4. Tediye ödeme tarihi belli oldu! 4D’li işçilere müjdeli haber sonunda geldi
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

4. Tediye ödeme tarihi belli oldu! 4D’li işçilere müjdeli haber sonunda geldi

İŞ

8 Ekim 2020 Perşembe 09:15:21

Son Güncelleme: 08/10/2020 03:04:29

4. Tediye ödeme tarihi belli oldu! 4D’li işçilere müjdeli haber sonunda geldi

4D’li taşeronlar için beklenen son dakika müjdeli haber sonunda geldi. Yayımlanan son dakika haberleri kapsamında milyonlarca vatandaşımız için yeni gelişmeler gündemimizde ki yerini almasıyla beraber dikkatleri üzerine çekmektedir. Taşeron işçiler ve personeller için 2 ay öncesinden verilen tediye ödemelerinin yapılacağına dair açıklamalar gelmesiyle beraber ödemeler ne zaman yapılacak? Gibi pek çok soru gündemimizde ki yerini almasıyla beraber dikkatleri üzerine çekmektedir.

4D’li taşeronlar için beklenen son dakika müjdeli haber sonunda geldi. Yayımlanan son dakika haberleri kapsamında milyonlarca vatandaşımız için yeni gelişmeler gündemimizde ki yerini almasıyla beraber dikkatleri üzerine çekmektedir. Taşeron işçiler ve personeller için 2 ay öncesinden verilen tediye ödemelerinin yapılacağına dair açıklamalar gelmesiyle beraber ödemeler ne zaman yapılacak? Gibi pek çok soru gündemimizde ki yerini almasıyla beraber dikkatleri üzerine çekmektedir. Tediye ödemelerinin ne zaman yapılacağına dair açıklamalar bulunmasıyla beraber pek çok vatandaşımız merak içerisinde tarih araştırmasını sürdürmektedir.

Taşeron işçiler için gelen son dakika müjdeli haber ile beraber pek çok vatandaşımız gelişmeleri araştırmaya başlamış ve tediye ödemelerinin ne zaman yapılacağını araştırmaya başlamış bulunmaktadır. Kamu personeli konumunda yer alan vatandaşlarımız için sunulan fırsatlar kapsamında işçi konumu ile alakalı geçiş yapan vatandaşlarımız için tediye ödeme 27 Temmuz tarihinde yapılması ile beraber dikkatleri üzerine çekmektedir. Ancak pek çok vatandaşımız 4. Tediye ödemelerinin ne zaman yapılacağını araştırması ile beraber vatandaşlarımız için beklenen müjdeli haber sonunda geldi.

 1. TEDİYE ÖDEMELERİ İLE İLGİLİ GELİŞMELER!

4D’li taşeron işçiler için yapılan 3. Tediye ödemeleri Temmuz ayında hesaba yatırılmasının ardından 4. Taksit ödemelerinin ne zaman yapılacağı merak içerisinde araştırılmaya başlanmış bulunmaktadır. Tediye ödemeleri ile ilgili son dakika gelişmeler gündemimizde ki yerini almasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Kamu personel konumunda yer alan vatandaşlarımız için yapılan tediye ödemelerinin ardından 4. Tediye ödemeleri de son hızıyla araştırılmaktadır.

 1. tediye ödemeleri halen yapılmamasıyla beraber hangi gün ve hangi tarihte yapılacağına dair araştırmalarını sürdüren vatandaşlarımız için beklenen tarih açıklandı. 52 günlük taşeron işçiler için tediye ödemesi yatırılmasıyla beraber belirlenen toplam tutar 3 bin 646 TL olarak belirlenmesi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Kamu çalışanları ve memurlar için yapılması ön görülen bu ödemeler ile ilgili gerekli detayları haber adresimiz üzerinden öğrenme fırsatını elde edebilirsiniz.

İLAVE TEDİYE ÖDEMELERİNDEN KİMLER YARARLANABİLİR? NASIL ALINIR?

İlave tediye ödemeleri her dönem içerisinde olduğu gibi kamu çalışanları ve memurlar için de yapılması ön görülmektedir. Vatandaşlarımız için sunulan bu fırsatlardan kimlerin yararlanabileceğine dair araştırmalar sürdürülmesinin ardından şu şekilde aktarabiliriz;

 • Kamu İktisadi Teşekkülleri
 • Özel bütçe ayrılan personeller
 • Katma bütçesi ayrılan personeller
 • Özel idarelerde çalışan personeller

Böylelikle tediye ödemelerinden yararlanmak isteyen bireyler öncelikle bu kesimler arasında bulunması önemli unsurlar arasında bulunmaktadır. Aksi takdir de ilave tediye ödemelerinden yararlanma hakkına sahip olamayabilirsiniz.

 1. TEDİYE ÖDEMELERİ ALINACAK MI?
 2. tediye ödemeleri ile ilgili son dakika gelişmeleri bulunmasıyla beraber dikkatleri üzerine çekmektedir. Tediye ödemeleri pek çok vatandaşımız tarafından tercih edilmesi ile beraber 2020 yılı Aralık ayı içerisinde ödemelerin yapılacağı bildirilmektedir. Ancak bu tarihin net bir günü bulunmamaktadır. Tediye ödemeleri ile ilgili son dakika gelişmeleri haber adresimiz üzerinden takip ederek öğrenme fırsatını elde edebilirisiniz.

taşeron işçi şartları açıklandı!

 • Kurum ve iş açısından kapsamda olunan kurumlarda çalışanları,
 • Tasarının TBMM’ye sevk edildiği tarih itibarıyla çalışanları,
 • Kapsamdaki idarelerde 1 Kasım itibarıyla da çalışanları,
 • Yaş hariç devlet memurluğuna atanmak için öngörülen genel şartları taşıyanları,
 • Emekli aylığı almaya hak kazanmamış olanları,
 • 65 yaşını doldurmamış olanları,
 • Haftalık çalışma saatinin tamamında idareye ait işyerlerinde çalışanları,
 • Dava açma dahil her türlü haklarından feragat etmiş olanları,
 • Yapılacak yazılı ve veya sözlü sınavda başarılı olanları,
 • Devletin güvenliğine karşı suçlar ile Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlarla ilgili olarak hakkında herhangi bir soruşturma veya kovuşturma bulunmayanları kapsayacak.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı