ING Bank, Akbank, Şekerbank ve Alternatif Bank 50.000 TL'ye kadar yeni kredi kampanyasını duyurdu

ING Bank, Akbank, Şekerbank ve Alternatif Bank 50.000 TL'ye kadar yeni kredi kampanyasını duyurdu
YAYIN TARİHİ: 13.07.2021 18:06:00

ING Bank, Akbank, Şekerbank ve Alternatif Bank 50.000 TL'ye kadar yeni kredi kampanyasını duyurdu. Son dakika açıklama 4 bankadan geldi. 36 ay vadeli krediler verilecek...

ING Bank, Akbank Şekerbank ve Alternatif Bank 50.000 TL kredi kampanyalarını duyurdu. Sizlerde bu kredi kampanyalarına başvuru yaparak hemen kredi başvurusu yapabilir ve ihtiyacınız olan parayı 50.000 TL limitli olmak üzere 36 ay vadeye kadar alabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi notu yüksek olması gerekiyor. Daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullandıysanız ve bu ödemeleri düzenli yaptıysanız bu 4 banka sizlere onay verecektir. Aldığınız krediler de ayrıca kredi notuna göre de faiz oranı uygulanmaktadır. Şimdi sizlere bankadan kredi detayları hakkında bilgiler verelim.

ING Bank 50.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

ING Bank üzerinden 50.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere hemen sonuç verir. Kredi başvurusunu bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Müşteriler banka şubelerinden kredi kullanabilirler. ING Bank üzerinden 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli kredi kullanmanız mümkündür. Bankada bir hesabınız varsa bu hesap üzerinden de internet bankacılığı kredisi kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı kredisi onay alan müşterilere mobil uygulama üzerinden anında hesaba atılan bir kredi çeşidi olarak bilinmektedir.

Akbank 50.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

2020 yılı bitmeden son kredi kampanyası yapan Akbank'ta 50.000 TL kredi başvurusu yaptıran bankalardan birisidir. 50.000 TL'ye kadar kredi başvurusu yaptığınızda banka düşük faiz oranları ile sizlere kredi verecektir. Düşük faizli kredi onay almak için de yüksek bir kredi notu olması gerekiyor. Bankadan kredi başvurusu şubelerden ve internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.
Eğer şubelere gitmeden kredi kullanmak istiyorsanız ve bankada bir hesabınız varsa bu hesaba bağlı bir internet bankacılığı şifrenizin olması gerekmektedir. Bu şartları uygunsanız, 50.000 TL 36 ay vadeli kredi Akbank üzerinden kullanabilirsiniz.

Şekerbank 50.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Son dönemlerde oldukça yeni kredi kampanyası ile karşımıza çıkan Şekerbank 50.000 TL kredi ile birlikte sizlere anında onay vermektedir.
Şekerbank 50.000 TL kredi başvurusu yaptığımızda banka 36 ay vade ile sizlere kredi veriyor. Şekerbank kredi başvurusunun şubelerden kimlik ve gelir belgeniz ile yapmanız gerekmekte. Kredi başvurusu sonrası onay alırsanız da aynı gün içerisinde krediyi kullanabilirsiniz.

Alternatif Bank 50.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Alternatif Bank üzerinden 50.000 TL kredi almak isteyen müşteriler, 36 ay vadeye kadar kredi başvurusu yapabilir. Size en yakın Alternatif Bank şubesinin kimlik ve gelir belgenizle gitmeniz yeterli. 1100 ve üzerinde kredi notunuz varsa, bu banka sizlere kredi verecek. 50.000 TL kredi aldığınızda diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı da bu bankanın verdiği kredi ile birlikte kapatabilir, tek bir yere ödeme sağlayabilirsiniz. Sigortalı olarak çalışan kişilerin en az 6 aylık sigortası varsa banka üzerinden kredi başvurusu yapabilir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER