Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

TEB Konut Kredisi Kampanyasını Duyurdu! 60 Ay Vade

İŞ

2 Mart 2020 Pazartesi 21:39:17

TEB Konut Kredisi Kampanyasını Duyurdu! 60 Ay Vade

Konut kredisi almak istiyorsanız bir de TEB konut kredisi şartlarını değerlendirmenizi öneriyoruz. Birçok banka uzun vadeli olarak konut kredisi vermektedir ancak bazı bankaların faiz oranları ve ödeme koşulları diğerlerinden daha iyi olabiliyor.

Konut kredisi almak istiyorsanız bir de TEB konut kredisi şartlarını değerlendirmenizi öneriyoruz. Birçok banka uzun vadeli olarak konut kredisi vermektedir ancak bazı bankaların faiz oranları ve ödeme koşulları diğerlerinden daha iyi olabiliyor. Hayallerinizi süsleyen eve sahip olmak için nakit sıkıntınız varsa ve belli bir maaş geliriniz varsa bu kredi paketlerini değerlendirebilirsiniz. TEB bankası tarafından hazırlanan kredi paketleri içinde “Herşey dahil konut kredisi”, “Al kirala konut kredisi”, Esnek kademeli konut Kredisi”, “Ana para ertelemeli konut kredisi” gibi bir çok paket program var. Bu makalede size en uygun konut kredi paketlerine değinmek istiyoruz.

TEB 60 Ay Geri Ödemeli 100 Bin TL Konut Kredisi

TEB konut kredisi almak isteyenler için bu paket uygun olabilir, 60 ayda geri ödeme yaparak ayda 2.304 TL ödeme ile 100 bin TL kredi alabiliyorsunuz. Bu pakette uygulanan faiz oranı da 1.13 olmaktadır. Programda tahsis ücreti 500 TL, ekspertiz ücreti 439 TL, ipotek tesis ücreti 159 TL ve sigorta masrafı 760 TL olarak eklenmektedir.

TEB 60 Ay Geri Ödemeli 200 Bin TL Konut Kredisi

Bu bankadan 60 ay geri ödemeli konut kredisi almak istediğinizde banka size bir ödeme programı sunar. Bu programda aylık 4.608 TL geri ödeme yapmanız gerekiyor. Uygulanan aylık oran da 1.13 olmaktadır.

TEB Anapara Ertelemeli Konut Kredisi

Bu programda da ana parayı aldıktan sonra ödemeye 3 yıl sonra başlayabiliyorsunuz. Bu programda 36 boyunca anapara yerine sadece faiz ödemesi yaparak ödeme rahatlığı içinde konut kredi geri ödemenizi 3 yıl sonra yapabiliyorsunuz.

TEB Dönem Ödemeli Konut Kredisi

Bu pakette de konut kredi geri ödemesini her ay değil, sizin belirleyeceğiniz periyotta 2 veya 3 ayda bir yapabiliyorsunuz.

TEB Kademeli Azaltan Konut Kredisi

TEB bu programda ödeyeceğiniz taksit tutarlarını ileriki aşamada kademeli olarak azaltan bir program sunuyor. Kademeli artan ve kademeli azaltan programlar hakkında detaylı bilgi için TEB müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

TEB İndirimli Konut Kredisi

Bankaya, aldığınız konut kredisinin bir miktarını peşinen ödediğinizde taksitleriniz de hafifler. Bu program daha düşük tutardaki taksit ödeme seçeneğini seçen müşteriler için bir avantaj olarak görünüyor.

TEB Ara Ödemeli Konut Kredisi

Bu kredi paketinde de ileride gelir artışı olacağını öngören müşteriler için bir kolaylık sağlanıyor. Böylece ara ara fazladan ödemeler yaparak taksitlerinizin aylık tutarlarını düşürebiliyorsunuz.

TEB Molalı Konut Kredisi

TEB bankası düzenli olarak yaptığınız ödemeleriniz için bir ferahlık sağlamak amacı ile her yıl ödemelere 2 ay ara vermenizi sağlayacak bir ödeme programı sunuyor. Üstelik bu ara ödeme programında ödeme yapmayacağınız 2 ay için gecikme faizi de uygulanmıyor. Krediyi aldıktan 6 ay sonra bu pakete başvurabiliyorsunuz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı