SGK'lı ve devlet memurlarına 200 bin TL'ye kadar kredi veriliyor!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

SGK’lı ve devlet memurlarına 200 bin TL’ye kadar kredi veriliyor!

İŞ

11 Ocak 2021 Pazartesi 23:36:13

SGK’lı ve devlet memurlarına 200 bin TL’ye kadar kredi veriliyor!

SGK’lı ve devlet memurlarına 200 bin TL’ye kadar kredi başvurusu nasıl yapılır? SGK’lı olanlar ve devlet memurları 200 bin TL ihtiyaç kredisi nasıl kullanılır? Sizlere yazımızda devlet memuru olan ve sigortalı olarak en az üç aydır çalışan kişilerin 200 bin TL’ye kadar kredi alabilecekleri bankalardan bahsedeceğiz.

Eğer ihtiyacınız yüksek limitler değilse bazı şartlara uygun olmanız gerekiyor.

Yüksek limitli kredilerde bankalar kişilere onay vermeye başladı. Daha önceleri 50.000 TL ve daha sonra da bu limit 100.000 TL’ye kadar çıkarılmıştı. Şimdilerde ise artık 200 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veriliyor. Bu tamamen sizin aldığınız maaşa göre ve kredi sicilinize göre değişmektedir. Kredi notu uygun olan kişiler vereceğimiz bankalar üzerinden 200 bin TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabiliyor. 200.000 TL kredilerde ayrıca diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatabilirsiniz. Şimdi sizlere hangi bankalar üzerinden 200 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz bu konu hakkında bilgiler verelim.

Yapı Kredi Bankası üzerinden sigortalı çalışan ve devlet memurlarına 200 bin TL ihtiyaç kredisi

Yapı Kredi Bankası özel bir bankadır. Bu yüzden kredilerde de sürekli olarak güncellemeler yapıyor. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere yüksek limitler de krediler veren bu banka hem bankadan hem de internet bankacılığından kişilere işlem yapmaktadır. Özellikle 200 bin TL’ye kadar yüksek limitli kredileri bu bankanın mobil uygulaması üzerinden kullanabiliyorsunuz. Bunun için yüksek bir kredi notunuzun olması ve daha önceden de bu bankadan bir kredi veya kredi kartını düzenli olarak kullanmış olmanız gerekmektedir. Eğer banka müşterisi değilsiniz size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek kimliğinizi de gelir belgenizi götürüp kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

200.000 TL kredi almak istediğinizde banka size ne kadar faiz oranı ile birlikte hangi banka borçlarınızı kapatarak bu krediyi vereceğini söyleyecektir.  Eğer kabul ederseniz aynı gün içinde kredinizi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası 200 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Özellikle devlet memuru olan kişilerin en çok tercih ettiği bankalardan birisidir. Ziraat Bankası devlet bankası olmasından dolayı devlet memuru olan kişilere özel kredi kampanyası yapmaktadır. 36 ay vadeye kadar 200.000 TL kredi başvurusu için size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek sadece kimliğinizle bu krediyi kullanabilirsiniz. Kredi aldığınızda diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatılır. Ziraat Bankası 200 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda İlk 3 ay taksit ertelemesinden de yararlanabilirsiniz. Devlet memuru olmayıp çalışan biri iseniz de banka sizlere 3 ay ertelemeli 200.000 TL kredi veriyor. Yalnız bu krediye kullanabilmeniz için en az 6 aylık sigortanızın olması ve kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Ziraat Bankası’ndan alacağınız bu krediler gibi ayrıca diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de 200 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmanız mümkündür.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı