Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Acil 5.000 TL Kredi Veren Bankalar

İŞ

8 Şubat 2020 Cumartesi 13:36:26

Son Güncelleme: 08/02/2020 13:52:20

Acil 5.000 TL Kredi Veren Bankalar

Acil 5.000 TL kredi veren bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız öncelikle banka şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. Acil 5 bin TL kredi başvurusu yapacak olan kişilerin hemen aynı gün kredi alabilmeleri için bankalar TC kimlik numarasından sorgulama yaptıktan sonra onay verecektir.

Acil 5.000 TL kredi veren bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız öncelikle banka şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. Acil 5 bin TL kredi başvurusu yapacak olan kişilerin hemen aynı gün kredi alabilmeleri için bankalar TC kimlik numarasından sorgulama yaptıktan sonra onay verecektir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler kredi notu düşük olduğunda bu kredileri alamazlar. Bu yüzden ilk olarak kredi notunuza bakmanız gerekmektedir. Kredi notunuz 1100 altındaysa bu kredileri almanız zor olacaktır.

Aynı gün içinde acil 5.000 TL kredi almak istiyorsanız bazı bankalar sizlere bu imkanları verecektir. Eğer bankalardan kredi almak için 18 yaşının üzerindeyseniz hemen başvurunuzu aşağıdaki bankalardan yapabilirsiniz.

GARANTİ BBVA 5.000TL KREDİ

Garanti BBVA bankası özellikle ihtiyaç kredilerinde hemen onay veren ve 60 ay vadeye kadar kredi kullandıran bir bankadır. Sizde bu bankadan internet üzerinden veya banka şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. Garanti BBVA kredi şartlarının başında 1100 ve üzerinde kredi notunuzun olması ve en az 3 aylık sigortanızın yatması gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler bu şartlara uygun olduklarında uygun faiz oranları ile 5.000 TL kredi alabilirler.

ING MİNİ KREDİ BAŞVURUSU

ING ihtiyaç kredisi kampanyası olan ve 5 bin liraya kadar ihtiyacı olan kişilere mini kredi adında bir kampanya başlatmıştır. Sizde bu bankadan bu şartlarda başvuru yaparak aynı gün kredi ihtiyacınızı giderebilirsiniz. ING mini kredi başvurusu banka şubelerinden sadece kimlikle ve internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Kredi kullanımlarını bankalardan yapacağınız için aynı gün para almak için banka şubelerinden başvuru yapmanızı öneririz.

HALKBANK MİNİ KREDİ BAŞVURUSU

Halkbank ihtiyaç kredisi adı altında kendi maaş müşterisi olan kişilere 5.000 TL mini kredi vermektedir. Sizde bu bankadan mini kredi başvurusu yaparak hemen ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Size en yakın Halkbank şubesine kimliğinizle başvuru yapınca bu krediyi almanız mümkündür. Halkbank mini kredi olarak verdiği bu kampanyada 36 ay vade ile işlem yapmaktadır.

VAKIFBANK MAAŞINA GÖRE 5.000 TL KREDİ

Vakıfbank ülkemizde kamu bankası olmasından dolayı en uygun faizlerle ve her ihtiyaca göre kredi veren bankalardan birisidir. Sizde bu bankadan banka şubelerine giderek Vakıfbank kredi başvurusu yapabilirsiniz. Vakıfbank üzerinden bu düşük limitli krediyi almak için en az 6 aylık sigortanızın yatması veya bu bankadan maaş alan müşteri olmanız gerekmektedir. İster internet bankacılığından isterseniz de banka şubesinden bu krediyi kullanmanız ve aynı gün ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

AKBANK ONLİNE 5.000 TL KREDİ

Akbank online 5.000 TL kredi başvurusu yapmak için bu bankanın internet bankacılığı olan Akbank Direkt uygulamasını kullanarak hafta sonu dahil bankaya gitmeden kredinizi kullanabilirsiniz. Kullanılan kredi sizin banka hesabınıza aktarılacak ve bu krediyi hesabınızdan çekebilecek, harcayabileceksiniz. Akbank şubelerinden de kredi başvurusu yapmak için kimliğinizle gişe veya müşteri temsilcisinden hemen işlem yapabilirsiniz.

TEB 5.000 TL KREDİ

TEB şubelerinden veya TEB internet bankacılığı kullanıyorsanız bu platformdan online kredi başvurusu yaparak acil para ihtiyacınız olan 5.000 TL için başvuruda bulunabilirsiniz. TEB kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin kredi notu 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Ayrıca son 3 aylık sigortalarının yatması durumunda kredi alabilirsiniz. Eğer bu banka üzerinden maaş alıyorsanız internet üzerinden 5.000 TL krediyi hesabınıza atabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK HEMEN KREDİ

QNB Finansbank’ta hızlı ve aynı gün kredi veren bankalardan birisidir. Bu bankadan kolay bir şekilde başvuru yapmak için banka şubeleri, internet sitesi ve SMS sistemini kullanabilirsiniz. TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra sonucu telefonunuza gelecek ve onay olması durumunda kredinizi hemen kullanacaksınız.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı