İş Bankası'ndan Anında Kredi Müjdesi Geldi! Bankaya Gitmeden SMS ile 50 Bin TL Veriyor!

İş Bankası'ndan Anında Kredi Müjdesi Geldi! Bankaya Gitmeden SMS ile 50 Bin TL Veriyor!
YAYIN TARİHİ: 19.07.2021 15:18:00

İş Bankası Anında kredi nedir? Krediye başvurular nasıl olacak? SMS ile başvuru yapma şartları nelerdir? Kredide faiz oranları nedir?

Temmuz ayı ile beraber anında kredi kullanmayı düşünen vatandaş araştırmalarını sürdürüyor. Tam bu durumda da karşımıza İş Bankası tarafından sunulan anında kredi fırsatı çıkıyor. İş Bankası tarafından almak istediğiniz anında kredi için mobil bankacılık aracılığı ile, internet bankacılığı aracılığı ile ve banka şubelerine giderekte kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz.

Kredinizin onaylanması durumunda kredi anında hesabınıza yatmaktadır. Bu krediden anında yararlanmak için de banka tarafından belirtilen bazı şartlarında yerine getirilmesi gerekmektedir. İş Bankası anında krediden yararlanmak için yapılması gerekenler nelerdir?

İŞ BANKASI ŞUBELERİNE GİTMEDEN DE BAŞVURU MÜMKÜN!

İş Bankası tarafından sunulmuş olan bu anında kredi kampanyasına ilişkin şu açıklamalarda bulunmuştur, "Şubeye gitmeden kredi çekmek artık çok kolay! İşCep, İnternet Şubesi veya Bankamatiklerden anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurunuzun onaylanması halinde, çektiğiniz kredi tutarı İş Bankası'ndaki vadesiz hesabınıza anında aktarılır." duyurusu yapılmıştır.

İş Bankası bu krediyi 50 Bin TL'ye kadar sağlamaktadır. Yararlanmak isteyenler için SMS ile başvuru kolaylığıda tanınmıştır. Haberimizde başvuru yollarına dair tüm detaylar paylaşılmıştır.

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ NEDİR?


İş Bankası tarafından sunulan anında kredi kampanyası ile 50 Bin TL'ye kadar tüm ihtiyaçlarınızı sağlamanız adına tüm ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabileceğiniz pratik kredi kampanyasıdır. Bu kredi kampanyasında faiz oranları sabit olmamaktadır. Faiz oranları bu kredide başvuru esnasında başvurdan kişinin kredi durumunda özel olarak belirlenmektedir. 

Kredide kullanılacak miktarın belirlenmesinin ardından, kullanılacak kredi limitine göre bu faiz oranlarıyla ödeme planı belirlenmektedir. İş Bankası tarafından verilen bu anında kredide geri ödemeler müşterilerin talepleri durumunda en az 3 ay en fazla ise 60 ay vade seçeneği ile sunulmaktadır.

SMS İLE KREDİ ALABİLMEK İÇİN!

Son dönemde özellikle korona virüs ile beraber en çok kullanılan yöntemlerden biri, MS ile kredi başvurusu yapmaktır. Bu şekilde başvuru işlemi oldukça kolaydır. Fakat bazı bankalar tarafından SMS ile kredi başvuru için gerekli şartları da yerine getirmek gerekmektedir. SMS ile kredi başvurusu için belirlenen şartlar;

SMS ile başvuruda bulunacak kişinin 18 yaşından büyük olması, gerekmektedir.

Ayrıca kredi kullanacak kişinin, kredi skorunun kredi almaya yetecek düzeyde olması, gerekmektedir.

Ayrıca farklı kredilere belirli sayıda kredi başvurusu yapmış olmak, yani 12 ve üzerinde olan kredi başvuruları otomatik olarak olumsuz neticelenmektedir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER