QNB Finansbank ve Denizbank'tan SMS ile Kredi Kampanyası!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

QNB Finansbank ve Denizbank’tan SMS ile Kredi Kampanyası!

İŞ

5 Ağustos 2020 Çarşamba 16:06:42

Son Güncelleme: 05/08/2020 16:07:11

QNB Finansbank ve Denizbank’tan SMS ile Kredi Kampanyası!

QNB Finansbank ve Denizbank’tan SMS kredi kampanyası başladı. Banka şartlarına uygun olan müşteriler anında ihtiyaç kredisi başvurusunu SMS atarak yapabilirler? Sizlere bu yazımızda QNB Finansbank ve Denizbank’tan SMS kredi başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir bunun hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

QNB Finansbank ve Denizbank’tan SMS kredi kampanyası başladı. Banka şartlarına uygun olan müşteriler anında ihtiyaç kredisi başvurusunu SMS atarak yapabilirler? Sizlere bu yazımızda QNB Finansbank ve Denizbank’tan SMS kredi başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir bunun hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Kredi başvurusu yapacağınız zaman kolay onay veren bankaların hangisi olduğunu merak etmekteyiz. Kredi başvurusu yaptığınızda sizlere anında kredi onayı veren bankaların başında QNB Finansbank ve Denizbank gelmektedir. İhtiyaç kredilerinde sürekli olarak güncel kredi kampanyaları yapan bu bankadan istediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilir ve yaptığınız kredi başvurusu onay alması durumunda gelir belgesiz olarak kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank ve Denizbank üzerinden başvuruların en çok tercih edilen sistemi SMS yöntemleridir. Finansbank’ta 5030, Denizbank’ta 3280 SMS numaralarına atacağınız mesaj ile bankaya gitmeden ne kadar kredi onayı alacağınızı hemen görebilirsiniz. Kredi alacak olan müşteriler bu iki bankadan kendilerine uygun olanı seçip başvurusunu yapabilirler. Onay almak istiyorsanız bu bankaların uyguladıkları kredi politikalarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Kredi alacak olan müşterilerin kredi kullanabilmeleri için kredi notunun yüksek olması gerekiyor. Aksi durumunda onay alamayacaklardır.

QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank üzerinden eğer SMS kredi başvurusu yapacaksanız, şartlara uygun olmanız durumunda hemen kredi onayı alabileceksiniz. QNB Finansbank üzerinden eğer SMS kredi başvurusu yapacaksanız TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atmanız yeterlidir. Bu kredi ücretli mesaj olması halinde gönderilecektir. Mesaj iletildikten sonra 5 dakika içinde sizlere kredi sonucu gelecektir.

QNB Finansbank SMS kredi başvurusunda 5030 mesajı atarsanız en fazla 50.000 TL’ye kadar kredi değerlendirilmesi yapacaksınız. Kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olursanız bu limite kadar onay alabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda onay almanız durumunda en yakın banka şubesinden kimliğinizle kredinizi kullanabilir veya internet bankacılığı kullanıyorsanız banka şubesine gitmeden internet üzerinden krediyi hesaba atabilirsiniz. Alacağınız kredilerde 60 ay vadeye kadar kredi kullanacak ve dilerseniz 3 ay ertelemeli kredi imkanından yararlanacaksınız.

Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank üzerinden de 3280’e mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi alacak olan müşteriler cep telefonunun mesaj kısmına gelip Kredim yazıp TC kimlik numarasını yazdıktan sonra 3280 mesaj göndermelidir. Başvuru sonrasında kredi değerlendirilmesi kısa bir süre içinde yapılacak ve size mesaj ile kredi sonucu bildirilecektir. Kredi onayı alırsanız banka size bir limit verecektir. Bu limitle onaylanan krediyi 60 ay vadeye kadar istediğiniz zaman banka şubesinden sadece kimliğinizle kullanabilirsiniz.

Denizbank SMS kredi başvurusunda banka 55.000 TL’ye kadar sizlere kredi imkanı sunacaktır. Eğer bu miktar üzerinde kredi almak istiyorsanız banka şubesinden evraklarınız ile kredinizi kullanacaksınız. SMS kredi onayı alan müşteriler gelir belgesiz olarak sadece kimlikleri ile kredilerini kullanabilirler. Bu sebeple sigorta sorunu olan müşterilerde bu kredileri istedikleri zaman alabilmektedirler.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı