Denizbank'tan Satılık Gayrimenkuller! 60 Bin TL'ye Konut 70 Bin TL'ye Tarla Sahibi Olun
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Denizbank’tan Satılık Gayrimenkuller! 60 Bin TL’ye Konut 70 Bin TL’ye Tarla Sahibi Olun

İŞ

12 Aralık 2020 Cumartesi 22:32:39

Denizbank’tan Satılık Gayrimenkuller! 60 Bin TL’ye Konut 70 Bin TL’ye Tarla Sahibi Olun

2020 yılının bitmesine artık sayılı günler kaldı ve vatandaşlar ev sahibi olmak için güncel fırsatları araştırmaya devam ediyor. Bu süreçte konut kredisi faiz oranlarında yaşanan artışın da etkisiyle ev sahibi olmak isteyenler alternatif yolları merak ediyor. Bu yöntemlerden biri de Bankaların sattığı konut ve diğer gayrimenkuller olarak ön plana çıkıyor.

Bankalar 2020 yılının sonlarında bilançolarını düzeltmek adına uygun fiyatlı gayrimenkul satışı gerçekleştiriliyor. Ucuza ev sahibi olmak için siz de Denizbank tarafından satışa çıkarılan gayrimenkul (konut, arsa, tarla) ilanlarını inceleyebilirsiniz. Detaylar haberimizde sizlerle…

Denizbank’tan uygun fiyata satılık gayrimenkuller! 2020 yılının sonlarına yaklaştığımız bugünlerde Bankalar, yıl sonu bilançolarını düzeltmek adına gayrimenkul satışlarına da hız vermiş durumdalar. 2020 yılı Aralık ayı itibariyle indirimlerin de gerçekleştiği Denizbank gayrimenkul ilanlarına talep de yoğun. Vatandaşlar son dönemde konut kredisinde faizlerin de artmasıyla birlikte alternatif ev sahibi olma yöntemlerini araştırmaya başladılar. Denizbank’tan 2020 Aralık ayı satılık konut, işyeri, arsa ve tarla gibi pek çok gayrimenkule talep yüksek. Siz de ekonomik fiyatlarla uygun koşullarda ev, iş, dükkan, tarla ve arsa sahibi olabilirsiniz!

2020 ARALIK DENİZBANK SATILIK KONUT İLANLARI

Denizbank tarafından 2020 Aralık ayı itibariyle konut gayrimenkul satış ilanları yayında. Denizbank, en düşük 57.700 TL’ye konut satışı gerçekleştiriyor. Apartman dairesi konut satış ilanı için en düşük teklif ise 69 bin TL seviyesinde yer alıyor. Türkiye’nin birçok ilinde bulunan konutlar için Denizbank tarafından satış ilanı açılmış durumda. Denizbank, 2020 Aralık ayı itibariyle emsal fiyatlarının çok çok altında fiyatlarla gayrimenkul konut satışı gerçekleştirmektedir.

DENİZBANK’TAN 700 TL BAŞLANGIÇ FİYATIYLA TARLA SATIŞI AÇIK ARTIRMADA!

Denizbank, Kütahya Aslanapa ilçesinde 1100 m2 tarlayı 7.000 TL açılış fiyatıyla açık artırmaya sundu. Yozgat/Yerköy ilçesinde de 9.000 TL satış fiyatıyla 4.205 m2 tarla Denizbank tarafından satışa sunuldu.

DENİZBANK GAYRİMENKUL SATIŞI İÇİN BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Denizbank Satılık Gayrimenkuller ve Başvuru için TIKLAYINIZ!

Yukarıdaki linke tıklayarak Denizbank tarafından satışa sunulan güncel gayrimenkul konut-tarla-arsa-dükkan ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz. İlanların altında yer alan Teklif butonuna tıklayarak gerekli bilgileri doldurarak teklifinizi de iletebilirsiniz.

Denizbank gayrimenkul satışı, teklif usulüyle gerçekleştirilmekte olup ihale en yüksek teklifi veren üzerinde bırakılacaktır. Siz de en yüksek teklifi veren olarak emsallerinin çok çok altında bedelle Denizbank’tan gayrimenkul satın alabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı