play Store hesabı üzerinden ödeme yöntemi Vodafone Mobil Ödeme olarak tanımlanmış Vodafone aboneleri, 10 TL ve üzeri ilk işlemleri sonrasında 1 hafta geçerli 1 GB hediye kazanıyor.

Vodafone Mobil Ödeme İle GB Kazanmak İçin;

Ayarlar ya da App Store aracılığıyla Apple Hesabım sayfasına girip “Ödeme ve Teslimat” alanından Vodafone Mobil Ödeme’yi seçerek, Google Play Store aracılığıyla sol menüden “Ödeme Yöntemi” sayfasına girip Vodafone Mobil Ödeme seçerek kolayca Vodafone Mobil Ödeme tanımı yapılabilisin.

Kampanya dahilinde abonelerin 24 Mart – 31 Mayıs tarihleri arasında Apple App Store ve Google Play Store üzerinden ilk kez, en az 10 TL tutarında işlem gerçekleştirmiş olması gerekmektedir.

Kampanyaya yeni tanım yapan ve son 1 yıl içerisinde Apple App Store ve Google Play Store üzerinden Vodafone Mobil Ödeme ile işlem yapılmamış olması gerekmektedir.

İlk kez işlem yapan kullanıcıların satın alınan ürünü iade etmesi durumunda GB yüklemesi yapılmayacaktır.

Her kullanıcı kampanya süresince 1 kez ödül kazanabilir.

Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

Kampanyadan yararlanabilecek abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.

24 Mart 2020 – 27 Nisan 2020 tarihleri arasında minimum 10 TL tutarında işlem gerekleştiren abonelerimizin hediye 1 GB yüklemesi 28 Nisan 2020 tarihinde gerçekleştirilecektir. 28 Nisan 2020 – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında 10 TL tutarında işlem gerçekleştiren abonelerin hediye 1 GB yüklemesi ise 1 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Hediye 1 GB internet sadece yurt içinde geçerlidir.

Mobil Ödeme yöntemini kullanabilmek için telefon ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.

Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve/veya değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Ayarlar ya da App Store aracılığıyla Apple Hesabım sayfasına girip “Ödeme ve Teslimat” alanından Vodafone Mobil Ödeme’yi seçerek, Google Play Store aracılığıyla sol menüden “Ödeme Yöntemi” sayfasına girip Vodafone Mobil Ödeme seçerek kolayca Vodafone Mobil Ödeme tanımı yapılabilir.

Vodafone Hediye GB kampanyasından kimler yararlanabilir?

Kampanya, kampanyaya yeni tanım yapan veya son 1 yıl içerisinde Apple App Store ve Google Play Store üzerinden Vodafone Mobil Ödeme ile işlem yapmamış tüm aboneler için geçerlidir.

Kampanyadan yararlanabilmek için;

Bu işlemi gerçekleştirmek için Vodafone mobil ödeme nedir sekmesindeki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Daha sonra, gerekli koşulları sağladığınız takdirde yapacağınız ilk 10TL‘lik işlem sonrası yüklemeniz gerçekleşecektir.

10 TL’lik işlem sonrasında hediye 1GB internetim ne zaman hesabıma tanımlanacak?

24 Mart 2020 – 27 Nisan 2020 tarihleri arasında minimum 10 TL tutarında işlem gerekleştiren abonelerin hediye 1 GB yüklemesi, 28 Nisan 2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.

28 Nisan 2020 – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında minimum 10 TL tutarında işlem gerçekleştiren abonelerin hediye 1 GB yüklemesi ise 1 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Kampanyadan birden fazla sayıda yararlanılabilir mi?

Her kullanıcı kampanya süresince yalnızca 1 kez ödül kazanabilir.

Kampanya kapsamında 1GB internet hediyesi uygulama içi ödemeler için de geçerli midir?

Evet. App Store ve Play Store bünyesinde gerçekleştirilen ilk 10 TL ve üzeri işlemlerinizde 1 GB hediyesi tanımlanır.

Vodafone Mobil Ödeme işlemini onayladım ancak işlemim gerçekleşmedi. Neden?

İşlem limitinizi doldurduğunuz taktirde işleminiz gerçekleşmeyecektir. Aynı zamanda Onay SMS’inize hatalı döndüğünüz veya 3 dakika içinde dönmediğiniz taktirde işleminiz gerçekleşmemiş olabilir.

Alışveriş yapmak istediğimde hattımın Mobil Ödemeye kapalı olduğuna dair SMS alıyorum. Ne yapmam gerekir?

Bireysel hattınız mobil ödemeye kapalı ise;
· 542 Vodafone Müşteri hizmetlerini arayarak veya,
· 7878 Vodafone Mobil Ödeme SMS kısa numarasına ücretsiz olarak MOBILODEME AC veya MOBILODEME KAPAT smsi ile atarak veya,
· En yakın Vodafone Cep Merkezine giderek açtırabilirsiniz.
Kurumsal hattınız mobil ödemeye kapalı ise;
· Şirket yetkiliniz ile iletişime geçmelisiniz veya,
· Şirket yetkilisi iseniz 542 Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak şirket hatlarınızı mobil ödemeye açtırabilirsiniz.

Yaptığım alışverişin detaylarını nerede ve nasıl görebilirim?

Faturalı Vodafone hat sahipleri alışverişlerini aylık faturalarında ‘Mobil Ödeme’ başlığı ile görüntüleyebilir, faturasız Vodafone hat sahipleri 542 Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak mobil ödeme alışveriş detaylarını sorgulayabilirler.

Mobil Ödeme servisi yurtdışındayken kullanılabilir mi?

Hayır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı