Pepsi Pet 1 Litre Bedava İnternet Hediye Kampanayası!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Pepsi Pet 1 Litre Bedava İnternet Hediye Kampanayası!

İŞ

27 Temmuz 2020 Pazartesi 13:55:30

Son Güncelleme: 27/07/2020 13:57:51

Pepsi Pet 1 Litre Bedava İnternet Hediye Kampanayası!

Pepsi tüm Pet 1L’lerde 2 GB İnternet Hediye kampanyasında boş yok! Peki Pepsi 1 litre kapakları bedava hediye internet nasıl katılınır? Pepsi bedava hediye internet kazanmak için kampanya koşulları neler? Pepsi Boş Yok tüm kapaklarda bedava hediye internet dağıtıyor!

Pepsi tüm Pet 1L’lerde 2 GB İnternet Hediye kampanyasında boş yok! Peki Pepsi 1 litre kapakları bedava hediye internet nasıl katılınır? Pepsi bedava hediye internet kazanmak için kampanya koşulları neler? Pepsi Boş Yok tüm kapaklarda bedava hediye internet dağıtıyor!

Pepsi bedava internet dağıtmaay devam ediyor. Operatörlerin bedava hediye internet kampanyalarına Pepsi’de katıldı. Pepsi 1 L Pet kapaklarının altında bedava hediye internet kazanabilirsiniz. Çünkü kapaklarda boş yok! Peki kampanya detayları neler?

Pepsi bedava hediye internet kampanyası 01.07.2020 – 15.08.2020 tarihleri arasında geçerli. Kampanyaya katılmak için Pepsi Regular, Pepsi Max, Pepsi Twist , Fruko Cool Lime, Yedigün beyaz üstü mavi beyaz üstü siyah ve beyaz üstü yeşil KazandıRio logolu Pet 1 L ürünlerinin kapaklarındaki 10 haneli şifreyi KazandıRio uygulamasına okutmanız gerekiyor. Şifreyi uygulamaya okutan herkes günlük 100MB, 250 MB, 500 MB, 1 GB yada 2 GB internet paketi kazanıyor!

Kampanyada her katılımcı günde sadece bir kez hediye kazanabilir. Kazanılan hediyeleri katılımdan itibaren 24 saat içinde kullanabilmeniz gereklidir.  Kampanya kodunu girdikten sonra kazandığınızın bilgisi sizinle paylaşılacaktır.

KAMPANYA KOŞULLARI

Hediyeler promosyonlu ürün miktarıyla sınırlıdır. Şifreler 15.08.2020 tarihinde 23.59dan sonra geçerliliğini yitirecektir.

Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz.

Promosyona katılan kullanıcıların günlük internet kazanım hakkı bir ödül ile sınırlıdır.

Günlük kazanılan 100 MB, 250 MB, 500MB, 1GB veya 2 GB  veri paketi yüklemesi, katılımcılara  gelecek bilgilendirme mesajının ardından 1 gün boyunca geçerli olacaktır.  Kullanılmayan veriler 24 saat sonunda geçerliliğini yitirecektir.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar.

Mevcutta veri paketi olan kullanıcılar öncelikle söz konusu promosyondan kazandıkları ücretsiz veri paketini kullanabilecektir.

İlgili internet paketleri sadece yurt içinde operatör kapsama alanı içinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir.

Kullanıcıların operatörleri ile anlaşmalarından doğan borçlar sebebiyle sorumluluğu saklıdır; operatörler bu tarz borç ve yükümlülüklerin yerine getirilmemesinden ötürü, promosyon kapsamında kazanılan hediye internet paketlerini yüklememe hakkını saklı tutmaktadır.

Promosyon kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet paketi geçerliliğini yitirecektir.

Kampanya kapsamında kazanılan günlük veri paketi ödülleri aboneler arasında transfer edilemez. Katılımcılar bu promosyonu ve hediyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ve satamaz. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez, değişiklik talep edilemez.

Katılımcının verdiği telefon bilgisinin yanlış veya eksik olması sebebiyle promosyon hediyesinin yüklenememesi halinde PEPSİ-COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. VEYA FRUKO MEŞRUBAT SANAYİ LTD. ŞTİ. sorumlu tutulamaz.

Promosyona ilişkin değişiklikler KAZANDIRIO  uygulaması üzerinden duyurulacak olup, her bir değişiklik kişiler bakımından hüküm ifade edecektir. Promosyona katılım ile ilgili olarak uygulama üzerinden yapılan işlemler ücretsizdir.

Katılımcılardan veya mobil operatörlerden kaynaklanan nedenlerle katılımın gerçekleşememesi ya da geç gerçekleşmesi ya da mobil erişim operatörlerinin veya katılımcıların eksik ve / veya hatalı katılım yapılması durumunda  PEPSİ-COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. VEYA FRUKO MEŞRUBAT SANAYİ LTD. ŞTİ. bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Kampanya aracılığıyla kazanılan haklar devredilemez. Kampanya şartlarının ve uygulamanın kötüye kullanılması, ilgili kapakların, şifrelerin ve hediye olarak verilen ürünlerin ticaretinin yapılması yasaktır.

Pepsıco Inc. çalışanları ve Pepsico Inc.’in bünyesinde bulunan herhangi bir grup şirketi, bağlı şirket, iştirak veya herhangi başka bir tüzel kişilik (ve bunların alt işverenleri dahil)  kampanyaya katılamaz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı