Başvuru yapan herkese 20.000 TL veriliyor. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler, 20.000 TL kredi hangi bankadan alabilir?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Başvuru yapan herkese 20.000 TL veriliyor. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler, 20.000 TL kredi hangi bankadan alabilir?

İŞ

21 Kasım 2020 Cumartesi 13:49:14

Başvuru yapan herkese 20.000 TL veriliyor. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler, 20.000 TL kredi hangi bankadan alabilir?

Başvuru yapan herkese 20.000 TL veriliyor. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler, 20.000 TL kredi hangi bankadan alabilir? Sizlere yazımızda 36 ay vade ile birlikte başvuru yapan herkesin 20.000 TL onay olabileceği bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. İşte detaylar.

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler 20.000 TL ihtiyaç kredisi aldıkları zaman, 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirler. Daha önceleri bu vade sayısı 60 ile sınırlıydı. Yeni gelen kararlar sonrasında BDDK onayı ile birlikte, Kredi vadeleri 36 aya düşürülmüştür. İhtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler artık bu kredileri en fazla 36 ay vadeye kadar alabiliyor. Kredi başvurusu yapan kişilerin en çok sıkıntı duydukları durum onay alamamalarıdır. Bu sebeplerden bir tanesi olan, kredi notu yüzünden onay alınmamasıdır. Kredi notu düşük olan kişiler bankalardan kredi kullanamazlar. Fakat bazı bankalar sizlere uygun olarak kredi alamayanlara, 20.000 TL ihtiyaç kredisi vermektedir. İşte şimdi bu bankalar hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz.

Burgan Bank 20.000 TL kredi başvurusu

Kredi alamayan müşteriler, 20.000 TL onay almak istiyorsa, Burgan Bank şubelerine giderek kredi başvurusu yapabilirler. Banka şubesine gidecek olan kişi emekli veya çalışma durumu olması durumunda onay alabilir. 36 ay vadeye kadar verilen bu krediler de hemen sonuç alabilirsiniz. Burgan Bank şubesine gittiğiniz zaman eğer emekli maaşınızı taşımak istiyorsanız bunu bankacı yetkilisine söyledikten sonra daha yüksek limitler de kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Banka 20.000 TL haricinde ayrıca diğer bankadaki borçlarınızı kapatmak için de borç kapatma kredisi vermektedir.

Aktif Bank 20.000 TL kredi başvurusu

Aktif Bank üzerinden de kredi başvurusu yaparak 20.000 TL ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Özellikle Kredi notu düşük olan müşteriler, hızlı bir şekilde bu bankadan kredi onayı alabilirler. Kredi başvurusu yapmak için bankanın SMS sistemini mesaj atmanız gerekiyor. 30 50 numarasına kredi yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazdıktan sonra gönderin. Bilgileri doğru yazdığınızdan emin olmalısınız. Kredi başvurusu yaptıktan sonra onay aldığımız zaman hemen krediniz sonucu sms ile sizlere söylenir. Kredi onayı alan kişilerin ev adreslerinde veya iş adreslerinde bu krediler kullanılacaktır. Mesaj atarak kredi başvurusu yapamadıysanız bankanın resmi internet sitesine girerek aktifbank n kolay kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

Denizbank 20.000 TL kredi başvurusu

Başvuru yapan kişilerin onay alacakları bankalardan bir tanesi Denizbank olmaktadır. Denizbank üzerinden sms ile birlikte kredi başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun Mesaj kısmına giriniz ve kredim yazıp boşluk bırakınız. Daha sonra kimlik numaranızı yazdıktan sonra 32/80 numarasına gönderin. Bu şekilde Kredi başvurusunu yapmış olacaksınız. Kredi sonucu hemen sizlere gönderilir onay almanız durumunda bu krediyi sadece kimlikte en yakın DenizBank şubesine giderek kullanabilirsiniz. Denizbank şubelerinden ayrıca kredi gibi kredi kartı başvurusunda yapabiliyorsunuz. Eğer onay alamadığınız bir kredi kartı varsa, DenizBank Bonus kredi kartı başvurusu yaparak yüksek limitler de kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı