Bankalardan Borç Kapatma kredisi müjdesi! Kişilere 25 bin TL, esnafa 60 bin TL borç kapatma kredisi verilecek!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Bankalardan Borç Kapatma kredisi müjdesi! Kişilere 25 bin TL, esnafa 60 bin TL borç kapatma kredisi verilecek!

İŞ

3 Temmuz 2020 Cuma 15:52:35

Son Güncelleme: 03/08/2020 15:52:52

Bankalardan Borç Kapatma kredisi müjdesi! Kişilere 25 bin TL, esnafa 60 bin TL borç kapatma kredisi verilecek!

Korona virüs ile mücadele dönemi içerisine girilmesiyle beraber günümüzde pek çok vatandaşımız olumsuz olarak etkilenerek gündemimizde ki yerlerini alabilmektedir. Günümüzde hem kamu bankaları hem de özel bankalar müşterileri için olağanüstü fırsatlar ile gelmektedir.

Korona virüs ile mücadele dönemi içerisine girilmesiyle beraber günümüzde pek çok vatandaşımız olumsuz olarak etkilenerek gündemimizde ki yerlerini alabilmektedir. Günümüzde hem kamu bankaları hem de özel bankalar müşterileri için olağanüstü fırsatlar ile gelmektedir. 60 aya varan vade imkânları doğrultusunda tek çatı altında toplanmaları ile birlikte dikkatleri üzerlerine çekmektedirler. Kredi vadelerinin de uzatılması fırsatı ile bu zorlu süreç içerisinde kredi ödemelerinizi erteleme olanağına sahip olabilirsiniz. Borç kapatma kredilerinden faydalanmak isteyen vatandaşlarımız BBVA şubeleri üzerinden bizzat başvuru işlemlerini gerçekleştirme olanağına sahip olabilmektedirler.

Tüketici kullanımına sunulmasıyla beraber günümüz de diğer bankada bulunan ‘’Borç transfer’’ kampanyalarını kullanabilir ve bankalardan aldığınız pek çok bireysel ihtiyaç kredilerinizi dosya masrafsız olabiliyorsunuz. Böylelikle de vadelerinizi ödeme yöntemine sahip olabilirsiniz. Ancak borçlarınızı birleştirmeniz doğrultusunda borcunuz sadece 1 yerde bulunacak ve aynı günde tek bir sefer de borçlarını ödeme fırsatını elde edebilirsiniz.

3 İLA 60 AYA VARAN VADE İMKÂNI İLE BORÇ KAPATMA KREDİSİ!

Garanti BBVA tarafından belirlenen en önemli kampanyalar ile birlikte 3 ila 60 aya varan vade imkânları kapsamında sağlanan kredi faiz oranlarının vade süreleri ve kredi miktarları arasında değişiklik olabilmektedir. 60 aya varan vade imkânı kapsamında şahıs işetmeleri ya da firma ortaklarının olup olması durumunda kredi başvurularınızı yaparak 36 ay vade imkanı sunulmaktadır. Garanti BBVA internet bankacılığı ya da Garanti Mobil üzerinden kredi başvurularında bulunmanız doğrultusunda onaylanan miktar kadar kredi kullanımlarınızı gerçekleştirme fırsatını elde edebilirsiniz. Üstelik maaşlarını Garanti BBVA’dan almayan müşteriler öncelikle internet şubesi ya da Garanti BBVA mobil uygulaması ile birlikte üst limit, bireyse müşteriler için 25 bin TL, esnaflar için ödemelerini gerçekleştirebilmektedirler.

Korona virüs sebebiyle pek çok kişi maddi açısından zorluk çekerek gündemimizde yer alıyor. Özellikle son dönemler de kredi ödemelerini gerçekleştiremeyen ve zorluk çeken vatandaşlar bulunmaktadır. Bu vatandaşlar araştırma yaparak yapılandırma ya da borç transfer kredileri araştırmaktadır. Son dakika müjdeli haber İNG Bank’tan geldi. Daha öncesinde kredi faiz oranı 0,99 olarak belirlenen İNG Bank, müşterileri için yeni bir fırsatı sınarak TCMB’nin PPK toplantısı ardından yüzde 0,89 oranına kadar indirdi. Böylelikle vatandaşlar bu fırsat doğrultusunda zorluk çekmeyecek ve borçlarını ödeme fırsatını bulabilecek. Bu kredi kampanyasını İNG Bank gerçekleştirdi.

YÜZDE 0,89 FAİZLİ BORÇ KAPATMA KREDİSİ

İNG Bank vatandaşlar için olağanüstü bir kampanya ile müjdeli haberi verdi. Üstelik 3 ay ödeme erteleme fırsatını da müşterileri için sunarak vatandaşların böyle bir dönemde rahat olmasına imkân tanıyor.  ING Bank resmi internet adresi üzerinden paylaştığı basın açıklaması doğrultusunda vatandaşlar artık kredi ve kredi kart borçlarını tek bir bankada toplayacak. Böylelikle borç transferi kredi faiz oranına indiririm getirerek vatandaşlara sesini duyurdu. Bu doğrultuda vatandaşlar için kredi puanlarına göre yaklaşık 0,89 faiz oranında transfer kredi imkanını sunuyor. Üstelik 3 ay ödeme ertelemesi yaparak vatandaşlara bir müjde daha verdi. Transfer kredisi için en önemli unsur vatandaşların kredi puanının düşük olmaması. Ancak bu vatandaşlar için özel bir ödeme plana yapılacak.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı