İş Bankası, Hızlı Kredi Vereceğini Duyurdu! Kredi Puanı İyi Olanlar Şubeye Gitmeden Kullanacak

İş Bankası, Hızlı Kredi Vereceğini Duyurdu! Kredi Puanı İyi Olanlar Şubeye Gitmeden Kullanacak
YAYIN TARİHİ: 13.07.2021 18:09:00

İş Bankası, Hızlı Kredi Vereceğini Duyurdu! Kredi Puanı İyi Olanlar Şubeye Gitmeden Kullanacak. Uygun faizlerle bu krediler verilecek. İşte detaylar...

İş Bankası hızlı Kredi online olarak müşterilerine sunulan bir kredi kampanyasıdır. Başvuru yapan müşterilerin kendi bankalarında bir hesabı olması ve bu banka hesabı üzerinden bir internet bankacılığı şifresi alması gerekiyor. İş Bankası internet bankacılığı şifresi aldıktan sonra banka sizlere uygun faiz oranları ile birlikte kredi imkanı sağlayacaktır. Kredi başvurusu yapmak için bankanın internet bankacılığını kullanabilir veya uygulaması olan İşCep uygulaması üzerinde kredinizi kullanabilirsiniz. İş Bankası kredi başvurusu için de bazı şartlara uygun olmanız gerekiyor. Şimdi sizlere bu şartlar ve kredi başvuru aşamaları hakkında bilgiler verelim.

İş Bankası hızlı kredi başvurusu şartları nelerdir?

İş Bankası üzerinden hızlı kredi başvurusu şartları, banka kendi hazırladığı politikalara göre belirlenmiştir. Kredi başvurusu yapacak olan müşterinin hızlı kredi alabilmesi için bankada bir hesabı olması ve bu banka hesabı üzerinden bir internet bankacılığı şifresi alması gerekiyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, online işlemlerde en az 1350 ve üzerinde kredi notunun olması gerekmektedir. Kredi başvurusu yaptığınız zaman banka sizlere hemen sonuç verecek ve bu sonuca göre işleminizi onaylayacaktır. Daha önce banka çalışması yaptıysanız ve kredi notunuz düşük ise kredi onayı alamazsınız. İcralık ve avukatlık olmanız durumunda da başvuru yapsanız dahil kredi onayı alamazsınız.

İş Bankası hızlı kredi başvurusu nasıl yapılır?

İş Bankası üzerinden hızlı kredi başvurusu yapacak olan müşteriler, en yakın İş Bankası şubelerine giderek bu işlemi yapabilirler. Ayrıca Online olarak kredi kullanmak istiyorsanız, İşCep uygulamasına giriş yaptıktan sonra buradaki krediler menüsü üzerinden İş Bankası hızlı Kredi seçeneğini seçerek ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceksiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra hızlı kredi değerlendirmesi alınacak ve bu değerlendirme sonucunda krediniz hesaba yatacaktır. İş Bankası hızlı kredi başvurusu 50.000 TL'ye kadar yapılmaktadır. 50.000 TL krediler de 36 ay vade ve 3 ay erteleme imkanı da sağlamaktadır. İş Bankası hızlı kredi başvurusu haricinde, 50.000 TL üzerinde kredi almak istiyorsanız, size en yakın banka şubesine giderek şubeler üzerinden kimlik ve gelir belgeniz ile kredi kullanabileceksiniz.

İş Bankası sms kredi başvurusu nasıl yapılır?

50.000 TL'ye kadar İş Bankası üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Cep telefonunuz üzerinden bir mesaj atmanız gerekiyor. Bunun için cep telefonunuzun Mesaj kısmına nakit boşluk kimlik numarası boşluk kredi tutarı boşluk aylık gelir yazdıktan sonra 44 02 göndermeniz yeterlidir. 44 02 İş Bankası için SMS kredi başvuru numarasıdır. Bu numaraya başvuru yaptıktan sonra kredi sonucu 5 dakika içerisinde mesaj atılan cep telefonuna gelir. Onay almanız durumunda kredi online veya banka şubesinden kimlikle kullanabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER