Türkiye Finans Öğretmenlere Destek Paketi! Türkiye Finansbank Öğretmenlere İhtiyaç Kredisi!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Türkiye Finans Öğretmenlere Destek Paketi! Türkiye Finansbank Öğretmenlere İhtiyaç Kredisi!

İŞ

16 Kasım 2020 Pazartesi 12:40:56

Türkiye Finans Öğretmenlere Destek Paketi! Türkiye Finansbank Öğretmenlere İhtiyaç Kredisi!

Türkiye Finans’ta Öğretmenlere özel destek paketini açıkladı. Peki öğretmenlere verilen bireysek ihtiyaç kredileri faiz oranları ne? Öğretmen kredisi ödeme planı 2020. Türkiye Finans, öğretmenlere özel olarak uygun faizli bireysel ihtiyaç ve taşıt kredisi veriyor. İşte tüm detaylar

Türkiye Finans’ta Öğretmenlere özel destek paketini açıkladı. Peki öğretmenlere verilen bireysek ihtiyaç kredileri faiz oranları ne? Öğretmen kredisi ödeme planı 2020. Türkiye Finans, öğretmenlere özel olarak uygun faizli bireysel ihtiyaç ve taşıt kredisi veriyor. İşte tüm detaylar

Türkiye Finans’tan Öğretmenlere Özel Destek Paketi. Öğretmenler Günü’ne özel olarak verilen reklamlarda öğretmenlere uygun kredi olanakları müjdelendi.

Türkiye Finans Öğretmenlere Özel Destek Paketi’nde aylık %1,37​’den başlayan oranlarla İhtiyaç ve Taşıt Finansmanı kullanabiliyor. Ayrıca öğretmenlere özel olarak Happy Kart kullanımıyla e-ticaret alışverişlerinden 100 TL bonus ve indirimli Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile COVID-19 tedavisi de dahil olmak üzere avantajlar sunuyor.

Happy Kart sahibi olmayanlar ise hemen Türkiye Finans’a başvurabilir ve kartın onaylanması sonrası da 40 TL bonus kazanıyor.

Türkiye Finans Öğretmenlere Özel Destek Paketinden Kimler Yararlanabilir?

Türkiye Finans, Öğretmenlere Özel Destek Paketi kapsamından yararlanma için Türkiye Finans müşterisi olanlar ve yeni müşteri olacak olan tüm kamu ve özel sektör öğretmenleri ile üniversitelerin akademik kadrolarında görev yapan öğretmenler yararlanabilir.

Öğretmenlere Destek Paketi kapsamında Avantajlı İhtiyaç Finansmanı ve Taşıt Finansmanı Desteğinden aylık %1,​37’den başlayan oranlarla faydalanılabilir.

Başvurular Nasıl Yapılır?

Başvuru yapmak için öğretmen, akademisyen olduğunuzu gösteren kimlik kartınızla birlikte size en yakın Türkiye Finans şubesine gidip başvuruda bulunabilirsiniz.

Kampanya 30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen öğretmenlerin bankada kayıtlı meslek bilgisinin öğretmen/akademisyen olması gerekmektedir. Meslek grubunu bankamıza bildirmeyen müşterilerimiz kendilerine en yakın Türkiye Finans şubesini ziyaret ederek meslek bilgisini güncelleyebilirler.

Mevcut/​Yeni müşteriler kampanyadan yararlanmak için öğretmen/akademisyen olduklarını gösteren kimlik kartları ile banka şubelerine işlem yapabilirler.

Mevcut ve yeni müşteriler bu kampanyadan belirlenen oranlar üzerinden finansman kullanabileceklerdir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut/yeni müşteriler finansman kullanımlarını sadece şubelerden yapabileceklerdir.

Meslek grubu öğretmen/akademisyen olarak bildirmeyen müşterilerimiz kampanyadan yararlanamayacaktır.

Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Öğretmenlere İnternet Üzerinden Alışverişlerinize 100 TL Bonus Puan Desteği

Öğretmenlere Özel Destek Paketi ‘nde ayrıca internet üzerinden tek seferde yapılacak olan 400 TL ve üzeri harcamalara 100 TL bonus puan verilecek.

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce “ETICARET” yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini 2442’ye SMS’le göndermeniz yeterli. Kampanya katılım başvurunuzu İnternet Şubesi ya da Mobil Şube üzerinden de yapabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak isteyen öğretmenler bankada kayıtlı meslek bilgisinin öğretmen/akademisyen olması gerekmektedir.

Kampanyaya sadece e-ticaret harcamaları dahildir. Fiziki POS, mail order ve telefon üzerinden sipariş işlemleri kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya peşin veya taksitli yapılan harcamalar dahildir.

Kampanyadan kazanılacak olan bonuslar 07 Aralık 2020 tarihinde kartlara yüklenecek ve 25 Aralık 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan bonuslar 28 Aralık 2020 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri ve limit aşımı işlemler dahil değildir.

Sanal kartlar kampanyaya dahildir, ek kartlar kampanyaya dahil değildir.

Ticari ve Business Kartlar kampanyaya dahil değildir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Desteği

Öğretmenlere özel kampanya kapsamında Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından yatarak tedavili planlarda %20, ayakta tedavili planlarda standart prim üzerinden %15 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası başvurunuzu öğretmen/akademisyen olduğunuzu gösteren kimlik kartınızla birlikte size en yakın Türkiye Finans şubesinden yapabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak isteyen öğretmenler bankada kayıtlı meslek bilgisinin öğretmen/akademisyen olması gerekmektedir. Meslek grubunu bankamıza bildirmeyen müşteriler kendilerine en yakın Türkiye Finans şubesini ziyaret ederek meslek bilgisini güncelleyebilirler.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortanızı, şehrinize ve yaşınıza* göre baz teminat olan yatarak tedavili plana göre yıllık ortalama 220 TL’den başlayan primler ile yaptırabilirsiniz.

Anlaşmalı özel hastanelerde, SGK farkı ödemeden kullanabileceğiniz Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortanız ile ilgili poliçe şartları ve kullanımı için şubelerimizden destek alabilirsiniz.

SGK yasası gereği sigortalılardan özel hastanelerde alınması zorunlu olan doktor muayene fark ücreti yine yasa gereği bu ürüne konu edilememektedir. Güncel tutar 15 TL olup SGK tarafından değiştirilebilir. Bunun dışında bir katılım söz konusu değildir.

İndirimli Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hizmetinden 0 – 59 yaş arası gerçek kişiler yararlanabilir. 0-17 yaş arası çocuklar tek başına sigortalanamaz.

Happy Kart’tan 40 TL “Hoş Geldiniz Bonusu”

Henüz Happy Kart sahibi olmak için 30 Kasım 2020 tarihine kadar başvuru yapılması gerekmektedir. 25 Aralık 2020 tarihine kadar kartınızla 150 TL değerinde harcama yapmanız halinde 40 TL hediye bonus kazanabilirsiniz.

Happy Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Happy Kart başvurunuzu, Türkiye Finans İnternet Sitesi, Türkiye Finans İnternet Şubesi, www.happycard.com.tr, Türkiye Finans Şubeleri ve 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’nden başvuru yapılabilir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı