İNG Kredi Başvurularında Gelir Belgesi Talep Etmeyi Bıraktı, 65.000 TL Sms İle Online Verilecek

İNG Kredi Başvurularında Gelir Belgesi Talep Etmeyi Bıraktı, 65.000 TL Sms İle Online Verilecek
YAYIN TARİHİ: 9.02.2022 11:50:00

İNG Bank kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar bağlamında gelir belgesi talep etmeyi bıraktı, 65.000 TL Sms ile Online Verilecek. Son dakika duyurusu yapan banka vatandaşları mest etti.

İNG Bank kredi başvurusu yaparken vatandaşlardan gelir belgesi talep etmeyi bıraktı, 65.000 TL Sms ile Online Verilecek. İNG Bank bağlamında ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar 
bu 65.000 TL'ye kadar SMS ile kredi onayı alabilmek istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden anında cep telefonları üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabilir. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deİNG Bank, yapmış olduğu, ihtiyaç kredilerinde bundan sonra gelir belgesi istemeden, müşterilerin kredi notuna göre, kredi neticesi vermektedir. Sizlerde şayet bu banka üzerinden süratli bir şekilde nakit para almak için kredi kullanmak istiyorsanız, banka kredi sicil notunuzun oldukça fazla olması gerekliliğini unutmayın. İNG Bank üzerinden banka kredi şartlarına makul olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde oturduğunuz yerden anında 65000 TL'ye kadar SMS ile kredi başvurusunda bulunabilir, kredi onayı almanız halinde da dilediğiniz bir İNG Bank şubesine giderek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. 


İNG Bank SMS ile Başvuru 


İNG Bank bu kredi kampanyasında banka şubelerine gitmeden 3 dakika içinde kredi sonucunuzu öğrenebilecek, onaylanan kredide dilediğiniz vakit kullanabileceksiniz. Sms ile kredi başvurusu, haftasonu olsa bile dilediğiniz vakit oluşturulan bir kredi verme durumudur. İNG Bank, resmi internet sitesi, İNG Bank, SMS Kredi Servisi ve İNG Bank Müşteri Hizmetleri numarası üzerinden 7 gün 24 saat müracaatta bulunabilirsiniz. 
İNG Bank ilaveten SMS ile vatandaşlara kredi olanağı sağladığı gibi çevrimiçi internet bankacılığı üzerinden de süratli bir şekilde mobil program kredisi vermektedir. Bu kredileri kullanabilmeniz amacıyla İNG Bank'ta hesabınızın olması oldukça önemlidir. Banka hesap numarası üzerinden de bir internet bankacılığı parolası oluşturmanız gerekiyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, İNG Bank, sizi süratli bir şekilde banka üzerinden kredi sonucunu sunacaktır.


Online olarak kredi onayı almamız durumunda, şubelere gitmeden dilediğiniz vakit banka üzerinden kredinizi kullanabilirsiniz. İNG Bank faiz oranlarını değerlendirmek ve bilmek isterseniz,  bankanın resmi internet sitesine giriş yapılabilir ya da size yakın olan bir İNG Bank şubesine giderek hem kredi kampanyaları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.  

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR