Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Garanti BBVA, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Denizbank Peşinat Kredisi Kampanyası

İŞ

3 Mayıs 2020 Pazar 22:43:27

Son Güncelleme: 03/05/2020 22:43:32

Garanti BBVA, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Denizbank Peşinat Kredisi Kampanyası

Araç almak için peşinat kredisi veren bankalar hangileridir? Araç almak için peşinat kredisi başvurusu yapacak olanlar hangi şartlarda kredi başvurusu yapabilirler? Araç almak için peşinatınız yoksa bankalardan kredi alınır mı? Sizlere şimdi bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Araç almak için peşinat kredisi veren bankalar hangileridir? Araç almak için peşinat kredisi başvurusu yapacak olanlar hangi şartlarda kredi başvurusu yapabilirler? Araç almak için peşinatınız yoksa bankalardan kredi alınır mı? Sizlere şimdi bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

İhtiyaç kredilerinde her türlü ihtiyaçlarınız için kredi alacağınızı söylemek istiyoruz. Bunun için eğer bir araç alacaksanız ve bu araç için az bir peşinatınız kaldıysa taşıt kredisi değil ihtiyaç kredisi başvurusu da yapabilirsiniz. Özellikle modeli düşük araç alımlarında müşterilerin tercih ettiği sistem bu şekilde işlemektedir. Sizde eğer bankalarda bir sıkıntınız yoksa araç almak için peşinat kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi başvurusu yapacak olan kişilerde önemli olan noktalardan birisi kredi notudur. Kredi notu yüksek olan ve banka sicillerinde sıkıntı olmayanlar bazı vereceğimiz bankalardan gelir belgesiz olarak da kredi alabilirler. Şimdi sizlere banka şartlarına uygun olduğunuzda hangi bankadan en fazla ne kadar kredi alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Verdiğimiz kredi kampanyaları araç kredisi için değildir. Krediler ihtiyaç kredisi başvurusu kampanyalarıdır.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Garanti BBVA üzerinden eğer bir araç alacaksanız ve bu araç için peşinat arıyorsanız kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca 100.000 TL’ye kadar olan 2.el araç alımlarınız içinde bu bankadan ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 60 ay vadeli olarak verilen bu kredilerde aldığınız araca ipotek veya teminat koyulmamaktadır. Genellikle düşük modelli araç alımlarında veya 10 yaşının üzerinde olan araç alımlarında bu kredileri kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu için en az 3 aylık sigortanızın yatmış olması gerekiyor. Bu şarta uygunsanız en yakın banka şubesine giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bankadan ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaksınız. Kullandığınız kredilerde 3 ay ertelemeli olarak da işlem yapabilirsiniz. Eğer alacağınız aracın araç ruhsat fotokopisi yanınızda olursa kredi evrakları arasına koyarak kredinizi daha güçlü yapabilir ve anında onay alabilirsiniz.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız mümkündür. Kredi başvurusu için banka şubelerine evraklarınız ile gidebilirsiniz. Alacağınız araç 100.000 TL’ye kadar ise bu bankadan taşıt değil ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ayrıca eğer düşük bir peşinatınız kaldıysa da bu bankadan kredi alarak bu peşinatı ödemeniz mümkündür. 100.000 TL’ye kadar verilen bu kredilerde çalışan müşterilerden en az 6 aylık sigortasının yatmış olması, emekli olanlarında emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden almış olması gerekmektedir. Kredi başvurusu için bankadaki başvuru formunu doldurup anında işlem yapabilirsiniz. Kredi başvuru sonrası onay aynı gün içinde verilecek ve kredi kullanımı yapabileceksiniz. Kullandığınız kredilerde en fazla 60 ay vadeli olarak kredi kullanmanız mümkündür.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası gibi kamu bankası olan Vakıfbank’ta uygun faiz oranları ile kredi imkanı veren bankaların başında gelmektedir. Vakıfbank üzerinden kredi başvurusu yaptığınız zaman 100.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için anında kredi imkanı verilmektedir. Alacağınız araç için peşinatınız kaldıysa bu banka size yardımcı olacaktır. Emekli olan müşteriler bu bankadan emekli maaşı aldıklarında maaşlarının 22 katına kadar kredi imkanından faydalanacaklardır. Ayrıca çalışan müşterilerin de sigorta sürelerinin son 6 ay kesintisiz, toplamda da 1 senelik sigortası olması gerekmektedir. Kredi başvuruları sadece Vakıfbank şubelerinden yapılmaktadır.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank üzerinden de ihtiyaç kredisi adı altında araç peşinatı için kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu için dilerseniz SMS kredi, dilerseniz de WEB kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankadan 55.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verilmektedir. Bu kredi için telefonunuzdan mesaj atarak bankaya gitmeden ne kadar kredi alacağınızı da görebiliyorsunuz. Bunun için cep telefonunuzun mesaj kısmına KREDİM yazın boşluk bırakın TC KİMLİK numaranızı yazın ve 3280’e gönderin. 5 dakika içinde kredi sonucu size gelecek ve kredi onayı alırsanız bu kredi onaylanan rakamı kimlikle banka şubesinden kullanabileceksiniz. Verilen ihtiyaç kredilerinde 60 ay vade yapılmaktadır. Ayrıca bu bankadan internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank üzerinden verilen bu kredilerde dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak da kredi kullanmanız mümkündür.

Sizlere bu yazımızda araç için peşinat istediğinizde hızlı kredi alacağınız bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan kredi başvurusu yaparak ihtiyaçlarınızı hemen giderebilirsiniz.

 

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı