Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

QNB Finansbank 0.89 Faiz Oranları ile Hızlı Kredi Veriyor

İŞ

27 Şubat 2020 Perşembe 20:52:32

QNB Finansbank 0.89 Faiz Oranları ile Hızlı Kredi Veriyor

QNB Finansbank 0.89 Faiz Oranları ile Hızlı kredi kampanyasını duyudu. Sürekli olarak güncel kredi kampanyaları yapan QNB Finansbank ihtiyaç kredisi alacaklara Mart sonuna kadar bu kampanya ile kredi verecektir. Sizde eğer bu bankadan kredi başvurusu yapacaksanız kolay yöntemler ile kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank 0.89 Faiz Oranları ile Hızlı kredi kampanyasını duyudu. Sürekli olarak güncel kredi kampanyaları yapan QNB Finansbank ihtiyaç kredisi alacaklara Mart sonuna kadar bu kampanya ile kredi verecektir. Sizde eğer bu bankadan kredi başvurusu yapacaksanız kolay yöntemler ile kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank, ülkemizde en kolay ve hızlı kredi veren bankaların başında geliyor. Vatandaşlarımız bankalardan artık hızlı sonuç veren ve faiz oranları düşük olanları tercih ederek daha kolay kredi imkanı sunan bankaları seçmektedirler. Bu araştırmalar sonucunda da QNB Finansbank kolay başvuru ve düşük faizli ihtiyaç kredilerinde öncü olan bir bankadır. Son yapılan güncellemelerden sonra banka kredi faiz oranlarını %0.89’a kadar düşürmüştür. Sizde bu bankadan kredi başvurusu yapacaksanız banka şubeleri, müşteri hizmetleri, SMS ile ve internet bankacılığı üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda sonucu hemen öğrenebilir ve sonuç olumlu olma durumunda bankadan kredinizi kullanabilirsiniz. Finansbank ihtiyaç kredilerinde 50.000 TL’ye kadar anında kredi vermektedir. Bu faiz oranında kredi almak istiyorsanız yazımızı okuyarak başvuru aşamalarını öğrenebilirsiniz.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank %0.89 faiz oranları ile kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin kredi notu yüksek olması gerekiyor. Kredi notu yüksek olan ve bankalardaki kredi sicilinde sıkıntı olmayan kişiler kredilerini alabilirler. Bunun için başvuru yöntemlerinden en kolay olanlarını tercih edebilirsiniz. En kolay başvuru yöntemi SMS kredi başvuru yöntemidir. SMS kredi başvurusu şu şekilde yapılmaktadır.

  • Cep telefonunuzdan TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atmanız gerekiyor.

Kredi başvurusu yaptıktan sonra cep telefonunuza SMS gelecektir. Bu sizin kredi sonucunuz olacaktır. Eğer krediniz onay almadıysa “ Kredi Başvurunuz Banka Politikalarımız Gereği Olumsuz Sonuçlanmıştır” yazacaktır. Kredi onayı alamadıysanız bu durumda kredi notunuzu sorgulamanız gerekiyor. Eğer SMS attıktan sonra başvurunuz onaylanmışsa hemen kimlikle banka şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Online Kredi Nasıl Kullanılır?

Eğer bu bankadan bir hesabınız varsa ve bu bankadan bu hesaba bağlı internet şifreniz varsa hemen kredi başvurusu sonrasında onaylanan kredinizi hesaba atabilirsiniz. Kredi başvurusu için internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz. İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra hızlı kredi menüsünden 50.000 TL’ye kadar başvuru formunu doldurabilirsiniz. Orada sizden istenilen her bilgiyi eksiksiz girmelisiniz. Eğer onay alırsanız bankaya gitmeden krediniz hesabınıza aktarılacaktır. Bu onayı sizin vermeniz gerekiyor.

İnternet bankacılığı ve Mobil şube haricinde de bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şubeleri, QNB Finansbank ATM, Müşteri Hizmetleri numarasından da kredi başvurusu yapmanız mümkün.

%0.89 Faiz Oranları İle Kredi Hesaplaması

Kredi Tutarı Vade Aylık Ödeme Tutarı
15.000 TL 60 Ay 340 TL
20.000 TL 60 Ay 453 TL
30.000 TL 60 Ay 680 TL
40.000 TL 60 Ay 906 TL
50.000 TL 60 Ay 1.133 TL

Kredi başvurusu yapacağınız zaman güncel faiz oranlarını www.qnbfinansbank.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz. Bu tablo %0.89 faiz oranına göre hazırlanmıştır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı