Halkbank Özel Kredi Fırsatı! 100 Bin TL’lik Kredi Fırsatı İçin Hemen Başvurularınızı Yapın
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Halkbank Özel Kredi Fırsatı! 100 Bin TL’lik Kredi Fırsatı İçin Hemen Başvurularınızı Yapın

İŞ

8 Aralık 2020 Salı 10:19:50

Halkbank Özel Kredi Fırsatı! 100 Bin TL’lik Kredi Fırsatı İçin Hemen Başvurularınızı Yapın

Halkbank sadece SMS ile 100 bin TL kredi verebileceğini duyurdu. Verilen kredi müjdesinde 60 ay vade yüzde 1,05 kredi faiz oranları olacağı belirtildi. Kredi kampanyasına başvuru yapabilmek için ise aşağıda yazdığımız temel şartları karşılamak gerekiyor. Krediye başvuru sadece SMS yolu ile yapılabilecek. İşte SMS ile alınabilecek olan kredinin tüm detayları…

Halkbank tarafından yapılan açıklama ile 100 bin TL kredi imkânı verilebileceği açıklandı. 100 bin TL kredi için 60 ay vade ve yüzde 1,05’lik kredi faiz oranları kullanılacak. 60 ay vadeli olması sebebiyle ödemelerin 2.385 TL’den başlayacağı ve kredi faiz oranları ile beraber ortalama 2.423 TL ve üzeri olabileceği düşünülüyor. Bu kredi faiz tutarı çekeceğiniz miktara ve vade oranına göre değişiklik gösterecek. Tüm acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlarımızın acil başvuru yapması gerekiyor. Halkbank’tan gelen bir diğer bilgiye göre ise bu kredi modeli sadece kamu görevlileri için başlatıldığı ve sadece kamu görevlilerinin başvurularının onaylanacağı belirtildi. Bu bağlamda sözleşmeli ve kadrolu memur vatandaşların bu krediden çok kolay bir şekilde yararlanabileceği ifade edildi.

100 BİN TL KREDİ HALKBANK’TAN GELDİ

Sadece kamu görevlilerinin yararlanabileceği bu güzel kredi modeli ile beraber tüm memur vatandaşlarımızın acil nakit ihtiyaçlarının giderilebileceği ifade edildi. 60 ay vadeli ve yüzde 1,05 kredi faiz oranları ile beraber gelen kredi, her kamu görevlisi için bulunmaz bir nimet gibi olacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Halkbank’tan gelen açıklama şu şekildedir: “Kamuda çalışan müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,05’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredimizdir.” ifadeleri ile yayımlanan duyuruda kredi geri ödeme seçeneklerine şu şekilde yer verildi:

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

Kamu Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi
Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti (TL) Taksit Tutarı (TL) Yıllık Maliyet Oranı (%)
100.000 60 1,05 525 2.385,30 16,4878
1,10 2.423,31 17,0421

 

  • Aylık eşit taksitli
  • Artan taksitli
  • Azalan taksitli
  • 3 ayda bir eşit taksitli
  • Serbest ödemeli

SMS İLE BAŞVURU YAPILABİLECEK!

Başvurunuzu;

Aralarında birer boşluk bırakarak “KAMU, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” ( Örnek SMS Metni: KAMU 12345678910 3000 15000 ) yazıp 3452’ye SMS gönderebilir ya da size en yakın Halkbank Şubemizi ziyaret ederek yapabilirsiniz.

KİMLER YÜKSEK KREDİ KULLANABİLİR?

100 bin TL gibi yüksek bir rakamda olan krediyi sadece çok yüksek kredi puanına sahip olan kişiler ya da kredi taksit ödemeleri ve kredi kartı ekstre ödemelerini yıllardır zamanında yapan kişiler 100 bin TL gibi yüksek tutarlı kredileri kullanabilirler. Vatandaşlarımızın yüksek tutarlarda kredi kullanabilmeleri için öncelikle mevcut kredi taksitleri ve kredi kartı ekstrelerinin düzenli bir şekilde ödenmiş olması gerekmektedir. Şu aşamada kredi kullanamayan kişiler ilk aşamada mevcut kredilerini ve kredi kartı ekstrelerini düzenli olarak ödemeleri gerekmektedir. Bir sonraki aşamada ise ilgili kredi paketlerine başvurular yapılabilir. Kişilerin kredi alamama gibi mağdur oldukları durumlarda bazı özel bankaların insanlara kolaylık sağlamak amacı ile hızlı bir şekilde kredi verebildiğini bilmek gerekiyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı