ING Bank 10.000 TL ile 20.000 TL Arasında Kredilerde Şart Aramayacak, Duyurusunu Kendi Yaptı

ING Bank 10.000 TL ile 20.000 TL Arasında Kredilerde Şart Aramayacak, Duyurusunu Kendi Yaptı
YAYIN TARİHİ: 7.09.2021 18:37:00

ING Bank 10.000 TL ile 20.000 TL Arasında Kredilerde Şart Aramayacak, Duyurusunu Kendi Yaptı. Son dakika haberi...

ING bank'tan hızlı onay verilecek yeni bir kampanya duyuruldu. 10.000 TL ile 20.000 TL arasında banka hızlı bir şekilde kredi kampanyası yapıyor. Sizler de eğer ING bank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız bu kredi kampanyasına katılarak acil ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. ING bank üzerinden verilen bu Kredi kampanyasında banka müşterisi olan kişilerde mobil uygulama üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilecekler.

ING bank yapmış olduğu duyuru ile birlikte kredi başvurusu yapacak olan kişilerin şartları uygun olması durumunda kredi onayı vereceğini duyurdu. Sizlerde eğer banka kredi politikalarına uygun kredi notunuz yüksek bir müşteri iseniz Kredi başvurunuzu ING bank üzerinden yaparak hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu kredilerde banka müşterilerine özel faiz oranlarıyla kredi imkanı sunacaktır. İlk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapacağınız bu kredilerde banka müşterisi olan kişiler ING bank şubelerine gitmeden de kredi kullanımı yapabileceklerdir.

Kredi başvurusu nasıl yapılır?

ING bank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerine giderek kimliğiniz ile birlikte bu işlemleri yapabiliyorsunuz.

Banka şubelerine gidecek zamanı olmayan kişiler bankanın resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapıyor. Banka yapmış olduğu duyuruda özellikle ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin internet sitesi üzerinden yaptıkları başvurular ile birlikte hızlı bir şekilde kredi onayı alacağını duyurdu.Sizlerde resmi internet sitesi üzerinden başvuru yaparak hemen işlem yapabilir ve ne kadar kredi onayı aldığınızı aynı gün içerisinde görebilirsiniz. ING bank ayrıca kendi banka müşterisi olan kişilere ING mobil uygulaması üzerinden de kredi onayı veriyor.

ING bank mobil uygulaması üzerinden verilen bu kredilerde banka müşterisi olan kişiler düşük faiz oranları ile kredi kullanıyorlar. ING bank vermiş olduğu ihtiyaç kredilerinde 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemelerinde de 3 ay erteleme yaparak Kredi imkanı sağlamaktadır.

Kredi kullanacak olan kişilerin emekli olması durumunda emekli maaşlarına ING banka taşıyarak daha yüksekliklerde de krediler kullanabilirler. Emekli kredisi olarak 100 bin TL'ye kadar banka aynı gün içerisinde işlem yaparak müşterilerine kredi onayı vermektedir.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER