Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Fibabanka 60 Ay Vadeli 70.000 TL Kredi Kampanyası Duyurdu

İŞ

29 Mart 2020 Pazar 23:18:38

Son Güncelleme: 29/03/2020 23:19:04

Fibabanka 60 Ay Vadeli 70.000 TL Kredi Kampanyası Duyurdu

Fibabanka 60 ay vadeli 70.000 TL kredi kampanyası başlattı. Bu kampanya ile %1.08 faiz oranına göre 60 ay vadeli kredi alabileceksiniz. 60 ay vadeli kredi başvurusu için şartlar nelerdir? Sizlere bu haberimizde bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Fibabanka 60 ay vadeli 70.000 TL kredi kampanyası başlattı. Bu kampanya ile %1.08 faiz oranına göre 60 ay vadeli kredi alabileceksiniz. 60 ay vadeli kredi başvurusu için şartlar nelerdir? Sizlere bu haberimizde bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Fibabanka 60 ay vadeli olarak yeni bir kredi kampanyası başlattı. Bu kampanya da daha önceki kredi kampanyalarından daha üst limit vermektedir. Üstelik kredi aldığınızda 3 ay vadeli olarak da kredi kullanabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız için bu krediyi kullanmanız mümkün. Üstelik 60 ay vadeli olarak verilen bu kredilerde borç kapatma kredisi, tadilat kredisi, teminat kredisi ve ipotekli krediler olarak başvuru yapmanız mümkün. Kredi başvurusu için bu bankanın politikalarına uygun olmanız yeterlidir.

Kredi Başvurusu İçin Şartlar Nedir?

Kredi başvurusu için bankanın müşterilerine sunduğu şartların başında kredi notu geliyor. Kredi notu kötü olan müşteriler bu kredileri alamazlar. Çünkü banka sistemi kredi notu düşük olan kişilere anında red cevabı vermektedir. Kredi skorunuzu öğrendiğinizde eğer 1100 ve üzerindeyse bankaya başvuru yapmalısınız. Ayrıca bankalarda kullandığınız kredi ve kredi kartı ödemeleriniz varsa bu ödemelerde de gecikme olmaması gerekiyor. İcralık ve avukatlık olanlarda kredi alamazlar. Eğer şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, Fibabanka kredisi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kredi başvurusu için önce notunuzu sorgulamak istiyorsanız, Findeks.com sitesinden veya internet bankacılığını kullanarak kredi skoru ve banka puanınızı öğrenebilirsiniz. Eğer kredi notunuz sıfırsa bankaya kefil götürerek kredi alabiliyorsunuz. Yüksek puanlı müşteriler 70.000 TL’ye kadar kredi kullanırken, düşük puanlılara 10.000 TL kredi verilmektedir.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusu yapmak için banka internet sitesi, SMS sistemi ve Banka şubelerine gidebilirsiniz. En kolay ve hızlı yöntem banka şubelerine evraklar ile kredi başvurusu yapmaktır. Çünkü internet ve SMS yöntemi ile yüksek oranlı kredilere onay verilmez. Bu yerlerde yaptığınız kredi başvurusu sonrasında banka size otomatik onay verecek ve bu limitin üzerinde kredi kullandırmayacaktır. Bu sebeple kimlik, gelir belgesi evraklarınızla banka şubelerine gidebilirsiniz. Size en yakın Fibabanka şubesindeki personeller yardımcı olacaktır.

Kredi Ödemesi Nasıl Oluyor?

70.000 TL’ye kadar kredi alırsanız, banka size en fazla 60 ay vadeli kredi verecektir. 60 ay vadeli olarak verilen kredilerde banka en yüksek %1.08 faiz oranı ile işlem yapacaktır. Buna göre 70.000 TL kredi ödemesi aylık 1.798 TL olurken, 50.000 TL’de 1.284 TL aylık ödeme, 20.000 TL’de 513 TL ödeme yapılmaktadır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı