Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Veriyor! 100 Bin TL Yeni Kredi Kampanyası Duyuruldu
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Veriyor! 100 Bin TL Yeni Kredi Kampanyası Duyuruldu

İŞ

11 Ocak 2021 Pazartesi 22:48:46

Son Güncelleme: 11/01/2021 22:47:43

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Veriyor! 100 Bin TL Yeni Kredi Kampanyası Duyuruldu

Korona Virüs Salgınının sağlık alanında etkileri sürekli etkileri artmaya devam ederken, asıl sarsıntı dünya genelinde ekonomik alanda görülüyor. Bir şekilde virüsle mücadele edebilmeyi tam olarak başardığımızda bile, ekonomik etkilerinin düzelmesi uzun yıllar alabilir.

Korona Virüs Salgınının sağlık alanında etkileri sürekli etkileri artmaya devam ederken, asıl sarsıntı dünya genelinde ekonomik alanda görülüyor. Bir şekilde virüsle mücadele edebilmeyi tam olarak başardığımızda bile, ekonomik etkilerinin düzelmesi uzun yıllar alabilir. Ekonomik alanda yaşanan sorunlar konusunda vatandaşın yanında ki en büyük desteklerden biri de bankalar ve hazırladıkları çeşitli kredi kampanyaları oluyor. Garanti Bankası’ nın açıkladığı yeni ihtiyaç kredisi 36 ay vade ve 100 Bin TL üst limit sunuyor.

Hazırlanan yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyasında faiz oranı 1.49 gibi çok düşük bir orana sahip. Krediden 500 TL, yani % 5 olmak üzere dosya masrafı ücreti kesiliyor. Bunun dışında herhangi bir kesinti yapılmıyor. 100 Bin TL için 36 ay vadede geri ödeme aylık eşit taksit seçeneğinde 3 Bin 790 lira 96 kuruş oluyor. Banka ayrıca çeşitli periyodik cetvelde ödeme seçenekleri de sunuyor. Yani aylık ödeme yapmak zorunda değilsiniz.

İhtiyaç Kredisinde Hiç Bir Komisyon Ücreti Yok

Nakit ihtiyacının giderek artığı dönemde duyurulan Garanti Bankası İhtiyaç kredisi, vatandaşlara can suyu oluyor. Banka krediden herhangi bir komisyon ücreti de almıyor. 1,49 Faiz oranıyla sunulan kredinin yıllık kredi maliyet oranı ise yüzde 24,15 oluyor. İhtiyaç Kredisi Kefil ya da teminat talep edilmeden veriliyor. Başvuran herkes için kredi onayı garantisi çok tükse, Krediyle birlikte aynı zamanda Hayat Sigortası’ da yapılıyor. Hayat sigortası Krediyi kullanmak isteyen vatandaşların, yaşları, cinsiyetleri ve teminat oranlarına göre farklı şekillerde belirleniyor. Başvuru sonrasında hemen onaylanan krediyi kullanabilmek için, banka tarafından talep edilen belgelerin bankaya ulaştırılması gerekiyor.

Garanti BBVA Dijital İhtiyaç Kredisi Başvurusu Sırasında Talep Edilen Belgeler

Dijital İhtiyaç Kredisi başvurusu belgesiz bir şekilde yapılıyor. Ancak başvuru onaylandıktan sonra banka bazı belgeler talep ediyor. Bu belgeler;

Türkiye Cumhuriyeti Kimlik No bulunan kimlik, pasaport ya da ehliyet fotokopisi,

Gelir belgesi,

Son üç aydır ikamet halinde olduğunuz adrese ait, herhangi bir fatura

Bunun dışında şubeler, vatandaşlardan ilave belge talebinde bulunabilir.

Tüm belgelerin ibraz edilmesinin hemen ardından krediyi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı