Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

PTT 80 Yaşına Kadar Emekli Kredisi Kampanyası

İŞ

8 Şubat 2020 Cumartesi 13:38:56

PTT 80 Yaşına Kadar Emekli Kredisi Kampanyası

PTT 80 Yaşına kadar emekli kredisi kampanyası yapmaktadır. PTT Emekli kredisi başvurusu kampanyası ile en fazla alacağınız kredi miktarını yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz. Emekli kredisi veren bankalardan birisi olan PTT, kendi bünyesinden maaş alan müşterilerine de uygun kredi kampanyaları yapmaktadır.

PTT 80 Yaşına kadar emekli kredisi kampanyası yapmaktadır. PTT Emekli kredisi başvurusu kampanyası ile en fazla alacağınız kredi miktarını yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz. Emekli kredisi veren bankalardan birisi olan PTT, kendi bünyesinden maaş alan müşterilerine de uygun kredi kampanyaları yapmaktadır. PTT emeklisi olmak kaydıyla 6 anlaşmalı bankadan kredi notunuz düşük olsa bile kredi kullanabilirsiniz. Üstelik bu kredileri 80 yaşına kadar kullanmanız da mümkündür.

PTT kredisi dediğimiz zaman aklımıza gelen emekliler olmaktadır. Emekliler eğer bu kurumdan maaşlarını alıyorlarsa hemen istedikleri anlaşmalı bankadan kredilerini alabilirler. PTT anlaşmalı bankaların başında Aktifbank gelmektedir. Hemen hemen Aktifbank kadar kredi veren bir diğer bankada Denizbank’tır. Bu bankalar haricinde TEB, Şekerbank, Vakıfbank, ING gibi bankalarda PTT emeklilerine PTT üzerinden kredi vermektedirler. Sizlerde bu kredileri almak istiyorsanız bankaya değil PTT şubelerine gitmeniz gerekmektedir. Şimdi sizlere bu bankaların en çok tercih edilenleri ile baş başa bırakalım.

Aktifbank PTT Emekli Kredisi

Maaşınızı PTT’den alıyorsanız ilk tercihiniz Aktifbank olabilir. Bu banka sadece emeklilere kredi notu kötü olsa bile 60.000 TL’ye kadar kredi imkanı vermektedir. Aktifbank Emekli kredisi için başvuru yapacaksanız size en yakın PTT şubesine gidip kimlikle kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer maaşınız bu kurumda değilse maaş taşıması yapıp, ilk maaşınızı aldıktan sonra başvuru yapabilirsiniz. 60 ay vadeye kadar verilen bu kredide 80 yaşına kadar kredi verilmektedir. 80 yaşındaki emeklilerin de hayat sigortası yaptırması mecburi olduğu için kredi tutarının çeyreği kadar sigorta parası kesilebilir. Bu yüzden tüm detayları öğrenip kabul ettikten sonra kredinizi çekiniz.

Vakıfbank PTT Emekli Kredisi

Vakıfbank emekliler için 20.000 TL’ye kadar aynı gün onaylı kredi kampanyası yapmaktadır. Bu krediyi sadece PTT şubelerinden kullanabilirsiniz. PTT gişelerine gidip maaş aldığınızı ve Vakıfbank kredisi almak istediğinizi söyleyerek hemen işlemlere başlatabilirsiniz. Vakıfbank PTT emekli kredisi diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranları ile hizmet vermektedir.

Denizbank PTT Emekli Kredisi

Aktifbank ile beraber PTT emeklilerine en çok kredi veren bankalardan birisi Denizbank olmuştur. Bu bankada PTT emeklileri ile anlaşmalı olarak 36.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapılmaktadır. 75 yaşına kadar kredi kullanabilir, aynı gün kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca kredi alacak müşteriler en fazla 60 ay vade yapabilirler. En az kredi limiti ise 3.000 TL’dir.

ING PTT Emekli Kredisi

ING üzerinden de emekli kredisi alacaksanız PTT’den maaş almanız durumunda 45.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Başvuru yapacaksanız PTT şubelerine kimlikle gitmeniz gerekiyor. Bu bankadan kredi notunuza göre faiz oranları uygulanacaktır.

Şekerbank ve TEB Emekli Kredisi

Son iki banka olan Şekerbank ve TEB kredisi ile de ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Şekerbank 100.000 TL’ye kadar 70 yaşına kadar kredi verirken, aynı şartlarda başvuru yapabileceğiniz TEB bankası ise 40.000 TL’ye kadar kredi imkanı vermektedir. Bu bankalardan da istediğiniz zaman kredi başvurusu yaparak hemen nakit ihtiyacınızı aynı gün karşılayabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı