ŞOK, BİM ve A101’e personel alımı yapılıyor! 2750 TL Maaşla Marketlerden personel alım ilanı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

ŞOK, BİM ve A101’e personel alımı yapılıyor! 2750 TL Maaşla Marketlerden personel alım ilanı

İŞ

2 Kasım 2020 Pazartesi 23:39:02

ŞOK, BİM ve A101’e personel alımı yapılıyor! 2750 TL Maaşla Marketlerden personel alım ilanı

Ülkemizde yaygın olarak bilinen marketler zincirlerinden vatandaşlarımız için son dakika açıklamaları geldi. Pek çok vatandaşımızı yakından ilgilendiren ve iş fırsatı sunulan bu olanaklar karşısında tecrübeli ya da tecrübesiz olmak üzere pek çok personel alımı yapılacağı açıklandı. BİM, ŞOK ve A-101 market zincirleri kapsamında pek çok vatandaşımızı yakından ilgilendiren personel alımları ile alakalı son dakika açıklamaları bulunması ile beraber 2 bin 750 TL maaş ile anında işe başlama fırsatını bulabilirsiniz.

Ülkemizde yaygın olarak bilinen marketler zincirlerinden vatandaşlarımız için son dakika açıklamaları geldi. Pek çok vatandaşımızı yakından ilgilendiren ve iş fırsatı sunulan bu olanaklar karşısında tecrübeli ya da tecrübesiz olmak üzere pek çok personel alımı yapılacağı açıklandı. BİM, ŞOK ve A-101 market zincirleri kapsamında pek çok vatandaşımızı yakından ilgilendiren personel alımları ile alakalı son dakika açıklamaları bulunması ile beraber 2 bin 750 TL maaş ile anında işe başlama fırsatını bulabilirsiniz. Özellikle korona virüs ile mücadele dönemi içerisinde artış gösteren işsizlik pek çok vatandaşımız ekonomik açıdan sıkıntı çekmesine sebep olmaktadır. Böylelikle açıklanan personel alımları ile alakalı son dakika gelişmeleri gelerek dikkatleri üzerine çekmektedir. Korona virüs ile mücadele dönemi içerisinde pek çok vatandaşımız işsiz kalmasının ardından günümüzde bulunan pek çok kurum ve kuruluş tarafından vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla personel alım ilanlarını yayınlamaya başlamış bulunmaktadır.

Ülkemizde pandemi sürecine adım atılmasının ardından pek çok vatandaşımız ekonomik açıdan güçlük çekme problemleri ile karşı karşıya kalmaktadırlar. BİM, ŞOK ve A 101 market zincirleri son dakika gelişmeleri kapsamında personel alım ilanı yayımlamaya başlamasının ardından pek çok vatandaşımız Başvuru şartları nedir? Başvurular nereden ve nasıl yapılır? Gibi sorular ile gündemimizde ki yerini almaktadır. BİM, ŞOK ve A 101 market zincirlerine başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımız 2 bin 750 TL maaş ile işe başlama fırsatını elde edebilecek. İşte konuya dair merak edilen tüm ayrıntılar…

BİM, ŞOK VE A 101 AÇIKLADI! BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

BİM, ŞOK ve A 101 gibi market zincirleri aracılığı ile çalışarak geçimlerini sürdürmek isteyen vatandaşlarımız yayımlanan ilan sonrasında başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağına dair araştırmalarına başlamış bulunmaktadır. Başvuru yapmak isteyen bireyler için herhangi bir aracı kurum kullanılmamasının yanı sıra en yakın mağaza ve marketlere giderek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve başvuru formlarını doldurarak iş sahibi olma fırsatını elde edebilirsiniz. BİM, ŞOK ve A 101 market zincirlerinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız için başvuru şartları belirlenmesi ile beraber araştırmalar yapılmaktadır.

BİM, ŞOK VE A 101 BAŞVURU ŞARTLARI AÇIKLANDI!

BİM, ŞOK ve A 101 market zincirlerine başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru şartları açıklanması ile beraber büyük avantaj sağlanmaktadır. Pek çok vatandaşımız için sunulan bu fırsatlar karşısında günümüzde birbirinden farklı başvuru olanakları sunulmaktadır. Marketler zincirleri kapsamında açıklanan başvuru şartları ile birlikte milyonlarca vatandaşımız başvuru yapma hakkına sahip olabilecek ve bu fırsatları değerlendirebilecek. Bu kapsam doğrultusunda marketler zincirleri başvuru şartlarını şu şekilde açıklamıştır;

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • En düşük ilkokul mezunu olmak
 • Takım çalışmasına ve ekip içerisinde hareket etmeye yatkın olmak
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilgili herhangi bir engelin olmaması
 • Benzer perakende satış noktalarında iş deneyimine sahip olmak
 • Sorumluluk bilinci taşımak
 • Dikkatli, özenli ve dinamik çalışmaya yatkın olmak
 • Hijyen kuralları ve temizlik özelinde son derece dikkatli olmak
 • Müşterilerin problem ve isteklerine karşı her an çözüm yolu sunabilmek
 • Çalışma ortamı içerisinde ve özellikle de müşterilere karşı her daim güler yüzlü olmak
 • Esnek olabilecek çalışma saatlerine uyum sağlamada problem yaşanmaması
 • Yoğun iş temposuna uyum sağlamak
 • Mağaza takımları ile dayanışma içerisinde satış hedeflerini yukarılara taşımak
 • Yüksek motivasyona ve çalışma azmine sahip olmak
 • İŞKUR sistemi üzerinde kayda sahip olmak

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı