Bitcoin'den Yeni Rekor! Bitcoin Rallisi Devam Edecek mi? Uzmanından Yeni Bitcoin Tahmini Geldi!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Bitcoin’den Yeni Rekor! Bitcoin Rallisi Devam Edecek mi? Uzmanından Yeni Bitcoin Tahmini Geldi!

İŞ

18 Aralık 2020 Cuma 13:33:20

Bitcoin’den Yeni Rekor! Bitcoin Rallisi Devam Edecek mi? Uzmanından Yeni Bitcoin Tahmini Geldi!

Kripto para dünyasının amiral gemisi Bitcoin’den yeni rekorlar peş peşe geliyor! 2020 yıl sonuna doğru Bitcoin tarihin en yüksek seviyelerine ulaşmış durumda! 20 bin Dolar bandını hızla aşan Bitcoin, rallisini sürdürüyor. Peki bu seviyeden Bitcoin alınır mı?

Kripto para dünyasının amiral gemisi Bitcoin’den yeni rekorlar peş peşe geliyor! 2020 yıl sonuna doğru Bitcoin tarihin en yüksek seviyelerine ulaşmış durumda! 20 bin Dolar bandını hızla aşan Bitcoin, rallisini sürdürüyor. Peki bu seviyeden Bitcoin alınır mı? Bitcoin’e yatırım yapmak isteyenler için Uzmanından yeni Bitcoin tahmini. 1 Bitcoin kaç Dolar Kaç TL? Detaylar haberimizde sizlerle…

Dünyanın en çok yatırım yapılan Kripto para birimi olan ve Kripto para birimlerinde en yüksek işlem hacimlerine ulaşan Bitcoin, 2020 yılının son günlerinde rekordan rekora koşuyor! Yepyeni bir ralliye başlayan Bitcoin, ilk olarak 20 bin Dolar seviyesini hızla geçti ve tarihinin en yüksek seviyesini gördü. Bitcoin’de ralli 20 bin Dolarla da sınırlı kalmadı! 1 Bitcoin 17 Aralık itibariyle 23 bin DOlar’ı geçti! Bitcoin’e yatırım yapanlar Bitcoin’in yeni rekoru ile büyük bir kazancın da sahibi oldu.

Bitcoin’den Tüm Zamanların Yeni Rekoru! 23 Bin Dolar’ı Aştı

2020 Yılında Koronavirüs pandemisinin etkisiyle ülkelerin parasal arz noktasında muslukları açmasıyla ulusal para birimleri karşısında değer kazanan Bitcoin, 2020 yılı sonlarına doğru yeni bir ralliye başladı! Bitcoin, önce 20 bin Dolar seviyesini aşarak rekor kırdı, ardından da 23 bin Dolar’a hızla yükselerek 23 bin Dolar’ı aştı! Yatırımcısına sezon başından bu yana servet kazandıran Bitcoin’in son rallisi, Bitcoin’e yeni yatırım yapacakları da harekete geçirdi.

Bitcoin’de Artış Sürüyor! Tam 178 Bin TL

Geçtiğimiz gün %3,80 artış kaydeden Bitcoin, 17 Aralık Perşembe günü de %11’in üzerinde artış gösterdi! An itibariyle 23,040 Dolar seviyesinden işlem gören 1 Bitcoin’in TL fiyatı da 178 bin 733 TL oldu! 1 Bitcoin = 178 bin 733 TL ile tüm zamanlarını rekorunu kırdı!

Bitcoin Düşecek mi? Uzmanından 30 Bin Dolar Tahmini!

Kripto para şirketi Nexo kurucusu Trenchev, Bitcoin için yeni tahminini açıkladı! Trenchev, Bitcoin için belli seviyelerin ardından 30 bin Dolar hedefinin olduğunu ifade etti. Bitcoin için yeni bir sayfanın başlangıcı olduğunu aktaran Trenchev, Bitcoin’in geleceğinden umutlu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı