Hercai’nin Miran’ı Akın Akınözü’nden Duygusal Veda Paylaşımı…

Hercai’nin Miran’ı Akın Akınözü’nden Duygusal Veda Paylaşımı…
YAYIN TARİHİ: 26.04.2021 12:45:00

Akın Akınözü, üç yıldır başrolünü Ebru Şahin'le paylaştığı 'Hercai' dizisine final bölümü öncesinde sosyal medyadan veda paylaşımı yaptı.  

ATV'nin sevilen dizilerinden biri olan 'Hercai' dün akşam 3 yıllık yayın hayatını sonlandırdı. Hercai'nin Miran'ı Akın Akınözü, dizinin bitmesinin ardından Instagram'dan duygusal bir paylaşım yaptı. 

“SEVMENİN EN BÜYÜK GÜÇ, SEVİLMENİN EN GERÇEK DEĞER OLDUĞUNU GÖSTERDİN”

Sosyal medyadan fotoğraf yayınlayan Akın Akınözü, duygusal veda mesajında, "Sevgili Miran, seni anlamaya ve anlatmaya çalışırken beni de beraberinde çıkardığın, büyülü Mezapotamya topraklarındaki, bu olgunlaşma yolculuğu için sana teşekkür ederim. Bu yolda bana; sevmenin en büyük güç, sevilmenin en gerçek değer olduğunu gösterdin. Ama daha da önemlisi, sevdiklerime ve sevenlerime sahip çıkmadan asla "adam" olamayacağımı öğrettin. Bana, yokluğunu her düşündüğümde titreyerek ağladığım bir aileye sahip olduğumu hissettirerek, ailemin değerini daha da iyi anlamamı sağladın. Bir de tabii ki mucizelere inanmayı... Biliyor musun sayende şükretmek için aslında çok fazla sebebim olduğunu fark ettim" ifadelerine yer verdi.
“BİZ HERCAİ BİR MENEKŞEYE, KIŞ VAKTİ CAM VEREBİLMEYİ BAŞARDIK”

Akınözü, Miran karakterine seslendiği veda mesajına şöyle devam etti:

"Bütün bunların ışığında anlıyorum ki; sen kara topraktın, ben de senin içinden çıkıp nasıl çiçek açabileceğini soran bir tohum. Aslında birbirimize ihtiyacımız vardı. Çünkü sen içindeki boşluğu dolduracak kökleri arıyordun, ben de içimde taşıdığım kökleri keşfedeceğim ve onları salıp büyütebileceğim bir yer... Şükürler olsun ki; biz hercai bir menekşeye, kış vakti can verebilmeyi başardık. Şimdi, hiç pes etmeden taşlarını sabır, özveri, emek ve fedakarlıkla döşediğimiz bu yolun sonuna geldik. Fakat ikimiz de biliyoruz ki; yolun sonu gibi gözüken, aslında kalbine dokunduğumuz insanlarda açacak çiçeklerin, yeni bir başlangıcı sadece. Ve sen aradığın o mutluluğu, açması imkansız görülen ama hikayemizden ilham alarak açmayı başarmış yeni çiçeklerle dolu bahçende bulacak, bulduğun yerde de özgürleşeceksin... Belki mücadelemiz çok zordu ama bütün bunlara değerdi... Sevgi ve saygılarımla...'Hercai' Yol Arkadaşın Akın Akınözü." 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR