Emeklilere PTT’ den 80 Bin TL Kredi! 2021 PTT Kredi Kampanyası Rekor Derecede İlgi Görüyor!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Emeklilere PTT’ den 80 Bin TL Kredi! 2021 PTT Kredi Kampanyası Rekor Derecede İlgi Görüyor!

İŞ

27 Aralık 2020 Pazar 13:18:29

Emeklilere PTT’ den 80 Bin TL Kredi! 2021 PTT Kredi Kampanyası Rekor Derecede İlgi Görüyor!

PTT kredi veriyor ve birçok vatandaş PTT’nin bu kadar uygun şartlarda kredi verdiğini bilmiyor! Özellikle PTT’nin 80 Bin TL’lik bu yeni kampanyası vatandaş tarafından çok büyük ilgi gördü. Peki PTT kredisi nedir? 2021 yılında da devam edecek mi? Bu krediden kimler nasıl faydalanabiliyor? Faiz oranları neler? Kaç taksit ile ödeniyor? Başvuru nasıl yapılıyor? Uzaktan, online, internet üzerinden başvurular yapılabiliyor mu? Para nereye yatırılıyor? İşte bunların cevabı. Eğer bir gün nakit ihtiyacınız olursa PTT’de mutlaka alternatifleriniz arasında olsun. Detayları okuyunca anlayacaksınız.

2021 PTT Bank Kredi Kampanyası

Emekli Maaşlarının ve devlet tarafından yapılan yardımların büyük bölümü PTT tarafından vatandaşlara dağıtılıyor. Bu kapsamda özellikle emekliler tarafından PTT tarafından kredi verilmesi beklentisi oluşuyor. Bu kapsamda PTT Bank’ ın kredi verip vermediği ve koşulları hakkında sürekli bir arayış devam ediyor. Yapılan yeni bir açıklamayla, PTT Bank aracılığıyla emekli maaşlarını alan kişiler için, yeni bir kredi kampanyası yapıldığı duyuruldu. Kredi ile ilgili tüm ayrıntıları haberimizde bir araya getirdik…

PTT Bank Kredi Faiz Oranları Ve Geri Ödeme Sistemi

PTT Bank tarafından aslında sürekli yeni kredi kampanyaları yapılıyor. Bunun için bir alt yapı oluşturmuş olan PTT, çeşitli dönemlerde çeşitli avantajlarla kredi sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda hazırlanmış olan son kredi paketine başvuru, doğrudan şubelere Kimlikle birlikte başvurularak yapılıyor. Kredinin değerlendirme sürecinin ardından, onaylandığında aynı gün içerisinde, kredi hesabı istediği miktarı hemen kullanabiliyor.

Son dönemde salgınla birlikte yaşanmaya başlanan dar boğaz ve ekonomik sıkıntıların artması, aynı zamanda Merkez Bankası tarafından faiz oranlarının da arttırılması durumunu oluşturdu. Bu durum bankalarında krediler konusunda ki faizleri yükseltmesine neden oldu. Bu olumsuzluklar nedeniyle, nakit ihtiyacı artan büyük bir kesimin, yeni çözümler arayışlarına girmesi de kaçınılmaz bir hale geldi. Bu arayışlarda özellikle PTT Bank aracılığıyla maaş alan emekliler arasında, PTT tarafından sunulan krediye büyük bir ilgi gösterilmesine neden oluyor. Hazırlanan son kredi paketinde 1.250 TL ile 80 Bin TL arasında sunulan kredi fırsatı da bulunuyor.

36 Aya Kadar Uzatılabilen Vade Avantajı

Bu kredi en az 1.250 TL ve en fazla 80 Bin TL olmak üzere veriliyor. PTT Bank aracılığıyla maaş alan tüm emekliler, bu krediden isterlerse 36 ay vadeyle faydalanabiliyor. PTT Bank şubelerine kimlikleriyle birlikte başvurabilen emekliler, kredi başvurularını hemen tamamlayabiliyor. Kredi onaylandığında, aynı gün i,çerisinde hesaplarına geçen miktarı kullanmaya başlayabiliyorlar.

Başvuru Sonucu SMS Aracılığıyla Ulaştırılıyor. SMS’ le Ödeme Yapılabiliyor

PTT Bank tarafından sunulan kredi için aynı zamanda SMS aracılığıyla da başvuru yapılabiliyor ve hatta ödemelerde SMS aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Faiz oranı %2,49 olarak açıklanan krediden 80 yaşına kadar, PTT Bank’ tan maaşlarını alan tüm emekliler faydalanabiliyor.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı