Emeklilere Ek 1.500 TL Ödeme
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Emeklilere Ek 1.500 TL Ödeme

İŞ

28 Ekim 2020 Çarşamba 20:42:30

Emeklilere Ek 1.500 TL Ödeme

ATM’den anında çekebileceğiniz 1.500 TL, SGK – SSK ve Bağkur’lu emeklilere veriliyor. Siz de anında ek ödeme alabilirsiniz. 1.500 TL’ye varan promosyon ödemesi almak isteyenlere müjde!

ATM’den anında çekebileceğiniz 1.500 TL, SGK – SSK ve Bağkur’lu emeklilere veriliyor. Siz de anında ek ödeme alabilirsiniz. 1.500 TL’ye varan promosyon ödemesi almak isteyenlere müjde!

Yapı Kredi bankasının sunduğu promosyon çok sayıda emekliyi sevindirdi. Yapı Kredi bankasından emeklilere müjde! Banka SGK – SSK ve Bağkur’lu olan emekliler için 1.500 TL’ye varan promosyon veriyor. Bunun için ise bazı şartlar olacak. Emeklilerin 1.500 TL’ye varan promosyonları için neler yapması gerekiyor? Yapı Kredi Bankası bu alanda gerekli olan bilgilendirmeyi yapıyor. İşte merak ettiğiniz detaylar…

Beklemeden Anında ATM’den Çekebilirsiniz!

Yapı Kredi Bankası 1.500 TL veriyor. Beklemeden anında ATM’den çekme imkanı da sunuyor olduklarından bu avantajı kaçırmayın. Peki, yararlanmak için ne yapmanız gerekiyor? 1.500 TL almak için yapmanız gerekenler neler?

Belirlenen şartların sağlanması durumunda herhangi bir sorun yaşamadan direkt olarak ödeme alabilirsiniz. Yapı Kredi, Türkiye’deki milyonlarca emekliye özel olarak, hayatlarını kolaylaştırmak için ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyor. Yapı Kredi’den gelen açıklama ise kampanyalar ile ilgili emekli maaşlarının yatırılması için Yapı Kredi’yi tercih etmeleri durumunda verilecek olduğu yönünde. Maaş tutarına göre alacak olduğunuz Yapı Kredi emeli promosyonu da değişiyor. Emekli maaş ödemelerinizi direkt olarak Yapı Kredi üzerinden almanız durumunda son derece avantajlı olacaksınız.

Kampanya devam ediyor… Siz de katılarak ek ödeme alabilirsiniz.

Aylık net maaşa göre ödeme verilecek. Aylık net maaş için 2.500 TL olması durumunda ya da üstünde olan bir maaş olması durumunda toplam 1.500 TL ödeme alacaksınız. 1.500 TL ve 2.500 TL arasında olan emekli maaşı için ise Yapı Kredi ek ödemesi 1.250 TL olacak. Bunun dışında 1.500 TL’ye kadar alınan emekli maaşı için ise 1.000 TL ek ödeme olacak. Yapı Kredi emekli maaşı kampanyası tutarı, tamamen sizin almış olduğunuz emekli maaşının tutarına göre belirleniyor. Bu durumda direkt olarak ödeme almanız da avantajlı bir hale geliyor. En az 1.000 TL olmak üzere promosyon alınması sağlanıyor.

Yapı Kredi Bankasından Müşterilerine Destek

Müşterileri dinleyerek, ihtiyaçlarına yönelik çözümlerin sunulduğu banka Yapı Kredi, SSK – Bağkur – Emekli Sandığı’ndan emekli Yapı Kredi müşterilerinden Emeklilik Paketi ile Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi ve ATM’den yapılan havalelerde ücret almayarak müşterilerine destek oluyor. Yapı Kredi müşterilerine sunulan bu avantaj bir kerelik olacak. Yani 1 yıl boyunca ödemelerinizin bankadan alınması durumu, ilk ödemeniz için de size banka tarafından promosyon verilmesi ile olacak.

Emekli maaş müşterileri, TL birikimlerine özel 6 ay hoş geldin faizi alıyor.

Aynı zamanda bireysel ihtiyaç kredilerini kendilerine özel indirimli olarak kullanma fırsatları da sunuluyor. Yapı kredi müşteri olan emekliler için ücretsiz düzenli ödeme havale ya da EFT imkanı da sunuluyor. Pek çok fırsat ile müşterilerinin avantaj elde etmesi sağlanıyor.

Yapı Kredi Müşterilerine Özel Medline Acil Sağlık Hizmeti…

Evet, aynı zamanda bankanın müşterilerine özel olarak sunulan başka bir fırsat daha var. Yapı Kredi tarafından özel olarak sunulan bu hizmette Medline Acil sağlık hizmeti üyeliği doktorlu kara ambulansı ve telefon ile tıbbi danışmanlık hizmeti de sağlanıyor. Bir yıl boyunca ücretsiz olarak bu hizmetten faydalanmak mümkün.

Farklı pek çok fırsatı ile Yapı Kredi müşterilerine özel fırsatlar adı altında sunulan pek çok seçenek var. Tüm bunların göz önünde bulundurulması durumunda, direkt olarak siz de müşterisi olarak sunulan bu fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Seçim sizin.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı