Türk Telekom Turkcell ve Vodafone Yasaklara Bedava İnternet Kampanyası
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Türk Telekom Turkcell ve Vodafone Yasaklara Bedava İnternet Kampanyası

İŞ

10 Aralık 2020 Perşembe 11:46:10

Son Güncelleme: 10/12/2020 11:45:42

Türk Telekom Turkcell ve Vodafone Yasaklara Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom sokağa çıkma yasaklarına özel bedava hediye internet kampanyalarına önümüzdeki günlerde daha çok ihtiyacımız olacak. Hafta sonu tüm gün, hafta içi akşam 9’dan sonra açıklanan sokağa çıkma yasaklarında vatandaşlar internete her zamankinden daha çok ihtiyaç duyacakları için Turkcell, Türk Telekom, Vodafone Aralık ayı 2020 bedava hediye internet kampanyaları neler tüm detayları ile haberimizde..

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom sokağa çıkma yasaklarına özel bedava hediye internet kampanyalarına önümüzdeki günlerde daha çok ihtiyacımız olacak. Hafta sonu tüm gün, hafta içi akşam 9’dan sonra açıklanan sokağa çıkma yasaklarında vatandaşlar internete her zamankinden daha çok ihtiyaç duyacakları için Turkcell, Türk Telekom, Vodafone Aralık ayı 2020 bedava hediye internet kampanyaları neler tüm detayları ile haberimizde..

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom sokağa çıkma yasaklarının açıklanmasıyla abonelerine evde karantinada harcayacağı bedava hediye internet kampanyaları neler? Evde vakit geçirmek için internete sarılan vatandaşlara müjdeli haberler operatörlerden geldi.

İşte Aralık 2020 Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone bedava hediye GB’ların olduğu internet paketleri..

TURKCELL

10 Gb Kampanyası

Turkcell’den koronavirüs pandemisinde hayatlarını ortaya koyan sağlık çalışanlarına 10 GB hediye bedava internet kampanyası. Turkcell bedava hediye 10 GB internet kazanmak için SAĞLIKCALISAN yazarak 2200’a kısa mesaj göndermek yeterli..

GNC Çatlat Bedava 8 GB bedava internet 

Turkcell GNC uygulamasını cep telefonuna indirin ve bedava 8 GB internet kazanın. Bu kampanyada haftada iki kez bedava 8 GB internet yükleme şansınız var. Bedava hediye internet GB’ları için hediye yumurtayı çatlattığınız takdirde çıkacak internet paketi kadar bedava hediye internet paketi hattınıza bedava olarak yüklenecektir.

Fizy ile dinledikçe bedava GB kazan!

Turkcell’in bir diğer bedava hediye internet kampanyası Turkcell Fizy ile dinledikçe bedava GB kazanmak. Turkcell Fizy ile müzik dinledikçe bedava GB kazanabilirsiniz. Bu kampanyada Fizy Premium üyesi olduğunuz da müzik dinlerken bedava GB’lar hattınıza tanımlanacaktır.

2GB Kampanyası

Turkcell 2 GB bedava hediye internet kampanyası. Turkcell, sisteminde kayıt ettiğiniz kredi veya banka kartlarınız için turkcell.com.tr üzerinden yapılan TL ve paket yüklemeleri için haftalık 2 GB bedava internet hediye ediyor.

Turkcell Biz

Turkcell Biz, kullanıcılarına 12 ay boyunca ana paketlerine yüzde 10 indirim, tüm grup üyelerine 12 ay boyunca her ay günlük 1 GB internet hediye ediyor.

Bu kampanya ile Turkcell Biz ekip üyeleri, fatura dönemlerinde kendi aralarında 2 GB’a kadar internet kotalarını ücretsiz paylaşabiliyorlar.

VODAFONE

SEVİYORUM TESTİ  

Vodafone bedava hediye internet kampanyalarından en eğlencelisi Vodafone Seviyorum testi. Seviyorum testini çözerek bedava hediye internet kazanmak çok kolay. Vodafone Seviyorum testindeki eğlenceli soruları çözün ve bedava hediye internet kazanın. Bu kampanyaya sadece Vodafone değil, Turkcell veya Türk Telekom gibi hat sahipleri katılabiliyor. Vodafone seviyorum interneti testi 2020’yi çözerek, bedava hediye 3 GB internet kazanabilirsiniz.

Bu testi çözmek için Vodafone Seviyorum internet testi sayfasına giriş yapın. Ardından Vodafone Seviyorum testi sayfasına giriş yapın. Ve teste hemen başlayın. Vodafone Seviyorum testinde birinci bölümde 5 yıl olarak ücretsiz internet, ikinci bölümde ise 24 saatlik geçerli olarak 3 GB internet kazanabilirsiniz.  Seviyorum testinde anket doldurarak 24 saat geçerli ya da 3 GB kazanabilirsiniz. Eğer diğer sorular cevaplanırsa 5 yıl geçerli şekilde 1 terabayt olarak internet kazanabilirsiniz.. Ayrıca ankete katılan 1 kişiye 5 yıl boyunca sınırsız internet kullanımı da verilecek.

HEDİYE ÇARKI

Vodafone’un en çok kullanılan hediye uygulaması Vodafone Yanımda uygulamasını yükleyin Hediye Çarkı’ndan bedava internet ve dakika kazanın.

Vodafone Hediye Çarkı her hafta Vodafone abonelerine bedava 20 GB ‘a varan internet ve bedava sosyal medya (Instagram, Facebook, WhatsApp, Twitter, Snapchat vb) paketleri veriyor.

Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra Vodafone Hediye Çarkı’nı çevirerek her hafta bedava 20 GB ve bedava sosyal medya kazanabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı’ndan Turkcell veya Türk Telekom hat sahipleride faydalanabiliyor.  Ancak Vodafone dışında başka operatör kullananlar bu hakkı sadece 1 kez elde edebilirken, Vodafone aboneleri ise 8 hafta boyunca Hediye Çarkı’ndan bedavalar kazanabilir.

TÜRK TELEKOM

İlinize Özel Bedava Hediye 10 GB İnternet Kampanyası

Balıkesir ve Çanakkale’de yaşıyorsanız tek yapmanız gereken yeni hat almanız ya da numaranızı taşımak. Çanakkale ve Balıkesir’de size en yakın Türk Telekom bayisine giderek Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 veya Selfy Efsane 10GB tarifelerinden birine geçiş yapın ve hediye internetinizi kazanarak doya doya harcayın.

Sil Süpür

Türk Telekom’un en çok kullanılan bedava hediye uygulaması. Türk Telekom Sil Süpür ile bedava hediye internet kazanmak kolay olduğu kadar zevkli de.

Türk Telekom Sil Süpür ile bedava hediye internet kazanmak için tek yapmanız gereken Türk Telekom online işlemler uygulamasını ücretsiz indirmek. Daha sonra ise Sil Süpür oyununu oynayarak haftalık 30 GB bedava hediye internet kazanmak.

Arayanı Bil

Türk Telekom’un bir diğer bedava hediye kazandıran servisi Arayanı Bil. Her yöne sınırsız dakika, hediyenin yanı sıra arayanı bil servisi MNG Kargo’dan yüzde 30 indirim ve Enterprise’dan yüzde 40 indirim de veriyor..

Türk Telekom bu kampanyayla E-Faturaya geçmenizi sağlayarak hem kağıt israfını engellemek hem de bedava internet kazanmasınız sağlıyor.

Online faturaya geçerek bedava hediye internet kazabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey 1GB ve E-mail adresini yazarak 3008’e kısa mesaj atarak göndermeniz.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı