Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvurusu SMS ile Yapılabilecek

İŞ

13 Mart 2020 Cuma 21:19:12

Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvurusu SMS ile Yapılabilecek

Halkbank Paraf kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Kredi kartı limiti yüksek almak için ne yapmak lazım? Halkbank kredi kartı başvurusu ve şartları hakkında yazımızdan bilgi alabilir ve kredi kartı kullanmak istiyorsanız başvuru yapabilirsiniz.

Halkbank Paraf kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Kredi kartı limiti yüksek almak için ne yapmak lazım? Halkbank kredi kartı başvurusu ve şartları hakkında yazımızdan bilgi alabilir ve kredi kartı kullanmak istiyorsanız başvuru yapabilirsiniz.

Kamu bankası olarak hizmet veren Halkbank her geçen gün daha çok bankacılık sektöründe ilerleme kaydetmektedir. Bu ilerlemede en güzel yolu kredi kartı ile kat etmişlerdir. Halkbank müşterilerine avantajlı kredi kartı vererek Paraf adında yeni bir kart çıkartmış ve bu kartı politikalara uygun olan müşterilere aynı gün onaylatmaktadır. Sizde eğer bir kredi kartı almak istiyorsanız Halkbank paraf kredi kartı alabilirsiniz.

Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Öncelikle kart alacaksanız banka politikalarına uygun müşteri olmanız gerekiyor. Halkbank kredi kartı başvurusu yapacak olanlar hangi yöntemler ile kart başvurusu yapacaklarını da bilmemektedirler. En sağlıklı ve kolay kredi başvurusu SMS ile yapabilirsiniz. Sizlere şimdi başvuru aşamalarını sıralayacağız. Eğer bir yöntemle başvuru yaptıysanız bir başka yöntemi denemeyiniz.

  • SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak için mesaj atmanız gerekiyor. TC KİMLİK numaranızı 3452’ye gönderip kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartı onayı alırsanız hemen aranacak ve adres bilgilerinizi verdikten sonra kartınız adresinize gönderilecektir.
  • 0 850 222 0 400 numaralı müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu numarayı aradığınızda ayrıca kart başvuru sorgulaması da yapmanız mümkün.
  • Resmi internet sitesi üzerinden kart başvurusu yapmanız mümkündür. Resmi internet sitesine girip TC kimlik ve cep numaranızı yazarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz hemen değerlendirilip sizlere geri dönüş yapılacaktır.
  • Banka şubelerinden de kimlikle kredi kartı başvurusu yapmanız mümkün. Kredi kartı başvurusu yapmanız için bankadan alacağınız başvuru formunu eksizsiz doldurup hemen kredi kart başvurusu yapabiliyorsunuz. Sonucu ise 1-2 gün içinde size bildirilecektir. Kredi kartınız onay alması durumunda hemen kurye ile birlikte verdiğiniz adrese gönderilecektir.
  • Kredi kartı başvurusu yapmanın bir diğer yöntemi ise müşterilere özeldir. Eğer bu bankadan bir hesabınız varsa ve bu hesaba bağlı bir internet bankacılığınız varsa internet bankacılığı üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Burada yaptığınız başvurunuzun onayını hemen görebilir ve onaylanmadığında da neden onaylamadığını okuyabilirsiniz.
  • Halkbank ATM’lerinden de kartlı veya kartsız işlem yaparak kredi kartı başvurusu yapmanız mümkün. Bu kart başvurusu cevabı verdiğiniz cep telefonuna 5 dakika içinde gelecektir.

Halkbank Kredi Kartı başvurusu için yukarıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Bazı durumlarda yaptığınız kredi kartı başvurusunun sonucunu öğrenmek biraz uzun sürebiliyor. Bazı sistemsel sıkıntılar yüzünden de kart başvurunuzu öğrenemeye bilirsiniz. Bu sebeple kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra eğer sonuç öğrenmek istiyorsanız 0 850 222 0 400’ü aramanız gerekmektedir. Ayrıca banka şubelerinden de kredi kartı başvuru sonucunuzun ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kaynak: haberlerim.com.tr

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı