İş Bankası,Garanti BBVA, Denizbank ve Akbank'tan Hızlı 50.000 TL kredi Kampanyası! Kredi Notu Aranmıyor
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

İş Bankası,Garanti BBVA, Denizbank ve Akbank’tan Hızlı 50.000 TL kredi Kampanyası! Kredi Notu Aranmıyor

İŞ

26 Ağustos 2020 Çarşamba 17:00:22

Son Güncelleme: 26/08/2020 12:29:22

İş Bankası,Garanti BBVA, Denizbank ve Akbank’tan Hızlı 50.000 TL kredi Kampanyası! Kredi Notu Aranmıyor

Hızlı Kredi Onayı Veren Bankalar hangileridir? Hızlı kredi almak istiyorum hangi bankalardan işlem yapmam gerekiyor? Hızlı kredi veren bankalar ve şartları hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz.

Hızlı Kredi Onayı Veren Bankalar hangileridir? Hızlı kredi almak istiyorum hangi bankalardan işlem yapmam gerekiyor? Hızlı kredi veren bankalar ve şartları hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz.

Ülkemizde artık bankalar hızlı krediler vermektedirler. Sizlerde hızlı kredi onayı almak istiyorsanız banka şartlarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi notu normalden daha yüksek olması gerekiyor. Kredi notu 1300 ve üzerinde olan, bankalarda icralık sıkıntısı olmayanlar ancak bu kredilere başvuru yaparak kredi kullanabilirler. Kredi onayı aldığınızda da hızlı ve aynı gün hemen kredinizi kullanacaksınız. Dilerseniz şimdi sizlere hızlı ve aynı gün içinde kredi alacağınız bankalar hakkında bilgiler verelim.

İş Bankası Hızlı Kredi Başvurusu

İş Bankası üzerinden 100.000 TL’ye kadar banka şubesinden, 50.000 TL’ye kadar online internet bankacılığı üzerinden hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, hızlı kredi onayı aldıklarında banka şartlarına uygun olarak hemen kredi işlemlerini yapabileceklerdir. Sizlerde eğer İş Bankası üzerinden kredi kullanacaksanız en az 3 aylık sigortanızın olması gerekmektedir. Ayrıca banka yüksek kredi notunuzun olmasını isteyecektir. Aynı gün içinde onay alıp, hızlı kredi kullanmak istiyorsanız İş Cep uygulaması üzerinden bankaya gitmeden başvuru yapabilir, başvuru yaptıktan sonra onaylanan kredinizi yine bankaya gitmeden İş Bankası hesabınıza atabilirsiniz. Bu kredi sadece bankada hesap numarası olan müşterilere verilmektedir.

Garanti BBVA Hızlı Kredi Başvurusu

Garanti BBVA hızlı kredi veren bankalardan birisidir. Hemen kredi onayı almak için size en yakın Garanti BBVA şubesine gidebilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka şartlarına uygun olursanız hemen krediyi kullanacaksınız. Kredi notu 1100 ve üzerinde olması bu banka için yeterlidir. Kredi alacak müşterinin onay alması sonrasında sigorta durumuna bakılacaktır. Sigortası 3 aylık ve üzerinde olan kişiler bankalardan kredi başvurusu yapabilecektir. Başvuru banka şubesi haricinde internet sitesi üzerinden de yapılmaktadır.

Denizbank Hızlı Kredi Başvurusu

İhtiyaç kredilerinde 55.000 TL’ye kadar hızlı kredi veren bankalardan birisi de Denizbank olmaktadır. Denizbank şubelerinden hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca banka sms attırarak da ne kadar kredi onayınızın olduğunu söylemektedir. Kredim TC yazdıktan sonra bu şekilde olan mesajı 3280’e gönderdiğinizde banka hızlı kredi başvurusu yapacaktır. Onaylanan krediyi banka şubesinden sadece kimlikle kullanabilirsiniz.

Akbank Hızlı Kredi Başvuru

En kolay ve en hızlı kredi sonucu alacağınız bankalardan birisi Akbank’tır. Bu bankadan özellikle banka hesabı olan bir müşteriyseniz hemen Akbank Direkt uygulamasına girerek hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Hızlı onay alacağınız gibi ayrıca bu uygulama üzerinden hızlı kredi notunuzu da sorgulayabilirsiniz. Akbank direkt kredi başvurusu yanı sıra ayrıca bankalardan da evraklarınız ile kredi kullanabilirsiniz. Bankaya giderken gelir belgesi, kimlik götürmeniz yeterlidir. Banka şubelerinden yapılan başvurularda banka hızlı onay verecektir. Yalnız bu kredilerde sigorta durumunuzun en az 6 aydır yatmış olması gerekiyor. Emekli olanlarında emekli maaşlarını bankaya taşımaları gerekiyor. Ama bu detaylarla uğraşmak istemiyorsanız internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı