İş Bankası Müdürü Biraz Evvel Söyledi, Hesap Açanlara 20000 TL Nakit Verilecek, Aylık Ödeme Yok

İş Bankası Müdürü Biraz Evvel Söyledi, Hesap Açanlara 20000 TL Nakit Verilecek, Aylık Ödeme Yok
YAYIN TARİHİ: 27.01.2022 11:45:00

Birçok insan ekonomik olarak zorluk çekmektedir. Durum böyle olunca ihtiyaç kredileri zorda kalan vatandaşların yardımına koşuyor. İş bankası müdürü tarafından yakın zamanda yapılan resmî açıklamaya göre, İş bankasından yeni hesap açan herkese 15 bin TL nakit ödeme verileceğini duyurdu. Bu kampanya birçok kişi tarafından ilgi gördü ve birçok kişinin araştırma konusu oldu.

Bu ihtiyaç kredisinden faydalanmak isteyen vatandaşlara özel olarak bir de çoklu vade seçeneği bulunmaktadır. Ödemek istediğiniz vade seçeneğini müşteri kendi belirlemekte olup aynı zamanda 3 ay ertelemeli olarak da ödeme imkânı verilmektedir. Vade sayısı 1 ile 36 ay aralığında olup 36 aydan fazla vade imkânı bulunmamaktadır. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

İş Bankası 20.000 TL Nakit Ödeme Başvuru Şartları


İş bankası tarafından 2022 yılında başlatılan bu ihtiyaç kredisine başvurular İş cep mobil uygulaması üzerinden yapılmaktadır. Eğer uygulamayı kullanamıyorsanız size en yakın İş bankası şubesine giderek de başvuruda bulunabilirisiniz.
Başvurulardan olumlu bir sonuç alabilmeniz için kredi notunuzun istenilen seviyede olması gerekmektedir. Bu koşul ana koşul olarak belirlenmiş olup kredi notu 1300 ve bu seviyeden yukarı da olan herkes için geçerli olacaktır. Eğer kredi notunuz 1300 seviyesinin aşağısında ise kredi başvurunuz olumsuz sonuçlanır. Bu seviyeden aşağıda ki her kullanıcı sadece kredi kartı başvurusunda bulunabilmektedir.

İş Bankası 20.000 TL Nakit Ödeme Taksit Hesaplama


İş bankasının yeni kullanıcıları için gerçekleştirdiği 20 bin TL nakit ödeme kredisinden vatandaşlar genellikle 12 ay vade imkânı ile yararlanmaktadır. 12 aylık vade de taksit 2.000 TL olup toplamda 24.110 TL geri ödenir. 24 ay vadeli ihtiyaç kredisinde ise taksit 1.180 TL olup toplamda 28.300 TL geriye ödenmesi gerekir.Son olarak 36 ay vade imkânı ile bu ihtiyaç kredisinden yararlandıysanız taksit 916 TL olup geriye 32.900 TL ödemeniz gerekmektedir. Görüldüğü üzere en avantajlı vade 12 ay olarak görülmekte olup dileyen kişiler daha az vade imkânı ile de kredi çekebilmektedirler. Vade ve taksit hesaplamalarını iş bankasının resmi internet sitesi üzerinden sizlerde ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR