Düşük Faizli Kredi Başvurusu İçin O Bankaya Başvuran Hemen Alıyor! 36 Ay Vadeyle 75 Bin TL’ye Kadar Kredi Çekilebiliyor
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Düşük Faizli Kredi Başvurusu İçin O Bankaya Başvuran Hemen Alıyor! 36 Ay Vadeyle 75 Bin TL’ye Kadar Kredi Çekilebiliyor

İŞ

9 Ocak 2021 Cumartesi 12:29:32

Düşük Faizli Kredi Başvurusu İçin O Bankaya Başvuran Hemen Alıyor! 36 Ay Vadeyle 75 Bin TL’ye Kadar Kredi Çekilebiliyor

Pandemi sürecinin etkisi ile birlikte maddi sıkıntılar yaşayan vatandaşlara yönelik olarak bankalar tarafından sunulan uygun koşullu kredi desteklerine bir yenisi daha eklendi. Milyonlarca vatandaşın faydalanabileceği EnPara düşük faizli kredi kampanyası ile acil nakit ihtiyaçları çok uygun koşullarda karşılanabiliyor.

Pandemi sürecinin etkisi ile birlikte maddi sıkıntılar yaşayan vatandaşlara yönelik olarak bankalar tarafından sunulan uygun koşullu kredi desteklerine bir yenisi daha eklendi. Milyonlarca vatandaşın faydalanabileceği EnPara düşük faizli kredi kampanyası ile acil nakit ihtiyaçları çok uygun koşullarda karşılanabiliyor. Vatandaşlar EnPara’ya başvuruda bulunarak tam 75 bin TL limite kadar 36 ay vadeli kredi kullanabilme şansına sahip olabiliyor. Üstelik bu kredi kampanyasına başvuruda bulunabilmek için EnPara müşterisi olunmasına da gerek bulunmuyor. EnPara kredi başvurusu nasıl yapılır? Kim ne kadar kredi çekebilir? Sorularının yanıtları haberimizde!

Ekonominin ciddi bir durgunluk içerisinde kaldığı korona virüs salgını döneminde vatandaşlar bankaların sundukları düşük faizli ve uygun geri ödeme koşullu kredi kampanyalarına yoğun bir talep gösteriyor. Her zaman çok düşük faizli ve uygun ödeme koşullu kredi kampanyaları yapan EnPara’dan da yeni bir kredi kampanyası geldi. Vatandaşlar EnPara müşterisi olma zorunluluğu olmadan 75 bin TL’ye kadar kredi çekebiliyor. Bu şekilde acil nakit ihtiyaçlarını 36 aya varan vade seçenekleri ve çok düşük kredi taksit tutarı ile karşılayabiliyor.

36 Ay Vadeli EnPara Kredisi

EnPara tarafından yapılan açıklama ile duyurulan bin TL ile 75 bin TL aralığında limitli ihtiyaç kredisi başvuruları başladı. EnPara ihtiyaç kredisi için uygulanacak faiz oranı da belli oldu. Vatandaşlar sadece 1.74% faiz oranı ile 75 bin TL’ ye kadar ihtiyaç kredisini EnPara’dan kullanabilecek. Üstelik bu kredi kampanyasında müşteri isterse 36 aya kadar vade yaptırabilecek.

Aylık 3 Bin TL’den Az Taksitle 75 Bin TL Kredi

EnPara’dan yapılan açıklama ile birlikte başvuruları başlayan EnPara kola ihtiyaç kredisi başvurusu EnPara mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilebilecek. Vatandaşlar bu kredi kampanyasında en üst limit olan 75 bin TL ihtiyaç kredisi kullanarak, bunu 36 ay vadeli şekilde yaptırırsa aylık taksit tutarı 2 bin 984 TL olacak. Böylelikle vatandaşlar çok daha uygun taksit tutarları ile kredilerinin geri ödemelerini de aksatmadan ödeme yapabilecek.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı