Bu Bankalardan Günlük Faiz Alabilirsiniz! En Düşük Yüzde 14,25
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Bu Bankalardan Günlük Faiz Alabilirsiniz! En Düşük Yüzde 14,25

İŞ

16 Ekim 2020 Cuma 22:19:56

Bu Bankalardan Günlük Faiz Alabilirsiniz! En Düşük Yüzde 14,25

Yatırım yapmak isteyen vatandaşlara müjdeli haber bankalar tarafından geldi! Vatandaşlarımız korona virüsün etkisiyle birlikte yatırımlarını sağlam yapmak ve bunlara bağlı olarak bankaların faiz seçeneklerinden yararlanmak istiyorlar. Vatandaşlarımız için en fazla avantajlı olan yol bankaların faiz hesaplarıdır. Vatandaşlarımız korona virüsle de birlikte yatırım yapmak amacıyla bankalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorlar. Vatandaşlarımız bankaların mevduat hesaplarını merak ediyorlar. Vatandaşlarımızın mevduat hesabı ile ilgili araştırmaları devam ediyor.

Yatırım yapmak isteyen vatandaşlara müjdeli haber bankalar tarafından geldi! Vatandaşlarımız korona virüsün etkisiyle birlikte yatırımlarını sağlam yapmak ve bunlara bağlı olarak bankaların faiz seçeneklerinden yararlanmak istiyorlar. Vatandaşlarımız için en fazla avantajlı olan yol bankaların faiz hesaplarıdır. Vatandaşlarımız korona virüsle de birlikte yatırım yapmak amacıyla bankalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorlar. Vatandaşlarımız bankaların mevduat hesaplarını merak ediyorlar. Vatandaşlarımızın mevduat hesabı ile ilgili araştırmaları devam ediyor. Uzun vadelerde kredi veren bankalar hangileridir? Vatandaşlarımız hangi kredi fırsatlarından yararlanırlarsa daha avantajlı olacaklar? Gibi pek çok soru vatandaşlarımız tarafından oldukça merak ediliyorken sizler için bu soruları haber kaynağımızda paylaştık.

Vatandaşlarımız tarafından birikim yapmak korona virüsle birlikte daha da önemli hale gelmiştir. Vatandaşlarımız korona virüsle birlikte yapacakları yatırımları daha da temkinli yapıyorlar. Vatandaşlarımız için önemli hale gelen birikim yapmak tasarruf yapmak ve geleceklerini de düşünmek amacı ile vatandaşlarımız tarafından para birikimi yapmak oldukça önemli hale gelmiştir. Vatandaşlarımız yaptıkları birikim kadar birikimleri ne kadar değerlendirdiklerini de önemsiyorlar. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan yatırımlar için günlük faiz veren bankalar tercih edilmek için özellikle araştırılıyor. Günlük faiz veren bankalar için gerekli olan detayları sizler için haber kaynağımızda paylaştık.

Günlük faiz kazanabileceğiniz bankalar

  • Burgan Bank: Burgan Bank’ın dijital hesap müşterisi olan vatandaşlar, günlük vadeli hesap açarak yüksek faiz oranları ile paralarını değerlendirebilir. Günlük mevduat hesabı açılması halinde %14,25 oranında faiz veren Burgan Bank’ın tek olumsuz yanı hafta sonu vadeyi bozduğunuzda faiz kaybı yaşamanızdır. Örnek vermek gerekirse pazar günü vadeyi bozduğunuzda cuma ve cumartesi gününün getirisini alamazsınız. Resmi tatillerde faiz kaybı yaşamamak için günlük hesaptan iş günü içerisinde para çekmeniz gerekir. Hesap açılışında ise alt limit 500 TL’dir.
  • com: Diğer bankalara kıyasla para çekme ve ekleme işlerinde daha esnek bir bankacılık hizmetidir. Enpara.com’un birikim hesabı sayesinde iş günü ya da resmi tatil fark etmeksizin her gün hesabınızdan para çekebilir ya da hesabınıza para ekleyebilirsiniz. Dolayısıyla vade bozma ve faiz kaybı yaşama gibi durumlar söz konusu olmaz. Ayrıca hesap açılışında bir alt limit yoktur. Enpara.com, “Ayın Enparalısı” olup düzenli kredi kartı kullananlara %14’e varan günlük faiz vermektedir.
  • ICBC Turkey: Günlük vadeli mevduat hesabı açılışlarında alt limit 1.000 Türk Lirasıdır. Banka müşterileri günlük vadeli mevduat hesabını açtıktan sonra avantajlı faiz oranlarından yararlanmaya başlar ve bu oranlar 90 gün boyunca geçerli olur. ICBC Turkey’den size özel günlük faiz oranı teklifi almak için banka ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Vakıfbank: Vakıfbank’ın dijital kanalları aracılığıyla Arı Hesabı oluşturabilirsiniz. Bu hesap, gecelik faiz kazandırır ve gün içinde istediğiniz gibi para transferi ya da harcaması yapmanıza olanak tanır. 09.00-17.00 saatleri arasında Arı Hesabı içindeki paralarınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz, 17.00’dan sonra Arı Hesabı kapsamındaki paranızın gecelik faiz getirebilmesi için kullanılmaması gerekir. Arı Hesabı açmak için alt limit ise 5.000 Türk Lirasıdır.
  • Akbank: Akbank’ın Serbest Hesap hizmeti sayesinde günlük faiz kazancı elde edebilirsiniz. Yeni müşterilere 45 gün boyunca %14 oranında günlük hoşgeldin faizi veren banka, bu sürenin ardından faiz oranını %11 oranında uyguluyor. Akbank bünyesinde Serbest Hesap açabilmek için alt limit 1.000 Türk Lirasıdır.
  • Cepteteb: Dijital bankacılık uygulamalarından biri olan CepteTEB de günlük faiz hizmeti veren kurumlar arasındadır. Banka, parasını günlük faizle işleyen mevduat hesabında bekleten kullanıcılarına %9 oranında faiz veriyor. Gün içerisinde dilediğiniz gibi vadeli hesaptaki parayı kullanabiliyor, harcama yapabiliyorsunuz. Gün sonunda ise faiz getirisi almasını istediğiniz parayı yeniden günlük hesaba atarak ertesi sabah tekrar faiz kazancınızın yatırılmasını sağlayabiliyorsunuz.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı