Bireysel temel ihtiyaç destek kredisi başvuruları sürüyor! 3 Bin 5 Bin ve 7.5 Bin TL başvuruları devam ediyor!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Bireysel temel ihtiyaç destek kredisi başvuruları sürüyor! 3 Bin 5 Bin ve 7.5 Bin TL başvuruları devam ediyor!

İŞ

5 Eylül 2020 Cumartesi 09:00:09

Son Güncelleme: 05/09/2020 03:21:09

Bireysel temel ihtiyaç destek kredisi başvuruları sürüyor! 3 Bin 5 Bin ve 7.5 Bin TL başvuruları devam ediyor!

Korona virüs salgın hastalığı ile mücadele dönemi içerisinde vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla Kamu bankaları el uzatmaktadır. Kamu bankalarının öncülüğünde başlatılan bu fırsat doğrultusunda vatandaşın acil nakit ihtiyacı karşılanıyor ve bu zorlu süreç içerisinde destek olma olanağı sunulacaktır.

Korona virüs salgın hastalığı ile mücadele dönemi içerisinde vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla Kamu bankaları el uzatmaktadır. Kamu bankalarının öncülüğünde başlatılan bu fırsat doğrultusunda vatandaşın acil nakit ihtiyacı karşılanıyor ve bu zorlu süreç içerisinde destek olma olanağı sunulacaktır. Temel İhtiyaç Destek Kredi başvuruları devam ediyor mu? Sorusu milyonlarca vatandaş tarafından merak ediliyor. Bu sorunun yanıtını haberimizden ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz… Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıf Bankası önlüğünde başlatılan Temel İhtiyaç Destek kredileri bu zorlu süreç içerisinde uygun faiz oranları ve ödeme planları çerçevesinde vatandaşlarımızın kurtarıcı destekleri arasında bulundu. Peki, Bireysel Temel İhtiyaç Destek kredi başvuru nasıl yapılır? Temel ihtiyaç destek kredi başvuruları nasıl sorgulanır? İşte ayrıntılar…

TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİ BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR MU?

Çin’in Wuhan kentinde meydana gelen ve ardından kısa süre geçmesinden sonra tüm dünyayı etkisi altına Korona virüs salgın hastalığı ülkemizde de etkilerini göstermesiyle birlikte ekonomik açıdan pek çok vatandaşımızı etkilemiş bulunmaktadır. Zorlu süreç içerisinden geçilmesiyle beraber bu zorlu süreç de Devlet bankaları başta olmak üzere pek çok özel bankalar da müşterilerin nakit ihtiyaçlarını karşılama fırsatını sundu. Özellikle uygun faiz oranı ve kolay ödeme seçenekleri ile Temel İhtiyaç Destek Kredi fırsatlarını sunmaları ile pek çok vatandaşımız tarafından ilgi odağı olmaktadır. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank öncülüğü doğrultusunda 10 bin TL’ye kadar kredi fırsatı ve yüzde 0,49 faiz oranı, 36 ay vade ve 6 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredi olanağının müjdesi vatandaşlar için verildi. Böylelikle Temel İhtiyaç destek kredi başvuruları bankalar üzerinden devam edildiği bildirildi.

Böylelikle Temel İhtiyaç Kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımız il ya da ilçelerinde bulunan en yakın bankalara bizzat gitmeleri durumunda başvuru işlemlerini gerçekleştirme olanağına sahip olabilmektedir. Üstel faydalanmak isteyen vatandaşlar için tek şart olarak hane içi aylık gelirin 5 bin TL’nin altında olması gerektiği bilinmektedir. Böylelikle başvuru koşulları doğrultusunda hane geliri 5 bin TL’nin üzerinde bulunan vatandaşlarımız bu kredi olanağından faydalanma fırsatını elde edemeyeceklerdir.

TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Bireyse Temel İhtiyaç Destek kredi başvurularının sayısı günümüzde 5 milyon kişiyi buldu! Kredi avantajı olarak uygun faiz oranı yüzde 0,49, 6 ay geri ödemesiz, 36 ay vadeli ve 10 bin TL’ye kadar ihtiyaçlarını karşılama fırsatı için başvuru işlemlerinizi yapma olanağına sahip olabilirsiniz. Bu zorlu süreç içerisinde verilmeye devam edilen bu fırsat karşılığında vatandaşlarımız için fırsat desteği sunulmaktadır. Ziraat Bankası, Halkbank, Ziraat Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası ve Vakıfbank üzerinden temel ihtiyaç kredi başvurusunu yapma olanağına sahip olabilirsiniz.

Temel İhtiyaç destek kredi başvuruları için bankaların internet ya da mobil bankacılık uygulamaları üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak korona virüs salgın hastalığı sebebiyle önerilmese dahi uygulamaya giriş yapamayan vatandaşlarımız da bizzat en yakın banka şubelerine gitmeleri doğrultusunda kredi başvuru işlemlerini yapabilmektedirler. Kredi başvuruları vatandaşlarımız için en kısa ve en uygun zaman içerisinde gerçekleştirilmesi doğrultusunda kısa süre içerisinde hesaba yatırılmaktadır. Bu doğrultuda mobil uygulamalar üzerinden işlemlerini gerçekleştiren vatandaşlarımız banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan ATM aracılığı ile çekebilmektedirler. Ancak unutmamalısınız ki bu fırsattan yararlanmak için hane gelirinizin 5 bin TL’nin üzerinde olmaması gerekmektedir. Ayrıca kredi notu ve diğer verilere göre kredi miktarınız 3 bin TL, 5 bin TL ve 7 bin 500 tutarlarında da onaylanabilmektedir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı