Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Emekliler müjde! VakıfBank ve SGK işbirliğiyle emeklilere 750 TL’ye kadar promosyon!

İŞ

25 Mart 2020 Çarşamba 23:16:02

Emekliler müjde! VakıfBank ve SGK işbirliğiyle emeklilere 750 TL’ye kadar promosyon!

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. iştirakiyle imzalanan Protokol kapsamında emekli maaşlarını ilk defa bağlanacak olanlar ya da halihazırda alanlara promosyon ödemesi yapılmaya başlandı. Peki, emekliler promosyon ödemesini nasıl alır? VakıfBank müşterisi olmayanlar promosyon ödemesini alabilir mi?

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. iştirakiyle imzalanan Protokol kapsamında emekli maaşlarını ilk defa bağlanacak olanlar ya da halihazırda alanlara promosyon ödemesi yapılmaya başlandı. Peki, emekliler promosyon ödemesini nasıl alır? VakıfBank müşterisi olmayanlar promosyon ödemesini alabilir mi? İşte detaylar…

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. ortaklığında ilk defa emekli maaşını alacaklar ya da halihazırda uygulamaya başvurmuş emeklilerin promosyon ödemelerinin başlandığı açıklandı. Peki, emekliler promosyon ödemesini nasıl alır? VakıfBank müşterisi olmayanlar promosyon ödemesini alabilir mi?

VakıfBank müşterisi olmayanlar da promosyon ödemesinden yararlanabilir!

VakıfBank müşterisi olmayanlar da emekli aylık hesabını VakıfBank’a taşıdıkları takdirde aracılığıyla ve 3 yıl süre ile emekli maaşını VakıfBank’tan almayı yazılı olarak taahhüt edenler promosyon ödemesinden yararlanabilecek.

Emekli maaşını, VakıfBank’tan alanların da 3 yıl süre ile emekli maaşını VakıfBank’tan almayı taahhüt etmeleri gerekiyor.

VakıfBank Emekli Promosyon ödemesi almak için nasıl başvuru yapılır?

Promosyon ödemesi için başvurular sadece VakıfBank şubelerinden değil, e-devlet üzerinden, VakıfBank internet bankacılığı üzerinden ve VakıfBank mobil uygulamasından yapılabilir.

VakıfBank promosyon ödemeleri ne kadar?

1.500 TL’ye kadar emekli maaşı olanlara 3 yıl için toplam 500 TL,

1.500 ila 2.500 TL aralığında emekli maaşı olanlara 3 yıl için toplam 625.- TL,,

2.500 TL ve üzeri emekli maaşı olanlara 3 yıl için toplam 750 TL

3 (üç) yıllık süre için peşin ve nakdi olarak promosyon ödemesi yapılacaktır.

Emekli maaşını VakıfBank’tan alacakların avantajları ne olacak?

Emekli maaşını VakıfBank’a taşıyanlar, VakıfBank ATM’lerinden günlük 2.000 TL’ye kadar ücretsiz para çekim imkânı bulunuyor,

Maaş hesapları kullanılarak İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarından tanımlanacak düzenli EFT/havale talimatları dâhil, maaş tutarı kadar yapılacak havale ve Banka normal EFT saatleri içerisinde yapılan EFT işlemlerinden masraf alınmıyor,

Otoyol ve köprülerden rahatça geçebilmek için maaş hesabına bağlı HGS etiketini ücretsiz olarak temin edinilebilir,

Emekli maaşını VakıfBank’a taşıyanlar, kredi kartı çıkartmaları halinde aidat ödemeyecekler.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı