Hyundai Kafayı Yedi! Faizi Sıfır Yaptı! Herkes Otomobil Alacak! Korelilerden Yılın Müthiş Kampanyası

Hyundai Kafayı Yedi! Faizi Sıfır Yaptı! Herkes Otomobil Alacak! Korelilerden Yılın Müthiş Kampanyası
YAYIN TARİHİ: 25.11.2021 19:03:00

Otomobil fiyatlarının tavan yaptığı şu dönemde, Hyundai inanılmaz bir kampanyaya ön ayak oldu. Bu anlamda vatandaşlar otomobil almak için kurduğu hayaller gerçek oldu. Hyundai orta gelirli aileler için güzel bir kampanya yaptı. Yılın son kampanyasında taşıt kredisi faiz oranlarını sıfırladı. İşte Hyundai taşıt kredisi faiz oranlarını düşürdüğü araçlar ve detaylarını ekonomi editörlerimiz haberleştirdi.

Hyundai Kafayı Yedi! Faizi Sıfır Yaptı! Herkes Otomobil Alacak! Korelilerden Yılın Müthiş Kampanyası. Otomobil oldukça önemli bir ihtiyaçtır. Ülkemizde insanların en önemli önceliği ise araba almak olarak gözüküyor. Fakat son dönemde yaşanan gelişmeler ve dolar euro kurunun yükselmesi otomobil fiyatlarını şoke edici şekilde arttırdı. Hyundai ise buna bir son vererek yılın son kampanyasına imza attı. Taşıt kredileri indikçe indi. Faizler ise sıfırlandı. Hyundai SUV ve binek otomobiller alınabilecek fiyatlara düştü. 
Türkiye'nin en fazla satan ve orta direğin arabası olan Hyundai rakiplerine kampanya farkı atıyor. Açıklandığı üzere Hyundai herkesin dikkatini çekmeyi başarmış durumda. Vatandaşlar bu kampanyalar ile otomobil sahibi olacak ve ayakları yerden kesilecek. Hyundai kampanyası sonrasında bayilerde araç kalmadı. Bayiler yeni araçlar için 3 sonraya randevu vermeye başladı. 

İŞTE HERKESİN BEKLEDİĞİ HYUNDAİ KAMPANYALARI 

İ10 ile başlayalım bu otomobil için sizi tam 50.000 TL müjdesi bekliyor. Faiz oranı ise 0.99 ve 12 ay geri ödemeli. 

Diğer bir otomobil ise Hyundai İ20 bu araba ise 75.000 TL kredi sağlıyor faiz oranı ise 0.99 ve 12 ay geri ödemesi var. 


KONA modeli ise HYUNDAİ'nin iddialı olan SUV modeli. Bu araç içinde 75.000 TL kredi veriliyor. 0.99 faiz oranı ve 12 ay geri ödeme var. 

Jeep bölümünde ise Hyundai Tuscon var. Bu araç için verilen kredi tam 100.000 TL yine 0.99 faiz oranı ve 12 ay geri ödeme mevcut. UZMANLAR UYARIYOR

Otomobil uzmanları yeni yılda da çip krizinin devam edeceğini açıkladı. Artan döviz kurları da araba almayı artık daha da zorlaştıracak. Arabayı almayı düşünenler için tavsiyemiz ise yeni yıl gelmeden arabalarını almaları yönünde olacaktır.  

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER