İNG Ve TEB 14.000 TL Nakit Ödemeli Kampanyasını Duyurdu, Şartı Olmadan Kişilerin Hesaplarına Yatacak

İNG Ve TEB 14.000 TL Nakit Ödemeli Kampanyasını Duyurdu, Şartı Olmadan Kişilerin Hesaplarına Yatacak
YAYIN TARİHİ: 6.02.2022 11:40:00

İNG ve TEB Bank 14.000 TL kredi müracaatı başladı. İNG ve TEB üzerinden 14 bin TL'ye kadar kredi müracaatı yapabiliyorsunuz.

İNG ve TEB Bank 14.000 TL kredi alabilmek amacıyla müracaat şartları nelerdir? Sizler amacıyla yaptığımız bu tetkik ile eş güdümlü bankaların yaptığı son kredi kampanyası olan 14.000 TL kimlik ile kredi kampanyasına müracaatnuzu basit bir şekilde yapabilirsiniz. Yazımızı okuyarak çeşitli verileri öğrenebilirsiniz. Bankalar sıksık olarak güncel kredi kampanyaları yapmaktadırlar. Sizlerde şayet bir kredi gereksiniminiz olduğunda ve para gereksinimiz olduğunda kredi müracaatı yapacaksanız bu kampanyalara katılabilirsiniz.  Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deBankalar arasında yaptığımız araştırmalar sonrasında basit onay veren bankalar ile eş güdümlü İNG ve TEB Bank tarafından 14 bin TL'ye kadar çevrimiçi olarak nasıl kredi vereceğinden de bahsedeceğiz. Verilecek 14.000 TL ihtiyaç kredisi 36 ay vadeye kadar verilmektedir. Dilerseniz bu krediler de 3 ay ertelemeli de kredi kullanabiliyorsunuz. Başvuru yaptıktan sonra onay alabilmek istiyorsanız kredi notunun en az 1100 ve üstünde olması gerekiyor.


 

İNG BANK 14.000 TL KREDİ MÜRACAATI NASIL YAPILIR?


İNG Bank üzerinden 14.000 TL'ye kadar kredi müracaatı gerçekleştirmek istiyorsanız bankanın hemençaok sayı da var olan kredi müracaat aşamalarına inceleyebilirsiniz. Genellikle bankada hesabı olan vatandaşlar amacıyla kredi müracaatı gerçekleştirmek olabildiğince kolaydır. Çünkü banka kredi müracaatı yapacak olan müşterilere İNG programı üzerinden Online olarak Kredi olanağı sunmaktadır. İNG üzerinden kullanacağınız bu krediler de banka düşük faiz oranları ile eş güdümlü masrafsız kredi seçeneklerinde müşterilere sunulmaktadır.
İNG Bank üzerinden ilaveten SMS ile de kredi müracaatı yapabiliyorsunuz. Cep telefonunu açarak mesaj bölümüne girmeniz yeterli. Buraya Kredi yazın boşluk bırakın TC kimlik numaranızı aratarak 2205 numarasına gönderin. Bu şekilde İNG Bank 14.000 TL kredi müracaatında bulunabiliyorsunuz. İNG Bank SMS ile kredi müracaatı yapacak olan müşterilerine Kredi notuna göre de faiz oranları ile prosedür gerçekleştirmektadır. Kredi müracaatı banka şubesinden banka internet sitesinden de yapılıyor. Şubelere giderken müracaat gerçekleştirmek istiyorsanız kimlik ve gelir belgenizi yanınızda götürmeniz gerekmektedir.

​TEB BANK 14.000 TL KREDİ MÜRACAATI NASIL YAPILIR?


TEB Bank bağlamında kredi müracaatı gerçekleştirmek istiyorsanız 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli krediyi SMS atarak onay alabilirsiniz. 14 bin TL'ye kadar verdiği bu kredileri almak istiyorsanız banka şubesine gidebiliriz. Eğer kredi onayı alırsanız 1 ay içinde bu onaylık parayı banka şubesinden kullanabilirsiniz. TEB müşterileri ise internet bankacılığını kullanarak TEB üzerinden Online şekilde kredinizi ve paranızı alabilirsiniz. İnternet bankacılığı şubesine girdikten sonra kredi başvurunuzu çevrimiçi olarak gerçekleştirmek istiyorsanız şifre ile giriş yaptıktan sonra krediler bölümünden gereksinim kredisi müracaatı sekmesini seçebilirsiniz.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR