İNG Faizsiz Kredi Veriliyor! Belli Sayıda Kişi Bu Krediden Yararlanabilecek! Son Gün 14 Haziran...

İNG Faizsiz Kredi Veriliyor! Belli Sayıda Kişi Bu Krediden Yararlanabilecek! Son Gün 14 Haziran...
YAYIN TARİHİ: 8.06.2021 22:33:00

İNG Faizsiz krediden kimler yararlanabilecek? Bu krediden yararlanabilmek için şartlar neler? Başvuru da son tarih nedir?

Kredi kullanmayı düşünenler düşük faizli kredi veren bankaları araştırırken vatandaşı mutlu edecek müjde geldi. İNG Türkiye tarafından yapılan açıklamada faizsiz kredi müjdesini duyurdu. Milyonlarca kişiyi yakından ilgilendiren faizsiz kredi fırsatı sunuldu.

İNG Türkiye tarafından kredi kararının detayları açıklandı. Kredi 5 bin tl'ye kadar faizsiz olarak kullandırılacak ve bu krediyi 12 ay vade ile ödeyebileceksiniz. Kaçırılmayacak bu fırsattan yararlanmak için son gün ise açıklandı. İşte krediye ait tüm detaylar...

FAİZSİZ KREDİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İNG Türkiye tarafından sunulan faizsiz kredi müjdesinin detayları açıklandı. Faizsiz kredi imkanı, Milyonları ilgilendiren kaçırılmayacak bir fırsat olarak sunuldu. ING Türkiye tarafından geliştirilen kampanya kapsamında, yeni ING’li olanlar için 5 bin TL’ye kadar sıfır faizli ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanabilirsiniz.

İNG Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre, faizsiz kredi fırsatı 14 Haziran’a kadar süreceği açıklanmıştır. Kredi ilgili olarak 5 bin kişi ile sınırlı olacağı belirtildi. Kampanya ile henüz ING’li olmayan müşteriler dijital kanallar aracılığı ile kredi kullanmak isterlerse eğer, 5 bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerini Kredim Güvende Hayat Sigortası ile kullanarak 12 aylık vade ve 0 faiz fırsatından yararlanabiliyorlar.


HER ZAMAN KOLAY VE ZAHMETSİZ HİZMET SUNABİLMEK!

İNG Türkiye, Müşterileri için her zaman, her yerden, kolay ve zahmetsiz hizmet sunabilmek amacıyla faaliyet göstererek “Bankacılığa daha az, hayata daha çok zaman” ifadesiyle ilerleyen ING Türkiye, yeni ING’li olan müşteriler için sınırlı sayıdaki müşterisine avantajlı ihtiyaç kredisi imkanı sunacaktır.

FAİZSİZ KREDİ FIRSATINDA SON TARİH NE ZAMAN?

Faizsiz olarak sunulan bu kampanya ile henüz ING’li olmayan kişiler için 5 bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde Kredim Güvende Hayat Sigortası ile dijital kanallar yoluyla kullanarak 0 faiz fırsatından yararlanmanıza olanak sağlıyor. Bu kredi 7-14 Haziran tarihinde geçerli olacak kampanya da yeni ING müşterisi olanlar ve ihtiyaç kredisi kullanan vatandaş için ilk 5 bin kişi, sıfır faizle ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanabilektir.

Faizsiz kredi ile ilgili olarak yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Kırmızı şu açıklamalarda bulundu; "ING olarak müşterilerimizin hayatında bankacılığın yerini en aza indirerek onları önceliklerine odaklanıp istedikleri hayatı yaşamaları için cesaretlendiriyoruz. Müşterilerimize her zaman, her yerden, kolay, akıllı ve kişisel bir deneyim yaşatarak zahmetsiz bir bankacılık hizmeti sunmanın yanı sıra ekonomik olarak onları desteklemeyi önemsiyoruz. Bu kapsamda ING ailesine katılacak yeni müşterilerimize yönelik geliştirdiğimiz avantajlı ihtiyaç kredi kampanyamız ile salgın döneminde nakit ihtiyacı olan müşterilerimizin yanlarında olmayı amaçladık." ifadelerine yer verdi.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER