Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Denizbank, Akbank, QNB Finansbank, İş Bankası Evrak Vermeden 10 Bin TL 60 Ay Kredi Kampanyası

İŞ

25 Şubat 2020 Salı 14:44:33

Denizbank, Akbank, QNB Finansbank, İş Bankası Evrak Vermeden 10 Bin TL 60 Ay Kredi Kampanyası

Evrak vermeden 10.000 TL 60 ay vadeli kredi başvurusu nasıl yapılır? Hangi bankalardan evraksız kredi başvurusu yapabilirim? Aynı gün içinde 10.000 TL kredi alacaklar için hazırladığımız bu haberimizde hangi bankalardan kredi alacağınız hakkında bilgiler vereceğiz.

Evrak vermeden 10.000 TL 60 ay vadeli kredi başvurusu nasıl yapılır? Hangi bankalardan evraksız kredi başvurusu yapabilirim? Aynı gün içinde 10.000 TL kredi alacaklar için hazırladığımız bu haberimizde hangi bankalardan kredi alacağınız hakkında bilgiler vereceğiz.

Bankalardan kredi alacağınız zaman özellikle evraksız ve uğraşmadan para almak isteyenler çoğunluktadır. Her banka bu işlemi yapmasa da 10.000 TL ve üzerinde kredi başvurusu için gelir belgesi istemeyen bankalarda vardır. Bu bankalardan kredi alacağınız zaman ister bankadan kimliğinizle, isterseniz de bankaya gitmeden online olarak kredi kullanabileceksiniz.

Ülkemizde teknoloji geliştikçe bu teknolojinin nasibinden bankalarda faydalanmaktadır. Bankaların özellikle son yıllarda müşterilerine yaptığı en büyük kampanyalar kredi kampanyalarıdır. Bu bankalar müşterilerine kredi satmak için kolay başvuru imkanları sunmaktadırlar. Bu başvuruların en başında da gelir belgesi olmadan evraksız kredi verilmesi vardır. Özel müşterilere ve sürekli banka çalışması yapan kişilere bankaya gitmeden kredi kullandırılması yapılmaktadır. Eğer sizde bankadan kredi alacaksanız banka şartlarına uygun olmanız durumunda bankaya gitmeden 50.000 TL’ye kadar kredi kullanmanız mümkündür. Şimdi sizlere Evrak vermeden 10.000 TL 60 ay vade ile aynı gün içinde kredi alacağınız bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Evraksız Kredi Alabilmek İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?

Bu tarz kredileri alabilmeniz için iyi müşteri olmanız gerekiyor. Her bankanın kredi verme şartları değişik olduğu gibi kredi notu seviyeleri de yüksek olacaktır. Bankalar kredi verdikleri müşterilerinde normal evraklı olarak 1100 ve üzerinde puana kredi vermektedir. Ama eğer evrak vermeden ve bankaya gitmeden kredi alacaksanız bu puanın daha üzerinde olmanız ve hazır kredi limitinizin olması gerekmektedir. Genellikle 1400 ve üzerinde kredi notu olan müşteriler başvurularını yapabilirler. Eğer şartlara uygunsanız ve 18 ile 65 yaş arasındaysanız aşağıdaki bankalardan kredi başvurusu yaparak 10.000 TL ve üzerinde kredileri aynı gün alabilirsiniz.

Denizbank Evraksız, Belgesiz Kimlikle Kredi Kampanyası

Denizbank ihtiyaç kredilerinde 55 bin liraya kadar yardımcı olmaktadır. Bu kredi tutarına kadar eğer ihtiyacınız varsa hemen ne kadar kredi alacağınızı öğrenebilirsiniz. Eğer bu bankadan maaş alan biriyseniz veya daha önce bu bankadan kredi kullandıysanız internet bankacılığı veya Deniz Mobil üzerinden 10.000 TL kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredileri evraksız ve bankaya gitmeden hesabınıza atarak kullanabilirsiniz. Kredi onayı olduğunda ve sizin onay vermeniz durumunda bağlı olan Denizbank hesabınıza kredi yatacaktır. Burada 3 ay ertelemeli ve 60 ay vadeli olarak kredi kullanabilirsiniz.

Denizbank üzerinden internet bankacılığı kullanmıyorsanız da bankanın verdiği SMS kredi yöntemi ile ne kadar kredi alacağınızı hemen aynı gün içinde öğrenebilirsiniz. Denizbank SMS kredi başvurusu yapacaksanız cep telefonunuzdan ücretli mesaj atacaksınız. Mesaj kısmına gelip 3280’e KREDİM boşluk TC numaranızı yazıp gönderiniz. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olursunuz. 5 dakika içinde 2 mesaj gelecektir. 2.mesajda kredi sonucu geliyor. Eğer kredi onayı alındıysa o onaylanan tutar kadar kredinizi banka şubelerinden kimlikle kullanabilirsiniz. Denizbank SMS üzerinden başvuru yapamayanlar www.denizbank.com adresine girerek kredi başvurusu da yapabilirler. Burada TC KİMLİK ve Cep telefonunuzu yazıp başvuru yapacaksınız. Cep telefonunuza doğrulama kodu gelecek ve 3 dakika içinde bu kodu girip başvurunuzu tamamlayacaksınız. Başvuru sonucu 5 dakika içinde SMS kredide olduğu gibi sizin cep telefonunuza gelecektir.

Akbank Direkt Kredi Başvurusu İle Online Hizmet

Denizbank’tan sonra evraksız kredi alacağınız bir diğer banka ise Akbank olmuştur. Bu bankadan da kredi başvurusu yapacak olan kişiler Akbank müşterisi olmaları gerekiyor. Banka müşterisi olup Akbank Direkt şifresi oluşturan kişiler kredilerini bankaya gitmeden kullanabilirler. Evraksız olarak kredi kullanmak istiyorsanız internet bankacılığı şifresine giriş yapmanız gerekiyor. Şifre ile giriş yaptıktan sonra direkt kredi bölümüne girip, size onaylanan krediyi görebilir veya direk başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi notu 1500 ve üzerinde olmaları durumunda 10.000 TL üzerinde kredi onayı alacaklardır. Akbank kredi onayı aldıktan sonra hemen hesabınıza kredinizi atabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi için yapılan bu kampanya paraya ihtiyacınızın olduğu her gün (hafta sonu dahil) kullanıma sunulmaktadır.

QNB Finansbank Evraksız Kredi Nasıl Alınır?

Banka kredi politikalarına uygun olan müşteriler QNB Finansbank üzerinden de kredi başvurusu yapabilmektedirler. Bu banka hem bankadan hem de internet üzerinden kişilere kredi imkanı sunmaktadır. Sizde bu bankadan bir hesabınız varsa ve bu hesaba internet şifresi aldıysanız hemen online olarak ne kadar kredi alacağınızı görebilirsiniz. Bankanın hızlı kredi ve kolay kredi seçeneklerini seçerek 50.000 TL’ye kadar bankaya gitmeden kredi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank ayrıca banka şubelerinden daha önceden onay alan müşterilere de kimlikle evraksız kredi imkanı veriyor. Bunu öğrenebilmek için www.qnbfinansbank.com.tr  üzerinden veya SMS kredi başvurusu yaparak kredinizi onaylatabilirsiniz.

Bankaya SMS atarak ne kadar onay aldığınızı öğrenmek istiyorsanız TC KİMLİK numaranızı hemen 5030’a göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi başvurusu yapan müşteriler gelen mesaja göre kredilerini banka şubelerinden kimlikleriyle birlikte kullanabilirler. Banka şubelerine gidildiği zaman ister gişeden, isterseniz de bireysel temsilci bölümünden kredi kullanımı yapabilirsiniz. Kredi onayı alabilmeniz için kredi notunuzu 1400 ve üzerinde olması gerekiyor. Ayrıca bankalarda güncel gecikmenizin olmaması gerekmektedir.

İş Bankası İŞCEP Kredisi Başvurusu

İş Bankası üzerinden de internet bankacılığını kullanarak bankaya gitmeden evraksız kredi alabilirsiniz. 7 gün 24 saat verilen bu kredilerde internet bankacılığı şifrenizin olması yeterlidir. 40.000 TL’ye kadar verilen bu kredilerde 1400 ve üzerinde kredi notu olanlar hemen onay alabilir ve onaylanan tutarları 60 ay vadeye kadar hemen hesaplarına atabilirler. Bu şekilde 10.000 TL kredi başvurusu da bu bankadan kolayca yapılmaktadır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı