Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Akbank Emekli Kredisi 100.000 TL Verecek

İŞ

5 Mart 2020 Perşembe 21:04:32

Son Güncelleme: 05/03/2020 21:05:04

Akbank Emekli Kredisi 100.000 TL Verecek

Akbank emekli kredisi ile 100.000 TL kredi vereceğini duyurdu. Bu krediyi almak isteyen emekliler maaşlarını Akbank’a transfer ettiklerinde maaşlarına göre kredi ihtiyaçlarını da hemen karşılayabileceklerdir. Haberimizde sizlere Akbank emekli kredisi nasıl alınır ve bu kredi başvurusu yapacak müşterilerin hangi şartlarda olması gerekir bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Akbank emekli kredisi ile 100.000 TL kredi vereceğini duyurdu. Bu krediyi almak isteyen emekliler maaşlarını Akbank’a transfer ettiklerinde maaşlarına göre kredi ihtiyaçlarını da hemen karşılayabileceklerdir. Haberimizde sizlere Akbank emekli kredisi nasıl alınır ve bu kredi başvurusu yapacak müşterilerin hangi şartlarda olması gerekir bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Bankaların en sevdiği ve sürekli olarak kredi limitlerinin hazır olduğu müşteriler emeklilerdir. Emekliler kredi başvurusu yaptığı zaman fazla kredi sicilleri önemli değildir. Sadece emekli olan kişilerin icralık durumlarının olmaması ve maaşlarının kredi başvurusu yapacakları bankalarda olması yeterlidir. Bu şekilde maaşlarına göre emekli kredisi alınmaktadır. Akbank emekli kredisi yaş sınırı 70 olarak bilinmektedir. 70 yaşından büyük olan kişilerin başvuruları onaylanmaz.

Akbank Emekli Kredisi Başvurusu

Sizde uygun faiz oranları ile Akbank emekli kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle bu bankadan maaş almanız gerekiyor. Eğer emekli maaşınız başka bir bankadaysa bu bankaya taşıma talimatı vermeniz gerekmektedir. Bu şekilde maaşınızın taşınma işlemleri bittikten sonra kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank emeklilere kredi başvurusu için ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi gibi pek çok kredi çeşitlerini sunmaktadır. Akbank kredi başvurusu yapacak olan kişiler gelir durumuna göre istedikleri kredileri alabilirler. En çok tercih edilen kredi türü ise emekli kredisi olan ihtiyaç kredisidir. Bu kredi ile tüm ihtiyaçlarınız haricinde ayrıca borç kapatma, tatil, bayram, okul, düğün kredileri gibi krediler içinde ayrı kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Akbank emekli kredisi başvurusu banka şubelerinden ve internet üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca bu bankadan bankaya gitmeden online kredi alabilirsiniz. Bu kredinin limiti ise 50.000 TL’dir.

Akbank Banka Şubesinden Emekli Kredisi Başvurusu

Akbank’tan emekli maaşı alıyorsanız en yakın banka şubesine giderek kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Akbank emekli kredisi için başvuru yaptıktan sonra değerlendirme yapılır ve krediniz onaylanırsa hemen kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu için banka şubesine giderken sadece kimliğiniz yeterlidir. Fakat daha başka geliriniz varsa (ek iş, maaş, kira) bu evrakları da bankaya götürebilir ve limitinizi yükseltmek için destek alabilirsiniz.

Akbank şubelerinden ihtiyaç kredisi haricinde konut ve taşıt kredisi içinde başvuru yapabilirsiniz. Konut veya taşıt evraklarınızı da bankaya getirip başvuru formunu doldurup kredi başvurusu yapabilir ve sonucunu öğrenebilirsiniz. İyi müşteriler genellikle uygun faizlerle ve hazır limitli kredilerle ödüllendirilecektir.

Akbank Online İnternetten Emekli Kredisi Başvurusu

Akbank emekli maaşı alan müşteriler maaş aldıkları hesaba yönelik internet bankacılığı şifresi alarak kredi başvurularını yapabilirler. Akbank emekli maaşı alan müşteriler bu internet şifresini oluşturduktan sonra Akbank Direkt uygulamasına girip online direkt kredi seçeneğini seçerek 50.000 TL’ye kadar başvuru yapabilirler. Bu kredi için 7 gün 24 saat başvuru yapabiliyorsunuz. Kredi başvuru sonrası anında sonucu size söylenir ve onay alması durumunda da bankaya gitmeden bu krediyi kullanabilirsiniz. Bu kredi sadece banka müşterilerine özel bir internet kredisidir. Ayrıca sadece ihtiyaç kredileri için kullanılmaktadır. Akbank direkt kredi olarak geçen bu krediyi 60 ay vadeye kadar isterseniz de 3 ay ertelemeli olarak kullanabilirsiniz. Eğer size onaylanan limit düşükse banka şubelerine giderek limit arttırmak için başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Emekliye Borç Kapatma Kredisi

Maaşınız Akbank’ta değilse ve bu bankaya maaş taşıması yapmanız için kendi bankanızdaki borçlar engel oluyorsa Akbank kredi başvurusu yaparak tüm borçlarınızı kapatıp maaşınızı taşıyarak size kredi verebilir. Akbank emekliye yaptığı bu kampanya ile ayrıca diğer tüm banka kredi ve kredi kartı borçlarını da kapatmaktadır. Bankadan maaş alanlarda bu kampanyadan yararlanabilirler. Banka müşterileri diğer banka ve bu bankada kullandıkları kredi kartları ve kredileri hesaplatarak tek bir kredide toplayan borç transfer kredisini kullanabilirler. Bu kredilerde bireysel kredi gibi verilir ve 60 ay vadeye kadar kredi kullandırılmaktadır.

Akbank Emekliye İpotekli Kredi Başvurusu

Akbank’tan maaş alan emekliler ayrıca kredi limitleri yetersiz gelirse bankaya ipotek vermeleri durumunda bu limitlerini yükseltebilirler. Akbank müşterileri bankaya gayrimenkul ipoteği verip kredi başvurusu yapabilir. Bu verdiğiniz ipoteğin ekspertiz değerine göre kredi alacaksınız. Gayrimenkule giden ekspertiz bir değer biçer ve bu değerin %50’sine kadar kredi kullanabilirsiniz. Akbank’tan emekli olan kişiler haricinde de bu krediye başvurular yapılmaktadır. Güncel faiz oranlarını banka şubelerinden veya resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı