Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Evde Çalışanlara Sigortasızlara Kredi Verilecek

İŞ

25 Mayıs 2020 Pazartesi 23:04:31

Son Güncelleme: 25/05/2020 23:04:50

Evde Çalışanlara Sigortasızlara Kredi Verilecek

Evde çalışanlara kredi veren bankalar hangileridir? Evde çalışanlara kredi veren bankalar hangi şartlarda kredi veriyor? Evde çalışıyorum ama sigortam yok kredi çekebilir miyim diyorsanız yazımızı okuyarak şartlara uygun olmanız durumunda kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Evde çalışanlara kredi veren bankalar hangileridir? Evde çalışanlara kredi veren bankalar hangi şartlarda kredi veriyor? Evde çalışıyorum ama sigortam yok kredi çekebilir miyim diyorsanız yazımızı okuyarak şartlara uygun olmanız durumunda kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Artık günümüzde evde çalışarak geçimini sağlayan pek çok aile vardır. Sizde bu ailelerden biriyseniz ve para ihtiyacınız varsa kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda bankalar sizden gelir belgesi istemeden kredi alabiliyorsunuz. Bunun için sizlere banka araştırması yaptık. Vereceğimiz bankalardan kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olmanız durumunda hemen onay alabiliyorsunuz.

Evde Çalışanların Kredi Alabilmesi İçin Şartlar Nedir?

Öncelik olarak kredi notunuzun olması gerekiyor. Kredi notu düşük veya kredi notu sıfır olan kişiler gelir belgesiz kredileri alamazlar. Bankalardan eğer evde çalışan kişilerin kredi almasını istiyorsanız en az 1350 ve üzerinde kredi skoru olması gerekmektedir. Banka çalışmaları düzenli ve borçlarını gününde ödeyen kişiler bu şekilde kredi alabilmektedirler. Sizlerde eğer evde çalışıyorsanız ve 18 yaşından büyük TC vatandaşı iseniz kredi başvurusu için aşağıdaki bankalardan işlem yapabilirsiniz.

Enpara Evde Çalışanlara Kredi Kampanyası

Dijital ve şubesiz bankacılık olarak QNB Finansbank ortaklığında açılan enpara.com bankası 50.000 TL’ye kadar kredi veren bankalardan birisidir. Sizde bu bankadan kredi başvurusu yapabilir ve anında onaylı kredilerinizi online ortamda kullanabilirsiniz. Resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusunda 50 bin TL’ye kadar değerlendirme yapılacaktır. 60 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak kullanılacak bu kredilerde uygun faiz oranları ile işlem yapmak istiyorsanız bu bankanın sizi sorgulamaya soktuğunda yüksek kredi notuna sahip olmanız gerekmektedir. Enpara.com üzerinden sadece ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank Evde Çalışanlara Kredi Kampanyası

Denizbank’ta evde çalışarak para kazanan kişilere kredi kampanyası başlatmıştır. Sizde bu bankadan kredi alacaksanız SMS atarak hemen ne kadar onay alacağınızı görebilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınız zaman Kredim yazın TC Kimlik yazın 3280’e gönderin. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacaksınız. 55.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli olarak krediniz değerlendirilecektir. Bu kredi onayını aldığınızda isterseniz banka şubesinden isterseniz de internet bankacılığından kredinizi hesaba atabilirsiniz. Banka ayrıca web sitesi ve mobil deniz bankacılık üzerinden de kredi başvurusu yaptırmaktadır.

Akbank Evde Çalışanlara Kredi Kampanyası

Akbank üzerinden de bu bankada hesabı olan veya kredi kartını kullanan kişiler hiçbir şekilde bankaya gitmeden 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirler. Bunun için internet bankacılığı şifresi almanız gerekmektedir. Akbank evde çalışanlara kredi verirken banka şartlarına uygun olan müşterilerine hemen onay verip anında krediyi hesaplarına atmaktadır. 60 ay vadeye kadar kredi başvurusu yaptığınızda değerlendirme süresi 5 dakikadır. Bu süre içinde hemen sonuç size söylenir. Akbank Direkt kredi olarak verilen bu krediler sadece ihtiyaç kredisi olarak banka tarafından verilmektedir. Kredi onayı alan kişilerden gelir belgesi istenmez.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı