Gelir belgesiz 75 bin TL kredi başvurusu rekor kırıyor! Yapı Kredi, İş Bankası ve Ziraat Bankası takdir topladı!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Gelir belgesiz 75 bin TL kredi başvurusu rekor kırıyor! Yapı Kredi, İş Bankası ve Ziraat Bankası takdir topladı!

İŞ

15 Aralık 2020 Salı 23:21:41

Gelir belgesiz 75 bin TL kredi başvurusu rekor kırıyor! Yapı Kredi, İş Bankası ve Ziraat Bankası takdir topladı!

Gelir belgesiz 75 bin TL kredi başvurusu nasıl yapılır? Gelir belgesiz 75 bin TL kredi başvurusu için şartlar nelerdir? Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler için 75 bin TL kredi kampanyası yapan bankalar hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

75000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız vereceğimiz bankalardan kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. 75.000 TL ihtiyaç kredisi kullanımlarında bankalar sizler için 36 ay vadeye kadar işlem yapar. 36 ay vadeye kadar yapacağınız bu işlemlerde banka sizlere uygun faiz oranları ile birlikte kredi imkanları sunacaktır. İlk taksit ödemenizde de dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler banka politikalarına uygun olmaları durumunda verdiğimiz bu bankalardan ihtiyaç kredisi başvurusunu bankalardan veya Online olarak internet üzerinden hızlı bir şekilde yapabilecektir. Şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız kredi notunuz yüksek ise kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası 75 bin TL kredi başvurusu gelir belgesiz olarak nasıl alınır?

Yapı Kredi Bankası üzerinden 75 bin TL’ye kadar gelir belgesiz kredi başvurusunun hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Başvuru yapacak olan müşteriler internet sitesine girecek veya bu bankanın müşterisi olması durumunda mobil uygulamaya girerek kredi başvurusunu yapabiliyor. İnternet sitesi ve banka şubesi üzerinden de Yapı Kredi Bankası 75 bin TL kredi başvurusu yapılmaktadır. Onaylanan kredilerinizi, gelir belgesiz olarak alabileceksiniz. Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler kredi onayı aldıktan sonra bu kredilerine ilk taksit ödemesini 3 ay ertelemeli olarak toplamda da 36 ay vadeli olarak kullanabilir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra internet bankacılığı üzerinden onay alırsanız şubelere gitmeden bu onaylı krediyi hesabınıza Online olarak atabiliyorsunuz.

İş Bankası 75 bin TL gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Gelir belgesiz 75 bin TL kredi kullanmak isteyen kişiler İş Bankası şubelerine giderek veya bankanın internet sitesine girerek kredi başvurusu yapabilir. 75 bin TL kredi başvurusu yaptığınızda banka sizi değerlendirmeye alacak ve bu değerlendirme sonrasında kredinizi anında onaylatıp sizlere sunacaktır. Kredi başvurusu uygun olan müşteriler 75 bin TL kredi kullandıkları zaman İş Bankası üzerinden 36 ay vadeye kadar kredilerine alabileceklerdir. İş Bankası İş Cep uygulaması üzerinden de banka hesabı olan kişiler bu krediyi gelir belgesiz olarak alabilir.

Ziraat Bankası’ndan gelir belgesiz 75 bin TL kredi nasıl alınır?

Ziraat Bankası’ndan gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız bankadan bir maaş almanız gerekiyor. Ziraat Bankası üzerinden alacağınız emekli veya çalışma maaşınız üzerinden bu banka sadece kimlikle kredi vermektedir. Ayrıca internet bankacılığı üzerinden de maaş müşterilerine düşük faiz oranları ile birlikte 75 bin TL kredi kullanılır. Size yakın Ziraat Bankası şubesine giderek 75 bin TL 36 ay vadeli Kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere uygun faiz oranları ile birlikte ilk taksit ödemeniz de 3 ay ertelemeli imkan sağlayacaktır. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden de güncel faiz oranlarının öğrenebilirsiniz.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı