15.000 TL üzerinde kimlikle kredi verilecek! İhtiyaç Kredisinde yeni dönem
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

15.000 TL üzerinde kimlikle kredi verilecek! İhtiyaç Kredisinde yeni dönem

İŞ

5 Aralık 2020 Cumartesi 00:08:15

15.000 TL üzerinde kimlikle kredi verilecek! İhtiyaç Kredisinde yeni dönem

15.000 TL üzerinde kimlikle kredi veren bankalar hangileridir. 15.000 TL üzerinde kimlikle kredi alabileceğiniz bankalar ve bu bankaların kredi başvuru şartları nelerdir? Sizlere yazımızda ihtiyaç kredisi ihtiyacı olan kişilerin 15.000 TL ve üzerinde hangi bankalardan kredi alabilecekleri hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Bu vereceğimiz bankalardan kredi başvurusu yapacağınız da size uygun olan ve faiz oranlarında işinize yarayan kredi kampanyalarını başvuru yapınız. Hepsine birden kesinlikle başvuru yapmayın. İşte bankalar ve kredi başvuru detayları.

ING Bank 15.000 TL üzerinde kredi başvurusu nasıl yapılır?

ING Bank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler internet sitesine girerek buradan kredi başvurularını yapabilirler. Kredi başvurusu yaptığınız zaman internet sitesi üzerinden hemen sonucu da öğrenebilirsiniz. Kredi başvuru formunu doldururken ayrıca krediyi çekeceğiniz banka şubesini de seçebiliyorsunuz. Size yakın olan banka şubesini seçerseniz kredi onayı alır almaz o şubeye giderek kimlikle kredinizi kullanabilirsiniz.

Ayrıca 15.000 TL ve üzerinde kredi başvurusu yapacak olan kişiler internet bankacılığını kullanarak ING mobil uygulaması üzerinden de kredi alabilir. Bu krediler 50.000 TL’ye kadar veriliyor. Onaylanan krediler için şubeye gitmenize gerek kalmadan hesabınıza yatırılıyor. ING Bank üzerinden alınan tüm kredileri de kredi notunuza göre de faiz oranı uygulanmaktadır. Kredi notu düşük olan kişiler maalesef onay alamazlar. Emekli olan kişiler ise kredi başvurusu yapmak istiyorsa maaşlarını ING Bank şubelerine taşıyarak daha yüksek limitler de kredi kullanabilirler.

Denizbank 15.000 TL üzerinde kredi başvurusu nasıl yapılır?

Kredi başvurusu ihtiyacınız 15.000 TL ve üzerinde ise Denizbank üzerinden sadece kimlikle kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, Denizbank üzerinden internet sitesi ve SMS servisini kullanarak işlem yapmaları mümkündür. DenizBank SMS kredi en kolay kredi başvuru çeşitlerinden birisidir. Cep telefonunuzu Mesaj kısmına girdikten sonra Kredim yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazarak 32/80 numarasına gönderin. Bu şekilde yapacağınız kredi başvurusunda anında onay olabilir ve onaylanan kredinizi alanında hesabı atabilirsiniz. Denizbank bu krediyi ayrıca banka şubelerinden de sadece onaylı olan kişilere kimlikle vermektedir.

Garanti Bankası 15.000 TL üzerinde ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden de 15.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka sizleri uygun faiz oranları ile birlikte 15.000 TL ve üzerinde işlem yapmaktadır.

Kredi başvurusunu banka şubesinden hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusunu yaptıktan sonra banka değerlendirmeyi alacak ve sizin sigorta durumunuza bakarak bu krediye onay verecektir. Kredi onayı alan müşteriler en yakın Garanti Bankası şubesinden bu işlemleri yapabiliyor. Bankanın internet bankacılığını kullanan kişiler Garanti mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabilirler. Başvurusu onaylanan kişiler eğer banka onay vermesi durumunda kredilerine hesabı atabilir. Krediye hesabı atan kişiler bu kredileri masrafsız olarak kullanacakları için sadece hayat sigortası kesintisi yapılacaktır. Aldığınız tüm ihtiyaç kredilerinde en fazla 36 ay vade yapabiliyorsunuz.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı