Vakıfbank’tan Yeni Yıl Öncesinde İhtiyaç, Konut ve Taşıt Kredisi Kampanyaları! Düşük Faizli Vakıfbank Kredi Kampanyalarından Yararlanma Koşulları
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Vakıfbank’tan Yeni Yıl Öncesinde İhtiyaç, Konut ve Taşıt Kredisi Kampanyaları! Düşük Faizli Vakıfbank Kredi Kampanyalarından Yararlanma Koşulları

İŞ

28 Aralık 2020 Pazartesi 21:40:27

Vakıfbank’tan Yeni Yıl Öncesinde İhtiyaç, Konut ve Taşıt Kredisi Kampanyaları! Düşük Faizli Vakıfbank Kredi Kampanyalarından Yararlanma Koşulları

Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından olan Vakıfbank, vatandaşa düşük faizli kredi fırsatları sunmaya devam ediyor. Yeni yıl öncesinde vatandaşın nakit ihtiyacının yanı sıra taşıt ve konut alımlarında destek sağlayacak birbirinden avantajlı Vakıfbank kredi kampanyaları açıklanmaya devam ediliyor. En güncel Vakıfbank kredi faiz oranları da düşük seviyeleriyle vatandaşın yüzünü güldürüyor.

Vakıfbank, kamu bankası olarak Türkiye’deki bankacılık sektörünün en avantajlı kredi hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Özellikle ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi kampanyaları ile Vakıfbank, vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamalarında büyük bir kolaylık sağlıyor. Tüm Vakıfbank kredi kampanyaları özellikle düşük faiz oranları ile dikkat çekiyor. Vatandaşlar Vakıfbank’a başvuruda bulunarak, acil nakit ihtiyaçlarını düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme koşullarıyla karşılayabiliyor.

Düşük Faizli Vakıfbank Taşıt Kredisi Kampanyası

Yeni yıl öncesinde açıklanan Vakıfbank taşıt kredisi kampanyası ile milyonlarca vatandaş hayalindeki arabaya yeni yılın hemen başında kavuşabiliyor. Vakıfbank düşük faizli taşı kredisi kampanyası çerçevesinde vatandaşlar 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabiliyor. Nihai araç bedeli 120 bin TL’ye kadar otomobiller için fatura tutarının 70% kısmı kadar kredi kullandırma imkanı sağlıyor.

120 bin TL üzeri nihai fatura bedeli bulunan otomobiller için ise kredi kullandırma oranı faturanın 50% oranı kadar olarak açıklandı. Vatandaşlar Vakıfbank taşıt kredisi kampanyasında 1.48% seviyesindeki faiz oranlarından yararlanabiliyor.

Yeni Yılda Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Yeni yılda yeni fırsatlardan yararlanmak isteyenler için Vakıfbank, acil nakit desteği sağlıyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile vatandaşın her alandaki ihtiyacını kolay ve uygun bir şekilde karşılayabilmesi mümkün oluyor. Evlilik, eğitim ve daha pek çok farklı ürün grubundaki ihtiyaçların karşılanması için gerekli olan nakdi sağlama noktasında Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi kampanyası değerlendirilebiliyor.

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi kampanyası çerçevesinde vatandaşlar 3 ay ile 36 ay vade seçeneklerinden faydalanabiliyor. Ayrıca ihtiyaç kredisindeki faiz oranları 1.99% olarak belirlenmiş.

Vakıfbank Konut Kredisi Kampanyası

Yeni yılda kendi evinize geçmenizi sağlayacak Vakıfbank konut kredisi kampanyası da uygun vade ve düşük faiz oranlarıyla büyük bir kolaylık sağlıyor. Vakıfbank tarafından açıklanan güncel konut kredisi kampanyası olan Vakıfbank Sarıpanjur Ev Kredisi kampanyası ile vatandaşlar 120 aya varan vadelerle taksitle ev sahibi olabilme şansını yakalıyor. Üstelik Vakıfbank konut kredisinde eşit taksit, eşit anapara, artan taksit ve azalan taksit gibi farklı ödeme planları ile vatandaşların kendisi için en uygun ödeme koşullarını seçmesini sağlıyor. Vakıfbank konut kredisindeki faiz oranları ise 1.49% oranında olarak açıklandı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı