Turkcell Evde Kal Kampanyası 2 GB Bedava İnternet Kampanyası Duyurdu
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Turkcell Evde Kal Kampanyası 2 GB Bedava İnternet Kampanyası Duyurdu

İŞ

3 Mayıs 2020 Pazar 14:19:40

Son Güncelleme: 03/05/2020 14:20:09

Turkcell Evde Kal Kampanyası 2 GB Bedava İnternet Kampanyası Duyurdu

Turkcell belirlenen paketlerde evdekal kampanyası kapsaminda bedava 2 GB internet veriyor. Peki Turkcell 2 GB hangi paketlerde geçerli? Kampanya şartları neler?

Turkcell belirlenen paketlerde evdekal kampanyası kapsaminda bedava 2 GB internet veriyor. Peki Turkcell 2 GB hangi paketlerde geçerli? Kampanya şartları neler?

Turkcell koronavirüs nedeniyle müşterilerine bedava internet kampanyası kapsamında 2 GB internet veriyor. ​Dijital Operatör uygulamasından veya turkcell.com.tr’den kampanya kapsamında aşağıda belirtilen paketleri kredi kartı veya banka kartı ile yükleyin, 4 hafta boyunca yurt içinde geçerli hediye 2 GB kazanın ve evde kalmanın tadını çıkarın!​

Kampanya kapsamında olan paketler hangileri?

Uçuran 6 GB Paketi, Uçuran 6 GB Plus Paketi, Uçuran 8 GB Paketi, Uçuran 10 GB Paketi, Uçuran 10 GB Plus Paketi, Uçuran 14 GB Paketi, Uçuran 14 GB Plus Paketi, GNÇ Süper 6GB Paketi, GNÇ Süper 8GB Paketi, GNÇ Süper 10GB Paketi, GNÇ Süper 12GB Paketi, GNÇ Süper 14GB Paketi, Özel Üçlü 3 GB Paketi, Süper Avantaj 5 GB Paketi, Süper Avantaj 6 GB Paketi, Süper Avantaj 8 GB Paketi, Süper Avantaj 10 GB Paketi, Süper Avantaj 11 GB Paketi, Süper Avantaj 12 GB Paketi, Süper Avantaj 14 GB Paketi, Süper Avantaj 16 GB Paketi.

Kampanya Koşulları Neler?

Dijital 2 GB Kampanyası kapsamında, belirtilen paketleri turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile satın alan müşterilerimize, 4 hafta boyunca yurt içinde geçerli 2 GB cepten internet hediye edilecektir.

Dijital operatörden paket yüklemek için tıklayın.

turkcell.com.tr’den paket yüklemek için tıklayın.

Kampanyaya katılım için herhangi bir işlem yapmak gerekmemektedir, turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden belirtilen paketlerin kredi kartı ile satın alınması durumunda kampanya kapsamında sunulan fayda ilgili hatta otomatik olarak tanımlanacaktır.

Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi 28 gündür. Sunulan fayda 28 günün sonunda yenilenmez ve sonlanır.

Kampanya kapsamında verilen faydalar iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından kullanılmaya başlanabilir.

Kampanya kapsamında verilen cepten internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB’tır.

Kampanya kapsamında verilen faydanın bitiminden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir paket/kampanya yok ise kullanımları standart cepten internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.

Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

Kampanyaya kayıt olan müşterilerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Paketi kullanmaya başlayan müşterilerimizin 4.5G abonelikleri otomatik başlatılacaktır.

Devamını Oku
1 Yorum

1 Yorum

  1. Hülya hacıboncuk

    31 Mart 2020 at 22:53

    Yıllardır türkcell müşterisiyim bi fatura için 18 gün iletişime kapattılar telefonumu böyle bir darboğazdayken insanlar türkcel 2 GB internet verse nolur vermese nolur zaten adam işsizlikten faturayı yatıramasa çünki para yok zaten telefon kapanacak verilen interneti kullanamıcak boşverin bunları kendinizi vezir yaparken bizleri rezil etmeyin

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı