İntikam anı akıllara gelince yer yerinden oynadı! Sadakatsiz'de yürek soğutan sahne oh be dedirtti!

İntikam anı akıllara gelince yer yerinden oynadı! Sadakatsiz'de yürek soğutan sahne oh be dedirtti!
YAYIN TARİHİ: 20.11.2021 10:37:00

​BBC dizisi Doctor Foster'dan uyarlanan Sadakatsiz'de Asya'nın aldığı intikam son bölümde en çok konuşulanlar arasına girerken ilk bölüm hatırlandı. Sadakatsiz ilk bölümde Derin ve Volkan'ın ilişkisini ailesinin önünde ifşa etmesi sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Kısa sürede en çok izlenen dizilerin arasında girmeyi başaran Sadakatsiz'de yine benzer bir olay yaşandı. Asya bu kez kendisini kandıran Aras'tan çok büyük intikam aldı. Bu sahne ilk bölümdeki sahneyi hatırlattı.

Sadakatsiz'de bu hafta Asya'nın yaptığı hareket ta ilk bölümlerdeki anları hatırlattı. Kendisini kandıran Aras'a Asya öyle bir tuzak kurdu ki akıllar şaştı kaldı.

BENZERİ YAŞANDI

Sadakatsiz'de ilk bölümde yaşanan intikam sahnesinin bir benzeri bu hafta yayınlanan bölüme damgasını vurdu. Aras'ın evindeki yemeğe giden Asya, eşi Leyla'yı çağırarak ona büyük bir darbe vurdu.

HESAPLAŞMA BÜYÜK

Aras, Leyla'nın yanına giderek onunla yüzleşiyor. Leyla ile boşanmak istediğini de dile getiren Aras, onun bunu istemediğini görüyor. Ancak Leyla'nın ihaneti Aras'taki tüm duyguların da sonu oluyor.

VOLKAN, ASYA’YA HER ŞEYİ ANLATTI


Volkan, Aras'ın evli olduğunu ve her şeyi hatırladığını Asya'ya söyledi. Aras'la ilgili araştırmalarını Asya'ya sunan Volkan, ona kandırıldığını anlatmaya çalıştı. Asya ise yaşadıkları karşısında şoke oldu! Peki Asya bundan sonra nasıl bir yol izleyecek?

SELÇUK, ALİ'YE ABİLİK YAPTI!

Ali'nin son zamanlardaki davranışları herkesi tedirgin ediyor. Nil de bu konuda Selçuk'tan yardım istiyor. Selçuk, Ali'yi karşısına alıp, kendinden örnekler vererek empati yapmasını sağlıyor. Bu sırada Selçuk'un gözleri doluyor.

DEDEKTİF CAVİDAN!

Cavidan, yine bombayı patlattı! Gönül'e verdiğin haberle onu şoke eden Cavidan, bir dedektif gibi Haluk'un resimlerini çekti.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER