Emeklilere Özel 15 bin TL Kredi İmkanı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Emeklilere Özel 15 bin TL Kredi İmkanı

İŞ

28 Ekim 2020 Çarşamba 22:58:12

Emeklilere Özel 15 bin TL Kredi İmkanı

Emekli vatandaşlarımızın bu sefer yüzü gülüyor. Emekli vatandaşlarımız tarafından yapılan kredi talepleri karşılık buldu. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi çekme işlemi için özellikle emekli vatandaşlarımız geçtiğimiz günlerde oldukça talepte bulundu vatandaşlarımız tarafından kredi talepleri her geçen gün artıyor. Bunun sebebi ise korona virüsten dolayı artan ekonomik sıkıntılar. Emekli vatandaşlarım önceden ek bir işte çalışabilirken şimdi çalışamadıkları için daha da sıkıntıya düştüler.

Emekli vatandaşlarımızın bu sefer yüzü gülüyor. Emekli vatandaşlarımız tarafından yapılan kredi talepleri karşılık buldu. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi çekme işlemi için özellikle emekli vatandaşlarımız geçtiğimiz günlerde oldukça talepte bulundu vatandaşlarımız tarafından kredi talepleri her geçen gün artıyor. Bunun sebebi ise korona virüsten dolayı artan ekonomik sıkıntılar. Emekli vatandaşlarım önceden ek bir işte çalışabilirken şimdi çalışamadıkları için daha da sıkıntıya düştüler. Bunun için de vatandaşlarımız tarafından krediye olan talep de arttı. Kredi çekmek isteyen emeklilerin hangi koşulları sağlaması gerekiyor? Kredi fırsatları için nereye ve nasıl başvuru yapılacak? Gibi pek çok soru vatandaşlarımız tarafından oldukça merak ediliyor. Merak eden ve araştıran vatandaşlarımız için detaylara haber kaynağımızda yer verdik.

Korona virüs her kesimden vatandaşımız üzerinde oldukça ekonomik anlamda sıkıntı bıraktı. Fakat bu etkilerden emekli vatandaşlarımız daha çok etkilendi. Zaten tek maaşla geçinmekten ortamın pahalılığından ve bununla birlikte de geçinememekten şikâyet eden vatandaşlarımız bir de korona virüsle birlikte gelen ekonomik sıkıntılardan dolayı geçimlerini sağlayamıyor. Emekli vatandaşlarımız özellikle tek maaşla geçiniyorsa ve bunun yanında da bakmakla yükümlü olduğu kişi sayısı fazla ise bütçe krizleri yaşıyorlar. Daha önce ek iş yaparak geçimini sağlayan emekli vatandaşlarımız korona virüs tehlikeli yaş gurubu içinde olduklarından korona virüs ile birlikte alınan önlemler kapsamında da vatandaşlarımız artık çalışamıyor ve geçimini sağlamak için de kredi fırsatlarını bekliyorlar.

Emeklilere özel 15 bin TL kredi!

Emeklilere özel 15 bin TL kredi fırsatı emekli vatandaşlarımızı sevindirdi. Emekli vatandaşlarımız artık geçinmek için de ihtiyaç kredilerini zorunlu olarak alıyorlar. Devletimiz tarafından emeklilere her türlü sağlanmaktadır. Ama korona virüs süreciyle de birlikte vatandaşlarımız için bu yardımlar yeterli değildir. Vatandaşlarımız bu kredi fırsatlarından yararlanmak için detayları merak ediyorlar. Geçtiğimiz günlerde pek çok vatandaşımız özelikle de emekli vatandaşlarımız için çeşitli kredi fırsatları uygu koşullarda ve erteleme seçenekleriyle uygun faiz oranlarında vatandaşlarımıza sunuldu. Pek çok vatandaşımız bu kredi fırsatlarından yararlandılar. Bununla birlikte de vatandaşlarımız o anki ekonomik sıkıntılarından bankalar sayesinde kurtuldu.

Korona virüs sürecinde vatandaşlarımızın en büyük destekçisi de bankalar olmuştur. Bankalarımız her daim vatandaşlarımıza yarım etmektedir. Vatandaşlarımız tarafından sığınılacak en güvenilir liman da bu dönemde bankalar olmuştur. Vatandaşlarımız bu süreçte oldukça zor günler geçirmişler ve bütçe krizleri yaşamıştır. Özellikle de tek maaşla bu pahalılıkta geçinmeye çalışan emekli vatandaşlarımız kredi faiz oranlarının artmaya başlaması ve bununla birlikte de virüs sürecinin de her geçen gün artmasıyla birlikte ayakta kalmak için kredi fırsatlarını araştırıyorlar. Bunun için de 15 bin TL tutarındaki ödeme emeklilerimize derman olacak.

FİNANSBANK EMEKLİLERE kredi veriyor!

Finansbank emekli vatandaşlarımıza kredi imkânı sunuyor. Sunulan kredi imkanı için başvurular başladı. Finansbank müşterisi olan emeklilere 60 aya varan vadede en düşük kredi faiz oranları ile 15 bin TL ihtiyaç kredisi veriyor. Yararlanmak isteyen vatandaşlarımızın hemen başvuru yapması gerekiyor. Sizler için başvuru detaylarına ve başvuru yapmak için sağlamanız gereken şartlara haberimizin devamında yer verdik.

Başvuru şartları nelerdir?

  • Sigortalı bir işte çalışmak,
  • Aylık düzenli gelir belgesine sahip olmak,
  • Kredi notu ortalaması için aranılan kritik seviyeler içerisinde yer almak,
  • Emekli maaşının başka bankalardan alınması halinde emekli maaşını Halkbank şubesine taşıyacağına dair sözleşme imzalamaması.

Nasıl başvuru yapabilirim?

Vatandaşlarımız tarafından en çok merak edilen soru bu soru için vatandaşlarımız araştırmalarına devam ediyor. Finansbank kredi imkânlarından yararlanmak isteyen vatandaşlarımız için bankalarımız başvuru ekranlarını açtı. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımız dilerse en yakın banka şubesine giderek başvuru yapabilir ya da bunun yanında da korona virüs kapsamında alınan önlemler dahilinde mobil bankacılık uygulamasından da bu başvuruyu gerçekleştirebilirler.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı