Faizsiz Kredi Fırsatı! Anında 15 Bin TL Veriliyor! 12 Ay Ödemesiz Kredi Başvuru Koşulları!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Faizsiz Kredi Fırsatı! Anında 15 Bin TL Veriliyor! 12 Ay Ödemesiz Kredi Başvuru Koşulları!

İŞ

10 Ocak 2021 Pazar 17:22:30

Faizsiz Kredi Fırsatı! Anında 15 Bin TL Veriliyor! 12 Ay Ödemesiz Kredi Başvuru Koşulları!

Faizsiz kredi fırsatı. Anında 15 bin lira ödemesi yapılıyor. 15 bin lira kredi ile ilgili ayrıntılar vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Son aylarda koronavirüs salgını ile beraberinde kendi işini kurmak isteyen girişimci sayısı artıyor. Destekler ise peş peşe duyuruluyor. Geri ödeme ve başvuru koşulları vatandaşların en çok merak ettiği gündem konularından oldu. Kendi işini kurarak iş hayatında ilerlemek isteyen kişilere çeşitli destekler sunuluyor.

Gerçekleştirilen bu destekler binlerce liraya kadar yükseliyor. Vatandaşlar uzman oldukları, bildikleri ve mesleki yeterliliği sağladıkları bir alanda iş kurmak istediğinde sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları 15.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunuyor. İş kurmak isteyen vatandaşlar faizsiz 15 bin lira başvurusu ve geri ödeme planına yönelik ayrıntıları merak ediyor. Covid-19 salgını döneminde iş arayan veya kendi işini kurmak isteyenlerin sayısı çoğalıyor. Bu kapsamda kendi işini kurmak isteyen vatandaşlar için devlet destek vermeye devam ediyor. Gerçekleştirilen ödemelerle binlerce vatandaş kendi işini kurabiliyor. Bilindiği gibi 2020 tarihinde genç girişimciler işyerlerini kurabilsinler ve işletmelerini planladıklarında yaptıkları plana göre en iyi biçimde sürdürebilsinler diye vergi ve prim desteği sağlanıyor.

Gençlere sağlanan hibe destekli, geri ödemesiz teşvikler, devlet destekleri ve farklı ilave avantajları sizler için araştırdık.

Devlet Destekleri Neler?

Kendi işini kurmak isteyen kişiler maliyetlerin azaltılması ve çalışma sürecinin başlayabilmesi adına teşvik sağlıyor. İş kurma sürecinin en başında çalışma hayatının belirli bir noktasına kadar süren bu destekler ise binlerce TL’ye kadar erişebiliyor.

15.000 TL Faizsiz Kredi Fırsatı…

Sunulan bu destek Aile Bakanlığı’nın ilçelerde faaliyet gösteren birimleri olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından gerçekleştiriliyor. Vatandaşlar uzman oldukları, bildiği ve mesleki yeterlilik sağladığı bir alanda iş kurmak istediğinde sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları 15.000 TL’ye kredi imkanı sunuyor. Bu kredilerde ise faiz işlemiyor yani kullanılan kredinin yalnızca anaparasının ödemesi gerçekleştiriliyor.

Geri ödemeler 12 ay ödemesiz 48 ay vade ile 60 ay vade ile gerçekleştiriliyor. Bu hususta önemli olan aşama bu desteğin sağlanması sosyal yardımlaşma vakfının ekonomik durumlarına bağlı oluyor. Bu durumda ilçe sosyal yardımlaşma vakıflarının yerine il geneli hizmet veren sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıflarına başvuruda bulunabilirsiniz.

28.000 TL Vergi Prim Desteği Ayrıntıları!

Bu destek ödemesi ise farklı kurumların ortaklaşa çalışmaları sonucunda gerçekleştiriliyor. 29 yaşını tamamlayan ve ilk kez işyeri kuracak olanv atandaşlara devlet hem sigorta prim hemde gelir vergisi desteği veriyor. Bu iki destek ile vatandaşlara gerçekleştirilen destek tutarı toplam 28 bin TL’yi geçiyor.

Gerçekleştirilen bu desteklerin ilkinde vatandaşlar 12 ay boyunca prim ödemesinde bulunmuyor. Bu ödemeler devlet tarafından gerçekleştiriliyor. 2020 tarihi için bir senelik prim ödemesi ise 12 bin TL miktarında bir maliyete sahip. İkinci destekte ise vatandaşlar 75 bin TL’ye kadar olan gelirleri için gelir vergisi ödemesi gerçekleştirmiyor. Gelir vergisinden muaflıkta vatandaşlara 16 bin TL’lik bir avantaj sunuyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı